خرید رپورتاژ

Volkswagen ID.4 electric crossover undisguised
EVPartner/چین وزارت صنعت و فناوری اطلاعات

شما ممکن است تعجب آنچه فولکس واگن ID.4 به نظر می رسد مانند در زیر گورخر رنگ و طرح و اشکال دیگر از استتار. EVPartner ادعا می کند (از طریق Electrek) به عکس های از برق متقاطع گواهینامه با تنظیم کننده های چینی نشان دادن آنچه در آن باید مانند نگاه در تولید فرم. اگر نیست آن را برای عدم وجود یک جلو پنجره مشبک برجسته و عقب badging (که شامل یک “Crozz” sub-نشان), شما ممکن است بدانید که شما به دنبال در یک EV. وجود سرنخ در مورد راه اندازی مدل های بیش از حد.

وجود دارد خواهد بود ظاهرا حداقل دو راه اندازی مدل.. وجود خواهد داشت گزینه های نقره ای C-ستون و سقف و تر و تمیز و یا سوار بر 20-اینچی چرخ به جای 19-inchers.

ارائه شناسه.4 به نظر می رسد این زمان آن می رسد که ما آن را نمی خواهد بیش از حد توجه خود را به. هرچند که ممکن است بسیار نقطه. این خواهد بود VW اول از-ابتدا EV طراحی برای رسیدن به سواحل آمریکا است و آن را به نفع خود بیش از یک جمعیت استفاده می شود برای Suv ها و متعارف تقاطع. این است که سازگار با محیط زیست وسیله نقلیه شما می توانید بدون احساس خود آگاه است.

در این مقاله: VW, فولکس واگن, id.4 ev, برق خودرو, برق خودرو, Crossover SUV, اتومبیل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im