Virgin Galactic با موفقیت انجام دومین پرواز آزمایشی خود را SpaceShipTwo وحدت فضاپیما از پایگاه فضایی امریکا است. این شرکت با هدف به دست آوردن جلوتر از فضای گردشگری منحنی با ارائه پروازهای زیر مداری است که مسافران را به لبه فضا و این آخرین پرواز آزمایشی به ارمغان می آورد آن را یک گام نزدیک تر به ساخت که یک واقعیت است.

این شرکت خود را به اتمام اولین تست پرواز از پایگاه فضایی آمریکا در ماه گذشته تمرین شروع سفر از همان محل خواهد شد که با استفاده مسافران پرداخت. این پایگاه فضایی در واقع Sierra County, New Mexico, و به طور خاص برای استفاده توسط نهادهای تجاری اجازه می دهد راه اندازی فضاپیما را که به صورت عمودی یا افقی.

برای این تست پرواز SpaceShipTwo وحدت بود و سرنشین توسط علامت گذاری به عنوان ‘جنگ’ Stucky و مایکل “Sooch” Masucci هر دو آنها قبلا سرنشین صنایع دستی انجام شده و یک سرش در پرواز است. این است که در آن هنر و صنعت در نظر گرفته شد به هوا توسط یک حامل هواپیما VMS حوا منتشر شد و در ارتفاع 51,000 ،

SpaceShipTwo وحدت و سپس glided از طریق فضای رسیدن به سرعت 0.85 ماخ و انجام یک سری از مانورهای اجازه داده است که مجموعه ای از داده های عملکرد قبل از وحدت فرود در باند برگشت در پایگاه فضایی آمریکا است.

SpaceShipTwo Unity Released From VMS Eve for Second Glide Flight in New Mexico
SpaceShipTwo Unity منتشر شد از VMS شب دوم سرش پرواز در نیومکزیکو ویرجین کهکشانی

جورج Whitesides مدیر عامل شرکت Virgin Galactic و سفینه فضایی شرکت گفت: “من هیجان زده هستم با این تیم کار سخت برای تکمیل امروز پرواز آزمایشی با موفقیت انجام شد. این یک آزمون مهم که در انتظار بررسی داده های معنی است که ما در حال حاضر می توانید شروع به آماده کردن وسایل نقلیه برای پرواز شده بود. تمرکز ما برای سال جاری بدون تغییر باقی می ماند در حصول اطمینان از وسایل نقلیه و عملیات ما در حال آماده شده برای دراز مدت به طور منظم پروازهای فضایی تجاری خدمات.”

این شرکت گفت: آن گام های بعدی به تجزیه و تحلیل داده ها از آزمون های پرواز و پس از آن انجام شده تست پرواز از هنر و صنعت است.

SpaceShipTwo Unity Second Glide Flight over Spaceport America
SpaceShipTwo وحدت دوم سرش پرواز بیش از Spaceport America , باکره, کهکشانی

Virgin Galactic است علاقه به فراتر رفتن از زیر مداری پروازها در آینده نیز هست. هفته گذشته این شرکت اعلام کرد که در حال ورود به یک همکاری را با ناسا به فضا پرواز گردشگران به ایستگاه فضایی بین المللی در آینده است.

این سفر نیاز به استفاده از یک سفینه های مختلف از SpaceShipTwo است که قادر به پرواز مداری, اما این شرکت هنوز اعلام کرد برنامه های خود را برای آن خودرو را برای حمل مسافر به مدار.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im