حتی اگر مردم شده اند صحبت کردن در مورد 5G بالقوه برای سال ورایزون می گوید 5G دارند و نباید انتظار بیش از یک برآمدگی کوچک در عملکرد از شبکه خود را حداقل در ابتدا.

مدیر عامل شرکت Verizon هانس vestberg, رئيس گفت: در طول یک J. P Morgan سرمایه گذاران پخش در روز شنبه, مارس 12 که adopters اولیه را ببینید “برخی از پیشرفت. در طول زمان پیشرفت های چشمگیر.”

به عنوان ما گفت: در گذشته 5G خواهد بود بیشتر از یک مرحله تکاملی و نه انقلابی. بخشی از دلیل آن این است که “حامل جفت 4G و 5G شبکه به سرعت استقرار و تمرکز بر وسعت پوشش به جای سرعت.”

Vestberg, رئيس پیشنهاد دیگری دیدگاه در چرا مشتریان ممکن است تنها در معاملات صبح امروز سرعت: Verizon 4G شبکه های ردیف بالا پس از آن 5G شبکه خواهد بود در رقابت با یک شبکه است که در حال حاضر قابل توجه است.

یک بار 5G بازدید خود را گشاد گشاد راه رفتن, اما, این می تواند یک بازی را تغییر. اهداف عملکرد نشان می دهد که فردی کاربران را دریافت کنید سرعت دانلود 100Mbps با ها سرعت 50Mbps. علاوه بر این 5G شبکه می تواند کاهش زمان تاخیر در انتقال به 4 ثانیه و یا حتی 1 ثانیه ساخت موقعیت های شبیه به کنترل از راه دور عمل جراحی شدنی است.

توسعه خودروهای خواهد شد و همچنین بهره مندی از به طور قابل توجهی سریع تر از سرعت خود رانندگی اتومبیل قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر با تقسیم دوم دقت مورد نیاز برای جلوگیری از حوادث.

برای مشتریان به طور منظم که فقط می خواهید یک صفحه وب و یا ویدئو برای بارگذاری سریع تر این که جهش بزرگ در سرعت ممکن است آشکار در حالی که برای.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de