خرید رپورتاژ

Samsung Galaxy S20 series
Cherlynn کم / Engadget

ماه پس از Verizon آغاز فروش سامسونگ گلکسی S20+ و S20 فوق العاده آن را با اضافه کردن ‘ورود’ S20 به صف خود را. این گوشی در حال حاضر پشتیبانی میلیمتر موج 5G که Verizon (Engadget شرکت مادر) در حال حاضر برای آن استفاده می کند Ultra Wideband (مدیر) خدمات. کهکشان S20 5G UW نیز خواهد شد سازگار با ورایزون کم باند 5G شبکه که باید به زندگی می کنند بعد از این سال.

این کهکشان S20-کوچکترین صف پشتیبانی نمی کند mmWave شبکه. Verizon گفت: این امر اضافه کردن یک نوع با مدیر پشتیبانی در این بهار و در حال حاضر آن را ارائه و در آن وعده.

ورایزون Ultra Wideband سرویس در دسترس است در 34 شهرستانها با بیشتر وعده داده شده به زودی به طوری که کاربران انتخاب S20 دسترسی به سرعتهای بالاتر در آن شهرستانها. آنها همچنین از مزایای دیگر این دستگاه شامل یک صفحه نمایش فوق العاده چشمگیر, دوربین و عمر باتری طولانی.

کهکشان S20 5G UW در دسترس خواهد بود برای پیشسفارش از طریق Verizon آغاز on May 21st. به عنوان آن را در شبکه های دیگر این دستگاه هزینه خواهد شد $1,000, و Verizon ارائه برنامه های پرداخت در $41.66 در هر ماه تا 24 ماه. آن را با 128 گیگابایت حافظه و آن را در دسترس خواهد بود در ابر صورتی کیهانی خاکستری و Verizon-منحصر به فرد ابر سفید. به عنوان یک ارتقاء هر کسی که اقدام به خرید یک S20 سری گوشی های هوشمند و می افزاید: نامحدود خط را دریافت تا $1000 در سوی دیگر S20.

Verizon صاحب کالا شرکت مادر ورایزون رسانه ها. مطمئن Verizon هیچ کنترلی بر پوشش ما. Engadget باقی مانده سرمقاله مستقل است.

در این مقاله: verizon, سامسونگ, galaxy, s20, گوشی های هوشمند, 5g, ultra wideband, میلیمتر, موج mmWave زیر 6, preorder, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net