خرید رپورتاژ

Artifact

Engadget

پس از تقریبا یک سال انتظار شیر است که در نهایت آماده به اجازه عمومی نگاهی زیرچشمی نگاه کردن در reimagined نسخه از آن مشکل کارت بازی. شرکت منتشر شد یک صفحه ثبت نام برای مصنوع بتا 2.0 در جمعه tweeting است که هر کس خوش آمدید برای ثبت نام هر چند بازیکنان اصلی بازی را دریافت کنید اولویت است.

بیش از یک سال پیش Valve منتشر شد مصنوعبود که منادی به این شرکت در پاسخ به بلیزارد سنگ پهن کف اجاق. متاسفانه این فقط زندگی نمی کنند تا انتظارات مشتری و در نتیجه پایین تصویب و فروش ضعیف است. به جای ادامه به روز رسانی بازی شیر تصمیم گرفت به جای آن به مسدود کردن آن به طور کامل در ماه مارس گذشته به منظور “بررسی مجدد تصمیم گیری” در اطراف “طراحی بازی های اقتصاد اجتماعی تجربه بازی و بیشتر.”

به نظر می رسد که مصنوع بتا 2.0 آخرین نتیجه که دوباره بررسی کنید. با توجه به شیر بتا از اصلی مصنوع بود “دیر” و “بیش از حد کوتاه” پس از آن می خواستم به دنبال افکار عمومی کمی زودتر از این زمان در اطراف. “ما تصمیم گرفته ایم به رویکرد چیزهای کمی متفاوت این زمان در اطراف به تدریج با دعوت از مردم برای پیوستن به ما در حالی که ما هنوز هم تحت ساخت و ساز'” آن گفت: در آن وب سایت است.

همانطور که در بالا ذکر شد بازیکنان اصلی بازی را دریافت کنید اولویت ثبت نام برای بتا. شیر را از ارسال ایمیل به همه آنها هفته آینده. “ما استفاده از یک سیستم قرعه کشی به دعوت افرادی که تصمیم گرفتند در” این در بیانیه ای گفت. “دسترسی به بتا بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ما کار کرده ایم و از طریق ثبت نام از بازیکنان اصلی است. ارتباطات در مورد بازی باز باقی خواهد ماند برای مدت زمان از بتا.”

در طول این مرحله دریچه امید برای تست کردن یک میزبان از مکانیسم های مختلف از جمله گیم پلی و تعادل و قهرمان هویت. برخی از حالت های گیم پلی قفل خواهد شد اما مانند مسابقات و پیش نویس حالت است.

هنوز معلوم نیست به زمانی که سوپاپ در نهایت حرکت به بتا باز از مصنوعاما اگر همه می رود با توجه به طرح آن خواهید بود پس از این خاص دور از “آزمایش و توسعه” است.

در این مقاله: شیر مصنوع, بتا, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im