بخار جشنواره بازی: نسخه تابستان که در اصل مجموعه ای برای اجرا از 9 ژوئن تا 14 ژوئن شده است به تعویق افتاد, یک هفته با دریچه گزارش نه نگه داشتن در تماس با ناشران و توسعه دهندگان با توجه به تاریخ را تغییر دهید.

تابستان بخار جشنواره بازی خواهد شد از ویژگی های عنوان است که انتظار می رود برای راه اندازی در سال آینده, با, رایگان, زمان محدود قابل پخش دموی و تعاملات خود را با توسعه دهندگان. این رویداد بخشی از تابستان بازی متحرک چهار ماه بازی دیجیتال جشنواره برگزار شد جوایز بازی موسس و showrunner Geoff Keighley.

شیر را ارائه نمی دهد یک توضیح برای این تاخیر از ویترین و روندهای دیجیتال رسیده است به این شرکت برای روشن شدن. اما, آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که این تعویق به دلیل ناآرامی های اجتماعی در ایالات متحده در پی مرگ غم انگیز جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

یک هفته تاخیر در تابستان بخار بازی جشنواره به شرح زیر مشابه از شرکت های دیگر در صنعت بازی های ویدئویی از جمله Electronic Arts’ به تعویق افتادن آن EA بازی زندگی می کنند بلیزارد قفسه بندی خود World of Warcraft: Shadowlands ویترین و سونی تصمیم به عقب براند پلی استیشن 5, رویداد, در میان دیگران. بر خلاف دیگر بازی های ویدئویی شرکت های شیر است هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده بیانیه ای در زندگی مهم جنبش است.

بنا به گزارش دریچه نگه داشته و توسعه دهندگان ناشران در تاریکی

شیر به رهبری توسعه دهندگان و ناشران درگیر با بخار جشنواره بازی: نسخه تابستان به این باور است که این رویداد اتفاق می افتد در اصلی آن تاریخ تا اعلام به تعویق افتادن, GamesIndustry.<url> گزارش با استناد به منابع آشنا با این موضوع.

منابع گفته GamesIndustry.<url> که چندین ناشران برنامه ریزی برای انتشار دموی PC Gaming نشان می دهد و بازی های آینده نمایشگاه که هر دو با تاخیر به ژوئن 13. این منجر به نگرانی بیش از این انتخاب شامل یک نسخه ی نمایشی در بازی های Steam جشنواره و یا به فاش کردن بازی های جدید در یکی از دو ویترین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de