عنوان بعدی بتمن بازی ممکن است به بیرون درز توسط سایت ثبت نام دامنه در کنار امکان تایید که یک Suicide Squad بازی در آثار.

ثبت نام که ثبت شد در اوایل این ماه و خال خال توسط ResetEra را DriftingOrbit ظاهرا نقطه به شوالیه گاتهام به عنوان بعدی بتمن بازی. همچنین کشف شد ثبت نام برای یک خودکشی تیم ملی بازی و یک پروژه با عنوان تیم ملی خودکشی کشتن لیگ عدالت.

تقویت مشروعیت عناوین است که دامنه ثبت شد توسط MarkMonitor که همچنین موفق به ثبت نام برای WB Games,’ سایت.

بتمن: شوالیه گاتهام یک سری کتاب های کمیک زد که از سال 2000 تا 2006 شامل بتمن و خانواده گسترده خود را که شامل Batgirl, Nightwing, رابین, Oracle, Catwoman و آلفرد. یک بازی با همین عنوان به احتمال زیاد به این شخصیت به یک نقش برجسته در مقایسه با بتمن: Arkham به دام افتاده بازی. Gotham شوالیه است که شایعه شده بود در این نسخهها کار میکند در WB بازی مونترال بود که پشت prequel Batman: Arkham Origins.

تیم ملی خودکشیدر ضمن شایع است به پروژه بعدی Rocksteady استودیو پشت Batman: Arkham سه گانه است.

DC Fandome در اوت 22

نکات در آینده بتمن و خودکشی تیم ملی بازی پشتیبانی اعلام این خبر که WB بازی چیزی برنامه ریزی شده برای DC FanDome رایگان مجازی رویداد در تاریخ 22 اوت. از عناوین جدید ممکن است نشان داد در این مراسم اما بدون تایید رسمی تا کنون بازیکنان باید صبر کنید.

DC FanDome نیز از ویژگی های فیلم های تلویزیونی و طنز, اطلاعیه ها و ویژگی های بازیگران و سازندگان پشت بتمن و لیگ عدالت‘s اسنایدر قطع در میان بسیاری دیگر.

روندهای دیجیتال رسیده به DC برای تایید اینکه آیا WB بازی را اعلام عناوین جدید در رویداد مجازی. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net