یوبی سافت در برخورد با یک چرخش از آزار و اذیت و سوء استفاده اتهامات در درون شرکت خود را در مشاوران خارجی به بررسی.

این شرکت با انتشار بیانیه ای در تاریخ 25 ژوئن و عذرخواهی برای این موضوع در حال انجام و گفت که آن را انجام خواهد داد هر آنچه لازم است بسته به اینکه چگونه این تحقیقات نقش.

“در مورد اتهامات اخیر مطرح شده علیه برخی Ubisoft اعضای تیم: ما می خواهیم برای شروع با عذرخواهی از همه تحت تاثیر این — ما واقعا متاسف” بیانیه ای گفت:. “ما در حال اختصاص داده شده به ایجاد یک فراگیر و محیط امن برای تیم ما بازیکنان و جوامع است. روشن است ما کاهش یافته است کوتاه از این در گذشته است. ما باید بهتر انجام دهید.”

این شرکت گفت: آن را نمی خواهد دیدگاهها برای تحقیقات بیشتر هر که آن را “حسابرسی ما سیاست های موجود فرآیندها و سیستم های به درک که این شکسته اند و برای اطمینان از ما بهتر می تواند در جلوگیری از شناسایی و مجازات رفتار نامناسب.”

در ژوئن 24, Assassin’s Creed: Valhalla مدیر خلاق اشرف اسماعیل پایین پا اعلام کرد که او “به درستی مقابله با مسائل شخصی در زندگی من است.”

Game Director of 'Assassin's Creed Origins' Ashraf Ismail speaks onstage during the Ubisoft E3 2017 conference
اشرف اسماعیل صحبت می کند روی صحنه در طول Ubisoft E3 سال 2017 کنفرانس نیلسون Barnard / گتی ایماژ

پیش از آن در هفته توییتهایی به نظر می رسد implicating او را در امور خارج از زناشویی و نشان داد او پنهان خود وضعیت تاهل.

“زندگی خانواده من و خود من در حال شکسته,” او گفت:.

دیگر یوبی سافت کارکنان نیز دخیل در آزار و اذیت جنسی ادعا می کند. Gamasutra گزارش داد که محصول و نام تجاری مدیر بازاریابی Andrien Gbinigie و کاردانی مدیر روابط عمومی سنگ چانه شدند هر دو متهم به “درنده رفتار است.” یوبی سافت گفت: این نشریه که آن را “عمیقا نگران است.”

شده است وجود دارد موجی از محل کار مربوط به اتهامات همه اطراف صنعت بازی به تازگی. چند نفر در Twitch گفت: این شرکت نشده پرداخت می شود با توجه به سوء استفاده درون سازمان اتفاق می افتد. حرکت یا کشش ناگهانی بعد از آن منتشر شد بیانیه ای که آن را طول می کشد “اتهام آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار بسیار جدی است.”

Twitch streamers شده اند آوازی در مورد این موضوع و حتی سازماندهی خاموشی به منظور بالا بردن آگاهی در مورد آن است. جسیکا ریچی یک خالق محتوا و پرچم در حال اهتزاز چاپ یک صفحه گسترده با بیش از 200 داستان chronicling اتهام موارد سوء استفاده و آزار و حمله در این صنعت است.

یوبی سافت گفت که آن را می خواهد به مطمئن شوید که آن را درست می کند تغییرات.

دو Ubisoft مدیران و چندین پایین رتبه بندی کارکنان آنجا قرار داده شده است در ترک توجه کنیم. همه آنها تا به حال چندین سوء رفتار جنسی اتهامات.

“هدف ما این است که برای پرورش یک محیط است که ما کارکنان و همکاران و جوامع می تواند افتخار یک است که نشان دهنده ارزش های ما است و امن برای همه” بیانیه ای گفت:.

ویراستاران’ توصیه های