خرید رپورتاژ

The Boring Company
خسته کننده شرکت

در مرکز کنوانسیون لاس وگاس زیرزمینی حلقه سیستم حمل و نقل است که میله میله برای تکمیل در ژانویه سال 2021 و دو استراحتگاه می خواهید برای دریافت در در خسته کننده جدید شرکت سیستم حمل و نقل. Wynn در لاس وگاس و زیر ساخت استراحتگاه جهانی لاس وگاس به دنبال شهرستان تصویب و برای پروژه های که لینک آنها را به مرکز کنوانسیون سیستم حمل و نقل لاس وگاس خورشید ،

اگر پروژه مورد تایید خودمختار تسلا وسایل نقلیه خواهد ماهوت پاک کن زدن مسافران از طریق تونل های زیر زمینی از استراحتگاه به مرکز کنوانسیون. سفر از هر دو استراحتگاه و وین را Encore هتل را کمتر از دو دقیقه مقامات گفته لاس وگاس خورشید.

تفریحی جهان شده است در حال ساخت و آن را حس می کند که رفت و آمد مکرر واقع شده در نزدیکی مرکز کنوانسیون می خواهید برای اتصال به سیستم حمل و نقل. تا زمانی که پروژه تکمیل وین/Encore نزدیکترین هتل در نوار غزه به مرکز کنوانسیون. نزدیکی آن باعث می شود آن را ایده آل برای یک حلقه ایستگاه بیش از حد.

“کنوانسیون مهمانان دیگر نمی خواهد که به نگرانی در مورد پیاده روی های طولانی و یا بن بست ترافیک در اطراف مرکز کنوانسیون – آنها می توانند سیستم حمل و نقل به استراحتگاه جهانی لاس وگاس برای ناهار جلسات و یا شخصی ملاقات می کنید و پشت خود را به کنفرانس و یا نمایشگاه در دقیقه” اسکات Sibella رئیس تفریحی جهان, لاس وگاس گفت: در آزادی مطبوعات.

مرکز کنوانسیون حلقه خسته کننده اولین شرکت رسمی تاخت و تاز کردن به حمل و نقل و این واقعیت است که استراحتگاه در حال حاضر پردازنده رای اعتماد در Elon Musk تلاش است. تونل پروژه را دریافت برخی از پوش بک از مونوریل مقامات اما متوقف نشده این شرکت از افزایش میلیون ها نفر در خارج از بودجه است. همچنین قصد دارد به گسترش به چین است.

در این مقاله: خسته کننده, شرکت, elon musk, las vegas convention center, wynn las vegas, تفریحی, جهان, las vegas, encore, هتل, حمل و نقل, ایستگاه, las vegas, تسلا خودمختار اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im