توییتر به پایین doctored CNN video توییتی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای نقض قوانین حق تکثیر. آن را تا به حال در ابتدا تنها پرچم آن را به عنوان “دستکاری رسانه ها.”

این حرکت در می آید و پس از Jukin رسانه محتوا شرکت که دارای توزیع مجوز برای این فیلم که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت غیرقانونی استفاده می شود را مشاهده کنید DMCA (Digital Millennium Copyright Act) اطلاع حذف کپی رایت از طرف ویدیو خالق. توییتر تایید کرد با روندهای دیجیتال است که رئیس جمهور توییت “شده است actioned با توجه به مقررات منو از حقوق دارنده.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر که در زمان نوشتن شد بازدید بیش از 20 میلیون نفر و دوست داشت بیش از 450,000 کاربران همچنان به ماندن در شبکه های اجتماعی متصل تصویری غیر فعال شده است با یک overlayed خطا است که می خواند: “این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت.”

کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور شده بود doctored به متهم سی ان ان از, پخش كردن, نژادی تحریک آمیز اطلاعات غلط و overlayed با یک غلط CNN chyron با این مضمون که “وحشت زده کودک نو پا اجرا می شود از نژادپرست کودک.” این ویدئو به این نتیجه رسیدند با این پیام: “آمریکا مشکل است. خبر جعلی است. فقط شما می توانید جلوگیری از جعلی اخبار آشغال آتش سوزی است.”

Jukin رسانه ای در بیانیه ای به روند دیجیتال گفت: نه تصویری و نه صاحب شرکت به رئیس جمهور اجازه برای ارسال این ویدئو.

“پس از بررسی ما ما معتقدیم که استفاده غیر مجاز از مطالب یک مثال روشن از نقض قوانین حق تکثیر بدون مدرک معتبر استفاده منصفانه یا دیگر دفاع. ما شده اند که DMCA takedown notice نمایندگی از ویدیو خالق و مطابق با سیاست توییتر. به طور جداگانه به هیچ وجه ما حمایت و یا چشم پوشی دستکاری ویدیو و یا پیامی را منتقل” اضافه شده است سخنگوی.

شکایت بررسی شد توسط دانشگاه هاروارد لومن پایگاه داده های شخص ثالث گروه تحقیقاتی توییتر متکی در پاسخ به متوقف و دست بردارد حروف.

تیم Murtaugh مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در بیانیه ای ارسال به روند دیجیتال, گفت: “ظالمانه جنگ با رئیس جمهور تهمت بودن برپا توسط Silicon Valley مافیا همچنان ادامه دارد. کل نقطه ای از این فیلم بود که نشان دهد که چگونه تصویری می توانید به راحتی دستکاری توسط رسانه ها و دیگران پس از برچسب زدن تصویری با عنوان “دستکاری’ comically تایید کل قضیه. شوخی در توییتر.”

این دومین بار است که توییتر کشیده ویدیو توییتی توسط رئیس جمهور تهمت بیش از نقض قوانین حق تکثیر. در اوایل این ماه شرکت در زمان پایین ویدئوها ارسال شده توسط دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب مجدد کمپین پروفایل تیم تهمت و تهمت اتاق جنگ برای نقض کپی رایت. اندرو کلارک سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در آن زمان گفت که این “دیگری یادآوری است که توییتر است تا قوانین به عنوان آنها بروید.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im