خرید رپورتاژ

Dr بی احترامی

Twitch را ممنوع کرده است حساب مرد Beahm شناخته شده حاضر به عنوان Dr بی احترامی او پس از تجاوز, سایت جامعه دستورالعمل و یا شرایط استفاده از خدمات. Dr بی احترامی یکی از برجسته ترین نامها در پخش زنده, با 1.6 میلیون پیروان در یوتیوب و 4.5 میلیون در حرکت یا کشش ناگهانی. Beahm, 38, نیز شهرت دارد, تلاش برای پنهان کردن نژادپرستی به عنوان کمدی در جریان و هل دادن مرزهای به منظور تولید محتوا.

Twitch است و نه دقیق جزئیات Dr بی احترامی ممنوعیت و یا دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به تصویب آن چندین خودی گزارش که آن را دائمی خواهد بود. Twitch ارائه Engadget این بیانیه به شرح زیر:

“همانطور که ما روند ما اقدام مناسب زمانی که ما شواهدی وجود دارد که یک پرچم در حال اهتزاز عمل کرده است در تخلف از جامعه ما دستورالعمل و یا شرایط استفاده از خدمات. این اعمال می شود به تمام streamers ها بدون در نظر گرفتن وضعیت و یا برجستگی در جامعه است.”

Beahm ممنوع شد از Twitch برای دو هفته در سال 2019 پس از او جریان از داخل یک سرویس بهداشتی عمومی در E3. بسیاری از Twitch streamers و بینندگان نا امید شدند با طول کوتاه از تحریم شدند و آوازی در مورد آن هر چند او اجازه داده شد برای ادامه جریان است.

امروز دکتر بی احترامی بان می آید و در ارتفاع یک حساب در Twitch جامعه است. Streamers ها و طرفداران شده اند صحبت کردن در مورد آزار و اذیت جنسی در دست کشش همکاران برای سال, اما این شرکت به تازگی تصمیم به اقدام است.

اوایل این هفته چندین زن متهم streamers SayNoToRage, ProSyndicate و HenryG از سوء استفاده. Music streamer YoungStarling به اشتراک گذاشته شده در توییتر در مورد کشش مدیر عامل امت برشی رد داستان زنان از آزار و اذیت جنسی در یک دست و یک سال پیش. “او دست هایش را گفت: ‘عجب چیزهایی است که بر روی پلت فرم ما نمی تواند واقعا نظر’ & نقل مکان کرد و در” YoungStarling گفت. Streamers میزبانی یک حرکت یا کشش ناگهانی خاموش شدن چراغ حرکت در روز چهارشنبه.

آن شب Twitch قول داد برای بررسی ادعای سوء استفاده.

“ما اولویت بندی موارد شدید آغاز خواهد شد و صدور دائمی تعلیق در خط با یافته های ما بلافاصله” Twitch گفت.

حرکت یا کشش ناگهانی است پس از ممنوع یک تعداد انگشت شماری از برجسته streamers از جمله BlessRNG, Wolv21, WarwitchTV و IAmSp00n. Dr بی احترامی است بزرگترین نام در Twitch را در لیست ممنوعیت تا کنون.

Twitch شده است آگاه از مشکلات با تبعیض اعتدال سیاست ها و آزار و اذیت جنسی در سایت برای مدتی طولانی و فقط در ماه گذشته آن را تشکیل ایمنی شورای مشورتی برای کمک به شکل دادن و حمایت از سیاست های جدید.

در این مقاله: DrDisrespect, حرکت یا کشش ناگهانی, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.