The underwhelming crowd at President Donald Trump’s campaign rally in Tulsa, Oklahoma.

این underwhelming جمعیت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در Tulsa, Oklahoma.
عکس: نیکلاس Kamm (خبرگزاری گتی ایماژ)

چند روز پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در توییتر که تقریبا یک میلیون نفر تا به حال درخواست بلیط برای مبارزات انتخاباتی خود در تجمع اول او برگزار شد در ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در Tulsa, Oklahoma. اما واقعیت این بود که تنها چند هزار نفر نشان داد تا ترک جمهور صحبت کردن تا حد زیادی خالی ورزشگاه. او تا به حال بدست trolled.

تبلیغات

مجرمان ظاهرا در Infinite و طرفداران K-Pop که مدعی هستند آنها راه اندازی یک تلاش گسترده در روزهای منتهی به مغلوب ساختن پیشی جستن رالی برای ثبت نام صدها نفر از هزاران نفر از رایگان بلیط و پس از آن نشان نمی دهد. بسیاری از کاربران آپلود پست Infinite و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی خود تایید و سپس اضافه کرد که آنها نمی تواند برای انواع دلایل کاملا قابل قبول.

تبلیغات

یک کاربر برای مثال گفت که آنها نمی تواند چرا که خود را سگ ماهی قرمز مراسم تشییع جنازه آن روز بود. دلایل دیگر برای رزرو بلیط اما حضور شامل تصفیوی ویندوز و جارو ساحل.

Mary Jo Laupp51 ساله مادر بزرگ از فورت داج آیووا یکی از Infinite کاربران را تشویق کرد که به کاربران ترول مغلوب ساختن پیشی جستن. Laupp ناراحت شد که رئیس جمهور شد میزبانی راهپیمایی خود را در Juneteenth اگر چه سازمان بعد از تغییر تاریخ. Laupp ویدئو بیش از 700,000 دوست دارد در Infinite. 

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“توصیه من این است که همه از آن دسته از ما که می خواهم برای دیدن این 19,000-صندلی سالن به سختی پر شده و یا به طور کامل خالی رفتن رزرو بلیط در حال حاضر و ترک او ایستاده وجود دارد به تنهایی در مرحله” Laupp گفت: در او Infinite پست.“شما چه می گویند؟”

به گفته نیویورک تایمزاین تولسا آتش نشانی اسکن 6,200 بلیط در BOK, مرکز یک ورزشگاه است که 19,000-صندلی ظرفیت. تعداد بلیط را شامل نمی شود کارکنان رسانه ها و یا کسانی که در جعبه سوئیت.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن campaign مدیر براد Parscale تا به حال به طور خاص توییتی در مورد ساختمان سرریز مرحله و گفته بود این اولین باری خواهد بود که رئیس جمهور صحبت می کرد به مردم که نمی توانستم به این رویداد است. با این وجود به دلیل کم حضور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اوراق قصد دارد به رئیس جمهور صحبت می کنند به یک سرریز منطقه خارج از عرصه چون آه وجود ندارد یکی است.

Oh my, those are a lot of empty seats there.

آه من کسانی هستند بسیاری از صندلی های خالی وجود دارد.
عکس: نیکلاس Kamm (خبرگزاری گتی ایماژ)

تبلیغات

تایمز گزارش داد که بسیاری از کاربران حذف پست Infinite و سیستم عامل های دیگر که در آن آنها صحبت در مورد ثبت نام برای بلیط رایگان به منظور پنهان کردن برنامه های خود را و نگه داشتن آن از پخش به جریان اصلی اینترنت است.

تبلیغات

البته تهمت کمپین نه اذعان به طور کامل trolled. Parscale انکار کرد که “چپ و آنلاین ترول” تحت تاثیر این تجمع است. Parscale به جای سرزنش حضور ضعیف در, چه کسی به دیگری “جعلی اخبار رسانه ها” و بسیاری از چیزهای دیگر.

“واقعیت این است که ارزش یک هفته جعلی رسانه های خبری هشدار مردم به دور از این تجمع به دلیل COVID و معترضان همراه با آخرین تصاویر از شهرهای آمریکا در آتش تا به حال یک تاثیر واقعی بر مردم آوردن خود را به خانواده ها و کودکان به این تجمع” Parscale گفت سیاسی.

تبلیغات

هر Politico, Parscale گفت که حاضر فرآیند پاسخ دهید برای تظاهرات کمک می کند تا علف هرز “ساختگی اعداد” و ده ها هزار نفر شده بود دور انداخته برای تولسا رالی.

میزبانی رالی در وسط یک بیماری همه گیر نگران کرده بود مقامات محلی و همچنین باعث یک اوکلاهما دیوان عالی کشور مورد. دو ساکنان محلی تا به حال خواسته دادگاه را به این تجمع شرکت کنندگان پوشیدن ماسک صورت است که تبدیل به یک سیاسی موضوع بحث انگیز در ایالات متحده حتی اگر آنها به طور گسترده ای اعتقاد بر این به سرعت گسترش ویروس. ساکنان نیز درخواست شده است که شرکت کنندگان حفظ اجتماعی فاصله. اوکلاهما دیوان عالی کشور رد این درخواست در روز جمعه.

تبلیغات

More empty seats.

بیشتر صندلی های خالی.
عکس: نیکلاس Kamm (خبرگزاری گتی ایماژ)

مردم حضور این تجمع تا حد زیادی رفت و بدون ماسک و رعایت نمی کنند اجتماعی فاصله دستورالعمل. قبل از این تجمع این بود که نشان داد که شش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان که بخشی از پیشرفت تیم برای این رویداد آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این کارکنان شد و بلافاصله قرنطینه.

تبلیغات

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آمده است تا با بسیاری از دلایل ضعیف تجمع مردم در انتخابات آنها فقط به نظر می رسد نیست چسبیده. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز دموکرات از نیویورک گفت: آن را در یک صدای جیر جیر به مدیر کمپین Parscale بود که سرزنش “رادیکال معترضان” و رسانه ها برای صدها هزار نفر از مردم نشان داده نمی شود.

“در واقع شما فقط مسئولیت در Infinite که آب گرفتگی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین w/ fake رزرو بلیط & فریب شما را به اعتقاد به یک میلیون نفر می خواست خود را سفید supremacist باز کردن میکروفن به اندازه کافی برای بسته عرصه در طول COVID,” او گفت:. “فریاد به Zoomers. خانواده من خیلی افتخار می کنم.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de