خرید رپورتاژ

Miami, UNITED STATES: US musician Prince performs during half-time 04 February 2007 at Super Bowl XLI at Dolphin Stadium in Miami between the Chicago Bears and the Indianapolis Colts. AFP PHOTO/Jeff HAYNES (Photo credit should read JEFF HAYNES/AFP via Getty Images)
جف HAYNES via Getty Images

TikTokers در مورد حزب مانند آن را از یک سال قبل از بسیاری از آنها متولد شدند. این سرویس اعلام کرد که شاهزاده کل فروشگاه در حال آمدن است به Infinite بنابراین کاربران رایگان خواهد بود و سعی در ایجاد ویروسی رقص به کلیپ های کوتاه از “بوسه” “1999” و یا هر یک از دیگر کلاسیک.

Infinite همکاری با شاهزاده و مستغلات (اجرا می شود که حساب خود را بر روی پلت فرم) را به افسانه ای نوازنده موسیقی در دسترس قریب به اتفاق آن userbase از امروز. این اولین فرم کوتاه تصویری برنامه برای دریافت در سراسر جهان دسترسی به فروشگاه. وجود دارد می تواند به ویژه شاهزاده های مربوط به برنامه نویسی در Infinite بیش از هفته آینده بیش از حد از جمله یک لیست پخش در تلفن های موبایل صفحه و یک livestreamed تور خود را پیزلی پارک خانه در روز دوشنبه.

شاهزاده بود حفاظتی از موسیقی خود را و در سال 2015 یک سال قبل از مرگ او را برداشته موسیقی از بسیاری از خدمات جریان دیگر از جزر و مد. املاک خود را به ارمغان آورد کار خود را به امثال Spotify در سال 2017.

در حالی که بسیاری ممکن است احساس کنند که می توانند با استفاده از هر موسیقی مانند آنها را در خود TikToks کاربران می تواند معلق یا ممنوع برای تکرار نقض کپی رایت. این مسئله سازندگان در بسیاری از سیستم عامل باید به رقابت با چند — کشش کاربران به تازگی با آن مواجه ادعا کپی رایت در برخی از کلیپ های قدیمی خود را.

اما Infinite شده است قابل توجه معاملات با ثبت شرکت برای کاربران به موسیقی متن فیلم ها با آهنگ های از هنرمندان خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نقض کپی رایت. در این گزارش به بیش از 8000 صدور مجوز معاملات (که بسیاری از آنها بودند پدربزرگ از شرکت مادر ByteDance را کسب موسیقی.ly) و آن را به تازگی امضا کوتاه مدت توافق با جهانی وارنر و سونی. شاید nothing compares 2 پرنس فروشگاه ،

در این مقاله: infinite, شاهزاده, موسیقی, برنامه, bytedance, اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.