خرید رپورتاژ

Apple iPhone 11 Pro
کریس Velazco/Engadget

شما ممکن است پیدا کردن مقدار در جعبه برای این سال را به آی فون علاوه بر گوشی خود را. از لحاظ تاریخی قابل اعتماد تحلیلگر Ming-Chi Kuo ادعا می کند در یک یادداشت تحقیقاتی که در سال 2020 مدل های آی فون نه تنها نمی عبارتند از معمول سیمی از earbuds اما نمی شامل آداپتور برق یا شما فقط ممکن است یک کابل شارژ. وجود دارد خواهد بود قوی تر 20W شارژر (در مقابل 18W برای آی فون 11 طرفدار), اما شما می خواهم به خرید آن را پس از این واقعیت است.

تحلیلگران بارکلیز نیز معتقد بودند اپل را از دیگر بسته نرم افزاری یک شارژر.

Kuo معتقد است که این امر می تواند یک راه برای کاهش هزینه ها و جبران قیمت بالاتر از جمله 5G فن آوری های بی سیم. نیز وجود دارد خواهد بود یک دوستدار محیط زیست قلاب. محیط زیست منتقدان استدلال کرده اند که از جمله آداپتور برق است که اغلب اتلاف زمانی که بسیاری از مردم شارژر از گوشی های قبلی یا بالا خواهد شد تا با استفاده از رایانه های خود را. که احتمالا نمی خواهد شد بسیار خوشی را اگر شما نیاز به یک آداپتور اما باید آن را به کمتر از آن دیوار زگیل اشغال محل های دفن زباله.

در این مقاله: اپل, آی فون, آی فون, 12, آیفون, 12 نرم افزار, گوشی, تلفن همراه, شارژر, محیط سبز, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de