خرید رپورتاژ

Apple Watch Series 5 smartwatch.

Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

در این هفته به ارمغان آورد فروش خوب در اپل و آمازون دستگاه و همچنین برخی از جذاب بازی می پردازد. اپل دیده بان سری 5 کاهش یافته است به $299 دوباره پس از WWDC لگد کردن در اوایل این هفته و آمازون هنوز هم برخی از آن اکو بلندگو در فروش (از جمله دستی اکو نقطه با ساعت). شما می توانید برخی از ذخیره سازی اضافی برای نینتندو سوئیچ کمتر در Newegg و بخار در تابستان فروش فقط آغاز شده است. در اینجا بهترین معاملات ما در بر داشت این هفته است که شما هنوز هم می توانید از امروز.

اپل دیده بان سری 5

آخرین اپل سازمان دیده بان کاهش یافته و به پایین ترین قیمت همیشه دوباره در آمازون و خارج شده است. GPS-تنها سری 5 $299 در حال حاضر و GPS + همراه مدل $399. این می آید اپل اعلام کرد یک دسته از ویژگی های جدید در آینده به پوشیدنی در watchOS 7 بعد از این سال از جمله ردیابی خواب, تماشای چهره های اتوماتیک و شستن دست ها-به رسمیت شناختن. ما به سری 5 نمره 88 برای جدید خود را همیشه بر روی صفحه نمایش ساخته شده است در قطب نما و بین المللی تماس اضطراری.

خرید اپل دیده بان سری 5 در آمازون – $299

خرید اپل دیده بان سری 5 در خارج – $299

آی پد مینی

iPad mini

Engadget

آخرین آی پد مینی 50 دلار دوباره: آمازون فروش می زند, قیمت 256GB WiFi-only مدل به قیمت 499 دلار و WiFi + Cellular مدل با همان مقدار از ذخیره سازی به $629. در حالی که پایه iPad mini نیست و در فروش این است که یک معامله خوب است اگر شما می دانستم که شما می خواهم نیاز به ذخیره سازی بیشتر در اپل کوچکترین اپل. ما به iPad mini نمره 85 برای قدرتمند خود, عملکرد, بهبود صفحه نمایش و باتری خوب زندگی.

خرید آی پد مینی (WiFi) در آمازون – $499

خرید آی پد مینی (WiFI + Cellular) در آمازون – $629

دستگاه اکو فروش

Amazon Echo Dot with clock

ناتان Ingraham / Engadget

برخی از اکو دستگاه هنوز هم در فروش, قابل توجه ترین اکو نقطه با ساعت باقی می ماند تنها 35 دلار. دیگر از یک رعد و برق معامله در اینجا و یا وجود دارد که پایین ترین قیمت را ما دیده ایم در کوچک و هوشمند بلندگو است که در یک قیمت از $60. شما همچنین می توانید یک Echo Studio بلندگو به علاوه یک رنگ هوشمند لامپ برای $170, اکو پلاس با رنگ نور لامپ 100 دلار و اکو فلکس آداپتور برای $17.49.

خرید اکو نقطه با ساعت در آمازون – $35

خرید اکو استودیو با رنگ لامپ در آمازون – $170

خرید اکو پلاس با رنگ لامپ در آمازون – $100

خرید اکو انعطاف پذیری در آمازون – $17.49

اکو نشان می دهد 5 + Blink مینی بسته نرم افزاری

Amazon Echo Show 5 smart speaker

نیکول لی / Engadget

آمازون اکو نمایش 5 بسته نرم افزاری است که یک راه خوب برای شروع با خانه های هوشمند نظارت است. آن را ترکیبی از اکو نمایش 5 هوشمند بلندگو با جدید آمازون Blink مینی دوربین های امنیتی برای فروش قیمت از $65. در این معامله با توجه به نشان می دهد 5 به طور معمول هزینه $60 به 90 دلار و گردش کوتاه به طور معمول هزینه 35 دلار. خوراک ویدئویی از گردش مینی تغذیه به نمایش 5 بنابراین شما می توانید ببینید چه خبر است در هر بخشی از خانه خود را.

خرید اکو نمایش 5 بسته نرم افزاری در آمازون – $65

سونی WF-1000XM3 earbuds

Sony WF-1000XM3 earbuds

بیلی استیل/Engadget

اگر شما نیاز به یک جفت جدید از بی سیم earbuds چند گزینه از سونی باقی می ماند در فروش. WF-1000XM3 بی سیم از earbuds هنوز برای $178 در Best Buy و Amazon و یا در حدود 50 دلار کمتر از قیمت عادی. ما ستایش این ANC از earbuds خود را خوب صدای با کیفیت عمر باتری طولانی و مفید نرم افزار تلفن همراه به آنها نمره 89. هر دو Best Buy و Amazon باید سونی WF-SP800N بی سیم از earbuds در فروش برای $168 نیز هست. اینها اسپرت از 1000MX3s آنها به دست آورده و نمره 88 از ما برای خود جامد ANC و باس قدرتمند.

خرید سونی WF-1000XM3 در بهترین خرید – $178

خرید سونی WF-1000XM3 در آمازون – $178

جدید معامله شده

BioLite چراغ پیشانی 330

جدید 4 جولای فروش از BioLite قطره قیمت عالی پیشانی 330 به 48 دلار است که 20 درصد آن قیمت طبیعی است. آمازون نیز مطابق فروش, بنابراین شما می توانید خرید وجود دارد اگر شما ترجیح می دهند. این چراغ پیشانی 330 بدون زواید نور قابل شارژ است که در مفید آمده است هنگامی که در حالی که پیاده روی کمپینگ و یا کار بر روی پروژه های DIY در اطراف خانه خود را. آن بسیار راحت است و شما گذشته 40 ساعت در یک شارژ.

خرید چراغ پیشانی 330 در BioLite – $48

خرید چراغ پیشانی 330 در آمازون – $48

Anker PowerExpand+ 7-در-1 USB-C آداپتور

شما می توانید Anker 7-در-1 USB-C آداپتور برای 30 دلار است که 20 دلار کمتر از نرمال آن قیمت و بالاترین دیده ایم آن را از ماه مارس. Anker می سازد جامد و لوازم جانبی آن USB-C آداپتور مستثنی هستند. این مدل طول می کشد و طراحی 5-در-1 آداپتور و می افزاید: برای آن یک پورت اترنت و USB-C پورت برای حداکثر 48W تحویل برق به لپ تاپ شما.

خرید Anker 7-در-1 USB-C آداپتور در آمازون – $30

SanDisk 256GB microSDXC کارت + 50 دلار نینتندو فروشگاه اینترنتی کارت هدیه

Newegg دارای یک بسته نرم افزاری است که به شما می شود یک 256GB SanDisk sdxc کارت به علاوه 50 $نینتندو فروشگاه اینترنتی کارت هدیه (تحویل ایمیل) برای 95 دلار است که 10 دلار کمتر از اگر شما بودند به خرید هر دو به طور جداگانه. این یکی از شرکت SanDisk نینتندو سوئیچ خاص microSDXC کارت و از آنجا که (و این ظرفیت بالا) آن را به ندرت به کمتر از 52 دلار در خود را دارد. در این معامله اگر شما بوده ام چشم دوخته اند چند بازی در فروشگاه الکترونیکی و نیاز به فضای اضافی بر روی سوئیچ خود را به آنها را ذخیره کنید.

خرید SanDisk sdxc بسته نرم افزاری در Newegg – $95

خرید 2 نینتندو, گزینه بازی ها, دریافت کارت microSDXC رایگان

هدف ارتقاء که شامل رایگان 128GB SanDisk sdxc کارت زمانی که شما خرید دو نینتندو سوئیچ دیجیتال بازی. البته شما باید انتخاب کنید از انتخاب بازی ها و بسیاری از آنها اول: عنوان Mario Kart 8, لوکس, The Legend of Zelda: نفس های وحشی و Splatoon 2 گنجانده شده است. شما پرداخت قیمت کامل برای این بازی ها به هیچ یک از آنها با تخفیف اما microSDXC کارت به ارزش $33 جامد است freebie.

فروشگاه هدف نینتندو سوئیچ های تبلیغی

بخار فروش تابستان

بخار سالانه فروش تابستان لگد کرده است بنابراین در حال حاضر شما می توانید ذخیره کنید یک تن در بازی های محبوب در تمام ژانرهای. صرفه جویی در توجه داشته باشید در حال Metal Gear Solid V برای $6, Cities Skylines برای $7.50 و Tabletop Simulator برای $10 و حتی عذاب ابدی برای $30 (نیم کردن آن قیمت عادی). فروش نیز شامل تبلیغات اضافی مانند “جاده مخصوص” که اسلش اضافی $5, سفارشات $30 یا بیشتر است.

فروشگاه بخار در تابستان فروش

Sweetwater فروش فلش

امروز و فردا (ژوئن 26 و 27) شما می توانید یک دسته از فایل های صوتی و موسیقی تجهیزات کمتر در سوویتواتر فروش فلش. موارد قابل توجه در فروش شامل Akai را MPK مینی 25-کلید کنترل صفحه کلید برای 119 دلار است که 80 دلار خود را با قیمت عادی و Audio-Technica AT-LP120XUSB-SV USB سینی دوار برای $175 است که $74 کردن قیمت طبیعی است.

فروشگاه سوویتواتر فروش فلش

در این مقاله: engadgetdeals تجارت weeklydeals, thebuyersguide اپل, اپل, مینی اپل دیده بان سری 5, آمازون, اکو, نقطه, اکو, اکو نمایش 5, سونی, BioLite, نینتندو, سوئیچ, نینتندو, بخار, sweetwater, anker SanDisk, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de