Reuters’ report didn’t say whether this serving bot has a name, but if it does, I imagine you’ve probably never heard of it.

رویترز گزارش نمی گویند که آیا این خدمت ربات دارای یک نام است اما اگر آن را ندارد, من تصور کنید که شما احتمالا هرگز از آن شنیده می شود.
تصویر: b/60 (یوتیوب)

آن را مانند یک درونگرا رویای: توانایی گرفتن یک فنجان صبح و جو با صفر انسان-ing درگیر است.

تبلیغات

به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس یک کافه در دأجئون کره جنوبی در حال حاضر با استفاده از یک ربات barista رسیدگی به سفارشات مشتریان خدمت می کنند و من فقط می توانیم فرض کنیم در سکوت قاضی نوشیدنی خود را انتخاب (چه کد باینری برای “هفت پمپ شربت کارامل? واقعا؟”).

وجود دارد, گرفتن مشتریان خود قهوه یک تگ تیم, تلاش, توجه به سلامت. زمانی که به کسی تسلیم سفارش از طریق کیوسک یک بازوی روباتیک دسته همه قهوه-ساخت جادوگری پشت پیشخوان و سپس دست نوشیدنی به خدمت ربات که پس از آن در استخدام خود رانندگی تکنولوژی برای کشف کردن بهترین راه برای حرکت به کف مغازه.

تبلیغات

“در اینجا این است که خود را Rooibos بادام چای اسپرسو لطفا لذت بردن از. آن را حتی بهتر است اگر شما هم بزنید و آن را” آن را می گوید پس از ورود در یک جدول و مشتریان بازیابی نوشیدنی های خود را از یک سینی را داخل آن است.

بعد از آن من فرض می کنم خدمت ربات سر خود را به پشت پیشخوان shit-مذاکرات هر چه موسیقی انتخاب مدیر را برداشت برای فروشگاه های رادیویی که روز و مراحل بازگشت به دود نورد سیگار در حالی که همه تعجب اگر چیزی وجود دارد که بیشتر آنها می تواند انجام شود با هنرهای لیبرال درجه.

این به طور کامل خودکار سیستم می تواند به شلاق تا 60 انواع مختلف قهوه و سرعت بیش از حد: منظور از شش نوشیدنی طول می کشد فقط هفت دقیقه. روبات ها باید فقط یک غیر مکانیکی همکار یک انسان کارمند که دستگیره برخی از تمیز کردن و عنصر پر کردن مجدد.

کره ای تولید شده اند تحقیق راه های به طور خودکار کافه تجربه برای سال در حال حاضر, اما ورود covid-19 pandemic موجب افزایش تقاضا به عنوان شرکت به دنبال راه هایی برای کمک به نگه داشتن مشتریان امن از بالقوه گسترش ویروس. با به کارگیری دقیق اجتماعی فاصله اقدامات و بهداشت عمومی اقدامات کره جنوبی تا حد زیادی موفق به مهار آن شیوع رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 11000 نفر کشته و 267 وجود دارد.

تبلیغات

در حالی که پاسخ از مقامات موثر ثابت شده است که تا کنون خطر کوچکتر شیوع بیماری همچنان یک مسئله است. در اوایل این ماه مقامات در سئول بودند مجبور به تعطیل کردن پایتخت شهر کافه ها و کاباره ها تنها چند روز پس از بازگشایی به دلیل افزایش coronavirus موارد است.

اما به عنوان ساکنان شروع آهسته برگشت به کسب و کار به عنوان معمول روبات می تواند یک کلید به حفظ اجتماعی فاصله اقدامات بدون نگه داشتن مردمی cooped داخل. که با توجه به لی دونگ-bae مدیر تحقیقات در بینایی Semicon تولید کننده است که به کمک توسعه این روبات قهوه-ارائه سیستم همراه با یک دولتی موسسه علوم.

تبلیغات

“سیستم ما نیاز به هیچ ورودی از مردم از سفارش به تحویل و جداول به کم مرتب برای اطمینان از صاف حرکات روبات که به خوبی متناسب با زمان ‘untact’ و فاصله کمپین گفت:” مهر. همانطور که برای برنامه های بلند مدت تیم هدف خود را دریافت کنید ربات را به حداقل 30 کافه در سال است.

تبلیغات

هنوز هم نه هر کس است به عنوان هیجان زده در مورد این مربوط به اینده چشم انداز خودکار کافه رفتن.

“روبات سرگرم کننده هستند و از آن آسان بود زیرا شما مجبور به انتخاب کنید تا سفارش خود را” دانشجو Lee Chae-mi به رویترز گفت. “اما من هم کمی نگران در مورد بازار کار به عنوان بسیاری از دوستان من در حال انجام شغل پاره وقت در کافی نت ها و این روبات را جایگزین انسان است.”

تبلیغات

جایگزین انسان ؟ Psshaw. به عنوان اگر وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد چیزی شبیه به آن. آن را از من کاملا انسانی نویسنده, وقتی که من می گویند با 100 درصد اعتقاد است که کسانی که ما meatbags همیشه یک جزء حیاتی از جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im