اعمال نفوذ FOMO به مردم برای اهدا به معنی دار باعث می شود که بهترین چیز برای بیرون آمدن از 2020 نشده است.

تبلیغات

روز پنج شنبه یک گروه متنوع از جوان techies شروع بسیج فرهنگ انحصار و تولید هیجان در صنعت برای ساخت مواد مخدره به صورت مرموز پروژه جدید cryptically به نام “این است که آنچه در آن است.” آنچه در آغاز به عنوان یک, شوخی, با توجه به بیانیه ای نوشته شده جمعه شب تیم گسترش شایعات در مورد آینده دعوت-تنها پلت فرم رسانه های اجتماعی یکی که اعضای آن شما می توانید ظاهرا شناسایی توسط از emoji ترکیب 👁👄👁 (یک الگوی رفتاری ابراز سردرگمی شده است که محبوبیت در Infinite به تازگی) در توییتر خود دسته.

وزوز در مورد این پروژه به سرعت رفت و ویروسی به عنوان فن آوری, توییتر clamored به شکل از چه هک است و آن چه در آن است و از همه مهمتر چرا خیلی از دره سیلیکون صحبت کردن در مورد آن ؟ یک حساب توییتر به همین نام ارائه چند سرنخ تنها اشاره به یک جمعه شب اعلام و لینک دادن به یک استخوان وب سایت که به نظر می رسد مستقیما از ’90s که در آن مردم می توانند ایمیل خود را اضافه کنید به یک waitlist. چند اسکرین شات شروع به گردش از کاربران ادعا می شود کار بر روی تست های ایجاد شده از برنامه و در حالی که آنها به وضوح نمی نگاه جدی به جامعیتی از آن همه به ظاهر فقط برای تهوع تنها موجب گمانه زنی های بیشتر.

تبلیغات
G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در حدود نیمه شب, وب سایت بنر تغییر به عنوان خوانده شده “آن است که آنچه در آن است. ما در حال زندگی می کنند” به دنبال دستورالعمل برای کاربران به کمک به سازمان های خیریه است که حمایت جامعه سیاه و سفید مانند لاولند بنیاد, بامیه پروژهو پروژه بی گناهی و به اشتراک گذاری خود را دریافت به منظور یادگیری بیشتر.

است که زمانی که آن است که آنچه در آن است که تیم نشان داد که آن را به حال trolled tech توییتر—هر چند از آن است که حتی هنوز هم در نظر گرفته trolling اگر آن را برای یک علت خوب است?—به پریدن از روی اعتیاد به مواد مخدره قطار برای یک برنامه است که وجود ندارد. ارسال یک رسید به شما طول می کشد به صفحه ای که می خواند “این یک برنامه واقعی. هیچ یک از این واقعی است. این است که چه شده است.” همراه با لینک به این تیم merch فروشگاه و سلب است که تمام درآمد حاصل از رفتن به سازمان حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

تبلیغات

در روز جمعه در بیانیه این گروه نشان داد اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این شوخی در داخل توسعه یافته به یک کمپین جمع آوری کمک مالی است که ظاهرا به دست آورد بیش از $200,000 در کمکهای مالی برای موسسات خیریه که کمک به جوامع سیاه.

“چه آغاز شده به عنوان یک الگوی رفتاری در گروه های کوچک چت بزرگ شد بزرگتر از ما هرگز تصور است. بنابراین ما فکر کردن در مورد چگونه به استفاده از اعتیاد به مواد مخدره چرخه ما می تصادفا” تیم نوشت. “اما راستش ما نمی باید به فکر می کنم بیش از حد سخت: در این لحظه وجود دارد تقریبا هیچ مسئله بیشتر به تقویت و از نژادپرستی نظاممند و ضد سیاهی بسیاری از نقاط جهان است که فقط شروع به از خواب بیدار.”

تبلیغات

Regynald آگوستین مهندس در توییتر کمک کرد که راه اندازی آن است که آنچه در آن است گفت: کسب و کار خودی که این تیم تشکیل شده از حدود 60 20-چیزی در فن آوری و همه مردم از رنگ که کشیده کمپین هم در برخی از 36 ساعت است. به عنوان برای آنها چگونه طراحی یک استراتژی بازاریابی موفق: “ما به معنای واقعی کلمه فقط ساق بلند, وب کم” تیم توییتی شنبه.

تبلیغات

پس از اعضای گروه شروع به ارسال emoji ترکیبی در توییتر خود دستگیره آنچه پس از یک شوخی در داخل به سرعت زمان در زندگی خود را. بین از 30000 و 50000 نفر امضا در “برنامه” waitlist, آگوستین گفت.

“در نتیجه از آن است که آنچه در آن است: یک الگوی رفتاری است که با اهرم های بی امان اعتیاد به مواد مخدره از برنامه های منحصر به فرد و هدایت آن به سوی بحرانی نیاز اجتماعی” تیم نوشت: در روز جمعه در بیانیه ای.

تبلیغات