حدود 32 سال نوری دور از زمین عملا در حیاط خلوت ما نهفته چشمگیر ستاره جوان به نام AU Microscopii یا AU میکروفون ، این ستاره فقط 20 تا 30 میلیون سال است. این صدا ممکن است باستان اما توسط ستاره, استانداردهای آن یک کودک برای مرجع خورشید ما است 150 بار بزرگتر است.

در مدار این نوزاد ستاره یک سیاره از رویدادهای چشمگیر, AU, میکروفن b به تازگی کشف شده با استفاده از داده های ناسا را Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) و در حال حاضر بازنشسته اسپیتزر تلسکوپ فضایی.

یک سال در این نپتون به اندازه سیاره طول می کشد بیش از یک هفته زمین آن را به عنوان مدار بسیار نزدیک به ستاره خود است. و آن را به طور مداوم بمباران با عود از ستاره های ناشی از ستاره میدان مغناطیسی قوی. ستاره است که اغلب با پوشش starspots — شبیه به لکه های خورشیدی — که با فوران شراره که استحمام سیاره در تابش.

rendering of the young planet AU Mic b
این, ارائه, از, سیاره, AU, میکروفن b است که بخشی از ناسا سرگرم کننده اما آموزنده کهکشان وحشت پوستر سری. سیاره, ستاره, AU, Microscopii, ساطع قدرتمند و آتشین شراره که به احتمال زیاد با تهدید و ارعاب هر گونه موجودات مختلف است که تلاش برای ایجاد یک خانه در اینجا. ناسا Exoplanet برنامه اکتشاف

چون ستاره AU میکروفن خیلی جوان است و هر دو آن را و آن سیاره هنوز هم احاطه شده توسط دیسک از گرد و غبار و گاز که از آنها تشکیل شده است. که باعث می شود این سیستم به مکانی ایده آل برای محققان برای مشاهده به درک بیشتر در مورد چگونه سیاره ای سیستم در طول زمان توسعه.

“ما فکر می کنیم AU میکروفن b تشکیل شده دور از ستاره و مهاجرت به سمت داخل به آن زمان مدار چیزی است که اتفاق می افتد به عنوان سیارات تعامل گرانشی با یک گاز دیسک و یا با دیگر سیارات” coauthor توماس بارکلی دانشیار دانشمند پروژه برای تس در پرواز فضایی گودارد ناسا, مرکز, توضیح داد, در بیانیه ای.

artist's concept shows the dusty disk surrounding the star AU MIcroscopii
این هنرمند مفهوم را نشان می دهد گرد و خاکی دیسک اطراف ستاره AU MIcroscopii. ستاره شناسان مورد مطالعه قرار گرفته اند این سیستم به طور گسترده اما تنها به تازگی شناسایی شده حضور یک سیاره وجود دارد. پیدا کردن فراهم می کند یک آزمایشگاه برای مطالعه سیاره تکامل و شکل گیری است. پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز/کریس اسمیت (USRA)

بارکلی و تیم خود را نیز در مقایسه با سیستم به سیارات دیگر در نزدیکی سیستم Beta Pictoris در حال حرکت است. “در مقابل Beta Pictoris b مدار به نظر نمی رسد به مهاجرت کرده اند خیلی در همه. تفاوت بین این مشابه سالخورده سیستم می تواند به ما در مورد چگونه سیارات شکل و مهاجرت,” او گفت:.

حتی ممکن است بیشتر سیارات پنهان در مدار AU میکروفن بنابراین دانشمندان را به این سیستم به مطالعه آن بیشتر و دیدن اگر آنها می توانید آنها را پیدا کنید.

“اضافی وجود دارد نامزد حمل و نقل رویداد دیده می شود در تس داده و تس امیدوارم دوباره AU میکروفن بعد از این سال در آن تمدید ماموریت” محقق پیتر Plavchan گفت. “ما در ادامه به نظارت بر ستاره با دقیق سرعت شعاعی اندازه گیری بنابراین در ارتباط باشید.”

این تحقیق در مجله Nature منتشر شده.

ویراستاران’ توصیه های