کار کردن تنگ لپ تاپ از خانه ؟ وضعیت را کمی قابل تحمل تر با یک صفحه کلید بی سیم. شما لازم نیست که به بخشی با یک ثروت کوچک به یک تحویل (تماس رایگان) یا: برای کمک به نرم کردن ضربه مالی COVID-19 پرداخته و به ملت خرده فروشان را با تخفیف دفتر خانه ملزومات مانند موش های بی سیم مانیتور کامپیوتر و حتی لپ تاپ ها. ما باید کل مقاله اختصاص داده شده به بهترین دفتر خانه می پردازد بنابراین ما نمی خواهد اجرا از طریق آنها را در اینجا. در عوض ما به شما استفاده از این فضا برای برجسته کردن بهترین صفحه کلید بی سیم معاملات در دسترس در حال حاضر.

امروز بهترین صفحه کلید بی سیم معاملات

  • Logitech K360 Wireless Keyboard25 دلاربود 30 دلار
  • Logitech MK345 بی سیم صفحه کلید + ماوس$35بود $50
  • مایکروسافت Sculpt Ergonomic صفحه کلید بی سیم70 دلاربود 80 دلار
  • Logitech G613 Wireless Gaming Keyboard$74شد 130 دلار
  • اپل سحر و جادو صفحه کلید$94شد $99
  • اپل سحر و جادو صفحه کلید با صفحه کلید عددی119 دلاربود $129

راهنمای مبتدی به صفحه کلید بی سیم

زوج با یک مانیتور رومیزی و بی سیم ماوس های بی سیم صفحه کلید می تواند به نوبه خود هر لپ تاپ به خانه نهایی ایستگاه های کاری. نوع صفحه کلید شما برای انتخاب شما بستگی دارد به طور کامل نیازهای شما. اگر شما بعد از چیزی به گرفتن برخی از کار انجام شده در طول روز قبل از لگد زدن به پشت در شب به نبرد به پایان در Fortnite, شما احتمالا می خواهید چیزی کمی بیشتر بالا پایان با سوئیچ مکانیکی. این نتیجه در پاسخ سریعتر — زمان کمتر بین شما کلیک کردن بر روی دکمه و شخصیت بر روی صفحه نمایش در اجرای این عمل است. این نام برای این ؟ بازی صفحه کلید (duh!).

در حال حاضر آنچه در مورد ما فنا پذیران که فقط پس از یک صفحه کلید به پایین به کسب و کار ؟ وجود دارد یک زن و شوهر از گزینه های مختلف. چیزی ارزان تقریبا همیشه انجام این ترفند ارائه سیم-تایپ رایگان تجربه است که بسیاری از ما طلب است. افزایش بودجه خود را کمی و شما نزدیک به اندازه کافی به سخت افزار مشابه اما کلید نمی خواهد به عنوان با صدای بلند و گشاد است. محوری به بالا به پایان و شما را به صفحه اصلی یک صفحه کلید با برخی از مقاومت است. این ارائه رضایت بخش ترین تایپ کردن بازخورد به عنوان شما باید به فشار با حداقل یک اونس از زور به کلمه شما در حال فکر کردن بر روی صفحه نمایش ظاهر.

بیشتر دفتر خانه

به علاوه وجود دارد یک زن و شوهر از ویژگی های منحصر به فرد که بی سیم صفحه کلید می تواند داشته باشد. برخی از پیش ساخته هستند بدین معنی که در برابر نیمی برای حمل و نقل آسان. ما توصیه می کنیم ماندن به عنوان دور از این عنوان می تواند باشد. مگر اینکه شما با فراق افتضاح مقدار زیادی از پول آنها اغلب ضعیف ساخته شده و سر و صدا در اطراف شما به عنوان تایپ کنید. در یک نور مثبت برخی بی سیم صفحه کلید با یک ساخته شده در صفحه کلید عددی (ما نیست شوخی — آنها هنوز هم وجود داشته باشد!). این به خصوص مفید است اگر شما صرف یک تکه بزرگ از روز خود را غوطه ور در مایکروسافت اکسل و یا برخی از نرم افزار های دیگر که در آن اعداد همه خشم.

آیا بی سیم صفحه کلید نیاز به شارژ می شود?

که بستگی به نوع صفحه کلید بی سیم شما است. برخی از اجرا بر روی باتری های یک بار مصرف. این اصلا نیاز به شارژ می شود. دیگران اجرا بر روی انرژی خورشیدی. این اصلا نیاز به شارژ به جای نیاز به نور طبیعی به شارژ (اگر شما خود ایزوله در پاسخ به COVID-19 آن است که احتمالا ایده خوبی است برای انتخاب یکی از این). نوع نهایی استفاده از باتری های قابل شارژ که — تعجب — نیاز به شارژ می شود. این معمولا می تواند انجام شود با استفاده از یک کابل USB و به طور معمول شارژ نمی بینم آنها را از عمل است. آنها فقط نمی خواهد بی سیم, پس به صحبت می کنند در حالی که آنها متصل به یک منبع قدرت است.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im