زمانی که تمام خانواده است بیشتر از زمان زندگی می تواند گیج کننده. خوبی مواجه نگردند و سازمان یخچال کمک می کند تا مدیریت امور مالی خود را بهبود عادات غذا خوردن و اضافه کردن یک حس نظم به زندگی است. تمام مواد غذایی دارای یک عمر مفید است و یکی از بهترین راه شما می توانید آن را گسترش داده است که با نگه داشتن کالاهای فاسد شدنی سرد در یخچال و فریزر. در حالی که مواد غذایی کنسرو شده و یا غذاهای فرآوری شده را دیگر به پایان می رسد یک غنی از مواد مغذی در رژیم غذایی به ما می دهد یک فرصت برای تقویت سیستم ایمنی بدن ما. که به معنی شما رو به صورت فله در تازه تولید است که به شما یک دوز مطلوب از ویتامین های ضروری است. اگر یخچال شما نبوده است عملکرد به عنوان به خوبی به عنوان آن را باید شانس خود را با توجه به جایگزینی. یک نام تجاری جدید یخچال های سنگین سرمایه گذاری در صف مقابل اما هیچ چیز ضربان اقتصاد و راحتی از داشتن غذای خوب در خانه. به آن را آسان تر در جیب ما رو با هم مخلوط بهترین یخچال و فریزر معاملات در خارج, بهترین خرید و Abt الکترونیک.

امروز بهترین یخچال و فریزر معاملات

  • اجلاس CP972SS فریزر بالا یخچال و فریزر$503شد $655
  • سامسونگ RT21M6213SR فریزر بالا یخچال و فریزر900 دلاربود $1,100
  • GE – 21.8 مس. Ft. ضد عمق اثر انگشت مقاوم جانبی توسط سمت یخچال و فریزر – فولاد ضد زنگ$1,300شد $1,709
  • تلویزیون ال ای دی هوشمند (Wi-Fi) ضد عمق یخچال و فریزر$1,900شد $2,550
  • سامسونگ – Family Hub 27.7 مس. Ft. 4-درب یخچال و فریزر درب فرانسوی$2,800شد $3,420

راه رفتن را از طریق تمام یخچال و فریزر مختلف سبک

هنگامی که ما فکر می کنم از یخچال بالا فریزر معمولا آنچه به ذهن می آید. این یک کلاسیک بودجه محافظ که نمی کشد تا کل فضای زیادی نسبت به معاصران خود را که باعث می شود آن را یک انتخاب نخست برای کوچک شهری آشپزخانه. بالا فریزر در حال اساسی ترین no-frills گزینه فراهم می کند که ذخیره سازی کافی برای مواد غذایی و کالاهای اساسی. از سوی دیگر کسانی که می خواهند برای لوازم یدکی پشت خود را از خیزان پایین ممکن است بخواهید برای تغییر همه چیز را با یک فریزر پایین. ما با استفاده از فریزر کمتر و به هر حال این تنظیمات باعث می شود آن را آسان تر برای رفتن از طریق تمام خود را سرد اقلام در سطح چشم.

اگر شما می خواهید یک بزرگتر فریزر, سمت-توسط-جانبی یخچال به شما می دهد دسترسی برابر به هر دو سرد و یخ زده کالا. این است ایده آل برای آشپزخانه آشپزخانه پس از آن درهای نمی نوسان را به عنوان دور به عنوان بالا و یا پایین فریزر خواهد بود. این مدل به شما یک بنگ برای جفتک انداختن خود را با اتاق به اندازه کافی برای ذخیره سازی و یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های مدرن به بوت. آن را بعید است برای شما برای پیدا کردن یک مدل با درب ماشین های یخ ساز و آب سرد کن و کنترل های لمسی.

یک فرانسوی-درب یخچال و فریزر به طور معمول همراه با تمام زنگ ها و سوت شما حتی ممکن است نقطه هوشمند یخچال را برای خودتان در این رده است. این محبوب است انواع مختلفی از آنجا که اکثر لیست مواد غذایی شامل محصولات تازه دلی و اقلام لبنی و باریک دو درب بالا به راحتی آنها را در بازوی خود برسد. شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان یک براق ترکیبی از یک سمت به سمت و فریزر پایین یخچال و فریزر با اکثر رنگ ها و پایان گزینه های قابل حصول است. بسته بندی شده با ویژگی های بیشتر و بیشتر درب و مباهات محض شما باید مایل به پرداخت دلار بالا برای این نوع از یخچال و فریزر.

اگر شما بسیار ضربه زننده و یا شما می خواهید یک یخچال که یکپارچه می آمیزد با بقیه از آشپزخانه خود را و یا دکوراسیون خانه های ساخته شده در یخچال و فریزر با توجه به ارزش است. آن را بدون شک بسیاری گرانتر از آماده ساخته شده ولی مدل شما قادر خواهید بود به ناخن طراحی از گرفتن بروید و لذت بردن از هر بیت از سفارشی سازی ممکن است. مستقل ضد عمق یخچال و فریزر نگاه-برای-کمتر نسخه های که در دسترس هستند در کنار و یا فرانسوی-درب تنظیمات. به نظر می رسد مانند آن را از ساخته شده است در آنجا که ابعاد آن برای عمق نمی برآمده گذشته کابینت های آشپزخانه خود را.

این که آیا شما در غذا خوردن و یا مواد غذایی خود را برای رفتن شما درک مزایای یخچال سازی و نه فقط در آشپزخانه خود را. می شود آن را در اتاق خوابگاه خود را, اتاق خواب و یا اتاق یک minifridge یا یک آبجو یخچال می تواند با یک انگشت شماری از قدرت پردازش.

بایدها و نبایدها هنگام خرید یک یخچال و فریزر

آیا فقط تمرکز بر روی درب به سبک شما می خواهید و انجام در نظر گرفتن اندازه شما نیاز دارید ، یک یخچال بزرگ لوازم خانگی است که می آید در هزینه های بالا بنابراین آخرین چیزی که شما می خواهید به دنبال یکی است که فقط به نظر می رسد خارج از محل در آشپزخانه خود را و یا حتی بدتر از یک مدل است که حتی نمی تواند گذشته خود را مقابل درب. اگر شما خود را جایگزین واحد شما به راحتی می توانید فیلتر کردن گزینه های خود را با انتخاب یکی از بسیار شبیه طراحی و عرض آن را به عنوان است که اغلب بازی-changer. اما اگر شما در میان ساختمان و یا بازسازی آشپزخانه خود را شما باید طرح های بیشتر برای کار با اما اندازه باقی می ماند یک عامل تعیین کننده.

در حالی که یخچال و فریزر معمولا ذکر شده در داخلی مکعب ظرفیت خارجی خود را اندازه گیری آنچه شما نیاز به ارزیابی در این نقطه است. جدای از آن, عرض, شما همچنین باید به بررسی آن عمق و ارتفاع. شما می خواهید مطمئن شوید که وجود دارد 1-کمک هزینه اینچ از بالا و پشت به ارائه تهویه برای آن موتور و کمپرسور. از آنجا که اکثر یخچال و فریزر نیاز خود را درب به طور کامل باز کردن دسترسی به تمام قفسه ها و زیر شلواری عاقلانه است به ترک دو اینچ از فضای اضافی از آن لولا بنابراین یخچال خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیوار یا کابینت ها امان از ضرب و شتم.

انجام ارزیابی خود را خرید و پخت و پز عادات و فراموش نکنید که به حساب برای ظرفیت ذخیره سازی. فکر کردن در مورد این نیز به شما نزدیک تر به تصمیم گیری است که درب سبک است که مناسب برای خانواده خود را. آن را خوب است برای نگه داشتن در ذهن است که هر فرد بالغ به طور کلی نیاز به چهار تا شش فوت مکعب و بیشتر برای مناسبت های خاص. سازمان یخچال کمک خواهد کرد که شما نگه داشتن زبانه ها در تاریخ انقضا و بهبود دید خود را پس از یک مدل با قفسه های قابل تنظیم و خروج سطل اجازه می دهد تا شما را به اختصاص مکان مناسب برای هر نوع تولید است.

تخفیف نیست رنگ و پایان و انجام سازمان دیده بان برای انرژی استار-گواهی یک. در حالت ایده آل شما می خواهید یخچال و فریزر خود را برای مطابقت با محیط اطراف آن است. همانطور که با هر دستگاه بزرگ شما نمی خواهید آن را به ایستادگی کردن به دلایل اشتباه. فولاد ضد زنگ و اثر انگشت-چاپ مقاوم در برابر خارجی انتخاب محبوب به عنوان آن در می آمیزد با اکثر دکوراسیون کنه و جعبه مناسب برای دوام و بدون هیچ زحمتی رایگان ، هیچ کس می خواهد به در گیر شدن با یک پف کرده لایحه بنابراین انرژی استار گواهی مدل شما می توانید ذخیره 300 دلار بیشتر یا کمتر طول پنج سال آینده تا آنجا که شما می تواند به کاهش انتشار کربن خود را.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de