شما احتمالا به یاد داشته باشید clunky سربار و اسلاید پروژکتور است که همه جا در کلاس های درس و دفاتر در دهه گذشته اما بلند رفته اند آن روزها. امروز دیجیتال پروژکتور سال نوری فراتر از آن از سال گذشته با حتی قابل حمل آنهایی که در حال حاضر قادر به پرتاب واضح HD video چشمگیر در فواصل. بهترین نام تجاری مدل می تواند شما را به مجموعه یک پنی زیبا, هر چند, بنابراین آن را به ارزش زمان و تلاش برای شکار کردن یک تخفیف خوب ارزان پروژکتور. به شما صرفه جویی در برخی از زمان و تلاش (و به شما صرفه جویی در برخی از پول نقد) ما قرار داده ایم با هم و سریع, راهنمای خرید در کنار یک لیست دستی از بهترین پروژکتور معاملات در دسترس در حال حاضر. ما میدارد اجرا حیطه از نظر امکانات و اندازه و قیمت بنابراین هر آنچه که شما دنبال آن هستید برای ما آن را در اینجا:

امروز بهترین پروژکتور معاملات

  • QKK قابل حمل مینی پروژکتور$110, شد $199
  • کداک Luma 150 جیب پروژکتور$220, بود, $250
  • ViewSonic PA503S پروژکتور$تا 300 $بود 459
  • اپسون EX3260 پروژکتور$378, شد $500
  • Optoma HD146X پروژکتور$549, $بود 949
  • Optoma UHL55 4K پروژکتور$799, شد $1,499

چگونه به انتخاب یک پروژکتور

پروژکتور span طیف عظیمی از امکانات و قیمت و قدیمی اصل “شما دریافت آنچه شما برای پرداخت” در اینجا صدق می کند. شما می توانید ارزان پروژکتور برای کمتر از صد دلار در حالی که high-end تئاتر-با کیفیت 4K پروژکتور می تواند اجرا به هزاران نفر. شما احتمالا باید یک بودجه تنظیم در ذهن در حال حاضر, اما, اما شما می خواهید برای آگاهی از چه ویژگی ها و مشخصات برای نگاه قبل از خرید شما اولین پروژکتور ارزان شما پیدا کردن که مناسب کیف پول خود را.

اساسی مشخصات به در نظر گرفتن زمانی که خرید در اطراف برای پروژکتور معاملات تصویر اندازه و وضوح روشنایی (به طور معمول در بیان لومن) و پرتاب از راه دور. “پرتاب از راه دور” اشاره به مطلوب و/یا حداکثر فاصله پروژکتور می توانید یک تصویر در مشاهده سطح در حالی که هنوز هم حفظ یک تصویر خوب در آگهی اندازه و وضوح و نیازهای خود را در اینجا خواهد شد بستگی دارد در چه اتاق(بازدید کنندگان) شما طرح خود را به استفاده از پروژکتور در. روشنایی نظر مهم است که پروژکتور به طور معمول تیره تر از یک تلویزیون ال سی دی پانل. روشن تر تصویر به طور طبیعی به نظر می رسد بهتر و یک پروژکتور با زیر نوار لومن خروجی ممکن است به نظر نمی آید بسیار خوب است حتی در یک به اندازه کافی اتاق تاریک.

پیچیده تر, مدرن, ویژگی های شما را پیدا خواهید کرد حتی در برخی از ارزان پروژکتور امروز شامل ساخته شده است در نرم افزار هوشمند اتصال بی سیم (Wi-Fi, بلوتوث یا هر دو) و تنظیمات محتوا (به عنوان مثال اختیاری ایستگاه از پیش تنظیم رنگ است که بهینه سازی شده برای ورزش و بازی و فیلم و غیره). شما همچنین می خواهم به نگاه در بنادر به مطمئن شوید که شما پروژکتور با این نسخهها کار با هر منبع ورودی(بازدید کنندگان) شما در حال اتصال به آن از مدرن ترین پروژکتور خواهد شد از ویژگی های استاندارد کنسول مانند اتصالات HDMI برای استفاده با بازیکنان Blu-Ray, لپ تاپ و کنسول های بازی است. بسیاری از پروژکتور می توانید اجازه دهید شما را به بازی رسانه ای به طور مستقیم از دستگاه های مانند درایوهای فلش USB و یا هارد دیسک خارجی نیز هست.

پس از آن می آید صوتی. تقریبا تمام واحدهای ساخته شده در بلندگو است که معمولا خوب برای ارزان پروژکتور و یا یک قابل حمل است که شما ممکن است در حال حرکت در اطراف غالبا. برای یک پروژکتور است که برای رفتن به بخشی از یک مطلب دائمی با کیفیت بالا خانه تئاتر راه اندازی — که به احتمال زیاد خواهد شد از ویژگی های برخی از مرتب کردن بر اساس از بلندگو و صدای فراگیر راه اندازی همراه با A/V گیرنده به قدرت آن همه شما می خواهید چیزی است که می تواند یکپارچه سیستم های صوتی خود را و است که سازگار با هر صدای فراگیر استاندارد شما با استفاده از.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن تکنولوژی, تخفیف, روز یادبود, فروش, و خیلی بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net