وقتی که می آید به یوتیوب و رتبه بندی از محبوب ترین ویدئوها, شما به احتمال زیاد از آن فکر می کنم در شرایط چگونه بسیاری از نمایش ها و یا دوست دارد یک ویدئو معین دریافت می کند. اما فقط به خاطر یک ویدیو یوتیوب اتفاق می افتد که یک تن از دیدگاه ها و یا میلیون ها نفر از دوست که لزوما به این معنا نیست آن را محافظت از دریافت دوست نداشتن. در واقع, برخی از محبوب ترین و شناخته شده ویروسی در یوتیوب نیز حمل سرسام آور تعداد مواردی نیز هست.

اگر شما تا کنون شده است کنجکاو به دانستن است که ویدئوها را دریافت بیشترین مواردی در اینجا شانس خود را برای پیدا کردن. در اینجا زمان ده بیشتر دوست نداشتند در یوتیوب.

10. رسمی Call of Duty: بی نهایت جنگ آشکار تریلر Call of Duty (3.88 میلیون دوست نداشتن)

آن را فقط بازی مربوط به ویدیو یوتیوب در این لیست, اما آن را تنها به عنوان یک پیش نمایش برای یک, پس از بازی های آینده. Call of Duty: بی نهایت جنگ بیرون آمد و در سال 2016 اما چیز عجیب در مورد این ویدیو خاص است که حتی اگر آن را دریافت 3.88 میلیون مواردی پس از اولیه خود را ارسال بسیاری از تازه ترین نظرات در این ویدیو در واقع تا به حال چیزهای مثبت برای گفتن در مورد این بازی خود را.

و برخی از کاربران یوتیوب ابراز تاسف برای قضاوت این بازی به شدت به سرعت بر اساس این تریلر. این تریلر همچنین دارای بیش از 43 میلیون بازدید و مردم هنوز هم در حال بازگشت به آن را در سال 2020 است.

9. Despacito — Luis Fonsi شامل ددی یانکی (4.54 میلیون دوست نداشتن)

Despacito را با قرار دادن در این لیست است که تا حد زیادی به دلیل بیش از حد اشباع شده ما با حضور خود را پس از آن منتشر شد. شما نمی تواند فرار از آهنگ اصلی یا های مختلف آن remixes. و به صداقت هنگامی که شما مقایسه آن تعداد از دوست نداشتن به آن تعداد لایک مقدار از مواردی است که واقعا همه که بد است. مطمئن شوید که وجود دارد 4.54 میلیون نداشتن اما نیز وجود دارد عظیم 38.02 میلیون را دوست دارد و بیش از 6 میلیارد views.

این آهنگ ممکن است به نظر می رسد شاخی در حال حاضر, اما اعداد دروغ نمی. میلیون ها نفر از شما مخفیانه آن را دوست دارم.

8. می توانید این ویدئو دریافت 1 میلیون مواردی? — PewDiePie (4.75 میلیون دوست نداشتن)

بله. PewDiePie درخواست برآورده شد و او رو 1 میلیون دوست نداشتن او می خواست برای این فیلم. به علاوه 3.75 میلیون اضافی دوست نداشتن. و این تعجب آور نیست با توجه به پس (او حدود 105 میلیون مشترک در یوتیوب) و این واقعیت است که هواداران خود را به نظر می رسد مایل به انجام هر چیزی برای نشان دادن حمایت برای مورد علاقه خود را در یوتیوب ،

این خاص تصویری منتشر شده در دسامبر 2016 و بعد فورا رفت واز بیش از 20 میلیون پس انداز.

7. آن را هر روز Bro — جیک پل های تیم 10 (4.81 میلیون دوست نداشتن)

ما نیز با عرض پوزش به لایروبی تا این خاص موزیک ویدئو, اما با 4.81 میلیون نداشتن جیک پل “آن را هر روز Bro” متعلق به سادگی در این لیست است. و اگر شما تماشای این ویدئو ما برخی از شما را در درک که چرا. (اما ما همچنین نگران آن است که آن را به نحوی دریافت نکرده بیشتر مواردی و که آن را به 2.9 میلیون را دوست دارد.)

6. Johny Johny بله پاپا — LooLoo کودکان و نوجوانان (5.90 میلیون دوست نداشتن)

آن را عجیب و غریب به فکر می کنم که ترانه کودکان که کمتر از دو دقیقه می تواند جلب بسیاری از دوست نداشتن. تا زمانی که شما درک چگونه بسیاری از آن میلیاردها views احتمالا فقط کمی بچه ها بازی کوتاه, جاذب, آهنگ بیش از حد به پدر و مادر خود را’ دلخوری. آن را وحشتناک, آهنگ, اما از آن است که مانند بسیاری از آهنگ ها برای بچه ها تکراری و ساده شامل شعر. فیلم به خودی خود ویژگی های یک نوزاد در تلاش برای دزدکی حرکت کردن حبه قند هنگامی که پدر خود را (و یا جد?) به دنبال ندارد. فرض فرد است اما به سختی مستحق بیش از 5 میلیون دوست نداشتن.

5. Miroshka تلویزیون — آموزش رنگ تخم مرغ چند رنگ در مزرعه (6.40 میلیون دوست نداشتن)

آن را نه تنها کودکان تصویری در این لیست اما ممکن است طولانی ترین کودکان تصویری ویژه. مشکلات ناسازگار بودن در پنج دقیقه و 10 ثانیه Miroshka تلویزیون آموزش رنگ تخم مرغ چند رنگ در مزرعه crudely متحرک تصویری است که می آموزد که کودکان در مورد رنگ ها از طریق کارتون تخم مرغ با قطعا وحشت زده لبخند می زند. این تصویری است که انسان در روسیه, اما این آهنگ که پخش در پس زمینه است که “قدیمی مک دونالد بود یک مزرعه” آواز در انگلیسی. در حالی که قطعا این کار انجام می شود — شما خواهد شد که نام بسیاری از رنگ های مختلف — آن را ساده و تصویری با توجه به این موضوع و تخم مرغ انجام چیزهای عجیب و غریب مانند سر و صدا خود را به قطعات و ترکیب این ذرات با یکدیگر برای ایجاد یک تخم مرغ که پس از آن ایجاد کوچکتر تخم مرغ دوباره. بسیاری از آن است.

4. بچه کوسه رقص — Pinkfong! Kids’ Songs & Stories (7.71 میلیون دوست نداشتن)

اگر بچه های خود را در نهایت خسته از تلویزیون ویروسی بچه کوسه آهنگ پس ما متاسفم برای تحمیل این earworm شما دوباره. اما آن را در این لیست به یک دلیل چون بدون در نظر گرفتن چگونه محبوب آهنگ در میان کودکان و کودکان نو پا به طور یکسان این ویدئو هنوز به دست آورد بیش از 7 میلیون دوست نداشتن.

وجود دارد هیچ راهی برای پیدا کردن برای مطمئن, اما ما دوست داریم به فکر می کنم که هر دوست نداشتن می آید از یک برافروخته پدر و مادر است که فقط می خواهد به گوش دادن به چیز دیگری تغییر دهید. نوزاد کوسه رقص تصویری عرضه در ماه ژوئن سال 2016 و دریافت بیش از 5 میلیارد انداز به تاریخ.

3. یوتیوب عقب 2019: برای ضبط — YouTube (8.98 میلیون دوست نداشتن)

YouTube این ویدئو به عنوان یک پاسخ به انتقادات از خود را بسیار ناسزا یوتیوب عقب 2018 تصویری. به طوری که آن را در واقع بهتر از سال 2018 ، خوب, آن را هنوز هم ساخته شده آن در این فهرست به دلیل آن را به دست آورد و نزدیک به 9 میلیون مواردی از آنجا که اولین آن. اما این فیلم هنوز بسیاری از کمتر مواردی از آن عقب سلف به نظر می رسد به یک موضوع منسجم این go-round (تصویری آمار و لحظه ها در کدام فیلم های یوتیوب و سازندگان پرونده را شکست) و آن را نیز بسیار کوتاه تر از سال 2018 تصویری. پیشرفت مناسب است ؟

2. Baby — Justin Bieber, featuring Ludacris (11.39 میلیون دوست نداشتن)

این تصویری است که راه اندازی یک میلیون Beliebers. (بله این چیزی است که جاستین بیبر طرفداران در واقع خود تماس بگیرید.) این ویدئو عرضه در سال 2010 و هنوز رفتن قوی با بیش از 2 میلیارد views.

چیز عجیب و غریب است که معمولا وجود دارد یک شکاف گسترده ای بین تعداد دوست در مقابل دوست نداشتن یک ویدیو را دریافت می کند. و این است که معمولا به دلیل بسیاری از فیلم ها در نهایت رسیدن به نوعی از توافق (یک ویدیو یا تقریبا جهانی بد در نظر گرفته و یا از آن نیست) اما “کودک” عجیب و غریب است چرا که تنها کمی بیش از 2 میلیون رای جداگانه که کسانی که آن را دوست دارم و کسانی که نمی. این ویدئو ممکن است بیش از 13 میلیون را دوست دارد اما هنوز هم وجود دارد 11.39 میلیون دوست نداشتن. از آن شده است 10 سال و آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند ما نمی تواند تصمیم بگیرد اگر این ویدئو وحشتناک است یا نه.

1. یوتیوب عقب 2018 — YouTube (17.93 میلیون دوست نداشتن)

آن را در واقع به نظر می رسد نوع از اتصالات است که وب سایت است که اختراع مفهوم یک ویدیو یوتیوب را بیشتر دوست نداشتند تصویری. این یک دیوانه کامل-دایره لحظه. آن را قابل فهم است که چرا این ویدئو ممکن است بسیاری از مواردی. این کنه بسیاری از “وحشتناک تصویری” جعبه: این شاخی وجود دارد به رفتن بیش از حد آن را مانند یک عجیب و غریب, چهل تکه 2018-الگوهای رفتاری خاص سیلی هم طول تصویری است که به طور کامل بیش از حد طولانی (هشت دقیقه؟!), وجود دارد و برخی از انقباض غیر ارادی ماهیچه-y بعد از مدرسه لحظات خاص.

تاپیک های زیادی برای نفرت. آیا این سزاوار بیش از 17 میلیون مواردی ، احتمالا نه. اما مطمئن احساس خوبی به آمار که دوست نداشتن دکمه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de