Representative elect Jamaal Bowman, who won his election over Rep. Eliot Engel

نماینده منتخب جمال بومن که برنده انتخابات خود را بیش تشکر. الیوت انگل
عکس: استفانی کیت/گتی ایماژ

روز سه شنبه مقدماتی را شکل سبز معامله جدید چشم انداز است. بسیار تمرکز شده است در ردیف بالا کنگره نژادها شامل نام های بزرگ مانند AOC کروز به پیروزی و عمده ناراحتی مانند تازه وارد جمال بومن باد از افزایش تدابیر روابط خارجی مجلس Committee صندلی الیوت انگل از آب در نیویورک 16th district اما تضمین او یک نقطه در خانه در سال آینده.

تبلیغات

اما رای گیری مقدماتی دیدم نامزدهای برنده در حال اجرا در سیستم عامل رادیکال و مقدار مورد نیاز آب و هوا سیاست. هر چند دولت به نمایندگان ندارد و عظیم قدرت و یا ویژه از کسانی که در کاپیتول هیل خانه ملت تلاش های حیاتی هستند زیرا سیاست آب و هوا می تواند و باید در هر سطح از دولت است. به عنوان برگ برنده دولت صادر ضربه پس از ضربه به محیط زیست حمایت بسیاری از دولت های ایالتی باید پا به معرفی سیاست ها را به حرکت به decarbonization. بیشتر آب و هوا قهرمانان ملت در اتاق کار آسان تر از آن خواهد بود که به تصویب آن طرح.

تبلیغات

در حال اجرا بر روی مترقی آب و هوا سیاست یک راه خوب برای دموکرات ها برای پیروزی در انتخابات. جدید مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در حمایت از اقدام آب و هوا. پایین انتخابات برنده هستند بشدت مورد نیاز: زیر اوباما در انتخابات ریاست جمهوری جمهوری خواهان برنده کنترل بسیاری از قانونگذاران ایالتی و در بسیاری از موارد باید از تصویب قوانین به سرپا نگه داشتن صنعت سوخت فسیلی و جلوگیری از انرژیهای تجدید پذیر.

در میان سبز جدید مقابله داوطلبانی که موفق به کسب روز سه شنبه در نیویورک در حال جولیا Salazar که او برنده اصلی خواهد شد و به احتمال زیاد نگه دارید دربه دولت خود را بسازید. جباری Brisport همچنین ضرب و شتم از کشت خودخوانده مترقی نامزدها و به احتمال زیاد رهبری به دولت در پایتخت آلبانی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این نامزدها عمدتا جوان از رنگ و طبقه کارگر با رزومه های سنگین تر در جامعه سازماندهی و خدمات عمومی از دولت یا بخش خصوصی است. آنها نیز با حمایت از پاره پاره unapologetically مترقی گروه مانند طلوع جنبش دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. و هیچ یک از آنها را قبول سوخت های فسیلی کمک های مالی. در بسیاری از آنها آینه جدید گارد جنبش آب و هوا هر دو representationally و از نظر هدف نهایی خود نه تنها در کاهش انتشار کربن اما انجام این کار در راه است که فقط و برگ هیچ کس پشت.

اما اگر آنها مشترک زیادی از سیستم عامل خود را’ تفاوت نیز آموزنده است. پس از سبز قرارداد جدید نیست و تنها سیاست بلکه یک مجموعه گسترده ای از اصول و اهداف زیر چتر آن داوطلبان می توانند از صنایع برنامه های خود را متناسب با نیازهای محلی.

تبلیغات

چارلز بوکر—که یک مسابقه برای این شانس را به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل این سقوط ساخته شده پایان زغال سنگ صنعت و حمایت از کارگران خود را به عنوان یک اولویت مهم در مبارزات انتخاباتی خود. آن را حس می کند به عنوان کنتاکی است پنجمین زغال سنگ تولید کننده در ایالات متحده و صنعت است که یک نیروی قدرتمند در سیاست خارجه. در ضمن در نیویورک Brisport و Salazar قرار داده است كه قصد دارد به سرمایه گذار متعلق به ابزار ConEd تحت مالکیت عمومی و افزایش انرژی حقوق صاحبان سهام منعکس کننده خشم پس از شرکت کاهش قدرت کم درآمد محله از رنگ در طول موج گرما در سال گذشته به طور مستمر افزایش قیمت برق.

نشان می دهد که قدرت از سبز جدید مقابله رویکرد است. در حالی که منتقدان را رد کرد و آن را به عنوان مبهم واقعیت این است که هیچ one-size-fits-all رویکرد برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی و همراه مسائل اجتماعی. کربن و آلودگی های زیست محیطی و بی عدالتی در حال جاسازی شده در هر بخشی از زندگی در ایالات متحده در مقابله با همه است که نیاز به سیاست های را به تبدیل, حمل و نقل, انرژی, مواد غذایی و بیشتر. که نمی تواند همه می آیند از کاپیتول هیل.

تبلیغات

بله ما نیاز به یک استراتژی ملی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در منصفانه و عادلانه راه است. اما متحده خواهد شد بازی در یک نقش بسیار مهم در خیاطی روند و پر کردن شکاف که در آن سیاست فدرال نمی تواند و یا می شود گره خورده است تا در دادگاه.

اولیه رقبا با تغییر آب و هوا برنامه هنوز هم در مواجهه با یک نبرد دشوار و مخالفت از قدرتمند دموکراتیک رهبران حزب و سوخت های فسیلی ، اما اگر روز سه شنبه برنده هستند و هیچ نشانه ای از جنبش آب و هوا در یادگیری چگونه برای غلبه بر این شانس.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de