خرید رپورتاژ

The New York Times Building, New York City, New York, America Photograph taken at night on Jan 15th 2020
جو دانیل قیمت via Getty Images

مقاله از نیویورک تایمز دیگر نمی خواهد به نظر می رسد در اپل اخبار برنامه. امروز نیویورک تایمز اعلام کرد که آن را پایان دادن به همکاری خود با اپل اخبار. این موضوع به نظر می رسد که در حالی که سایر خدمات مانند گوگل, اخبار, ارسال, خوانندگان به ناشران وب سایت اپل اخبار به طور کلی نگه می دارد و خوانندگان در برنامه. و یا به عنوان NYT آن قرار می دهد اپل رویکرد نمی کند چین با زمان’ هدف از ایجاد روابط مستقیم با پرداخت خوانندگان.

“هسته به سالم مدل بین بار و سیستم عامل است که یک مسیر مستقیم برای ارسال آن خوانندگان را به ما محیط های که در آن ما شاهد ارائه گزارش روابط خود را با خوانندگان ما و طبیعت ما قوانین کسب و کار” مردیت Kopit Levien, بار’ افسر ارشد عامل نوشت: در یک یادداشت به کارکنان. “رابطه ما با اپل اخبار مناسب نیست در این پارامترها.”

این بار یکی از اولین سازمان های رسانه ها به ترک اپل, اخبار, و آن را هرگز بخشی از اپل پرداخت آبونمان خدمات اپل, اخبار ویژه, که تا به حال یک زمان سخت در استخدام برخی از بزرگتر ناشران. اما تنش بین شرکت های فن آوری و اخبار ناشران چیزی جدید است.

در یک بیانیه مشترک توسط NYTیک سخنگوی اپل گفت که اپل اخبار “متعهد به حمایت از روزنامه نگاری با کیفیت از طریق اثبات شده مدل های کسب و کار تبلیغات اشتراک و تجارت است.”

در این مقاله: نیویورک تایمز بار, اکنون, اپل, اخبار, برنامه, ناشر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im