بر خلاف شایعات دیزنی ارسال نخواهد شد آن مشکل گرفتار X-Men spinoff فیلم جدید جهش به جریان خدمات دیزنی+ یا Hulu امید بستن به (نظری) ارسال آن به تئاتر این تابستان.

با توجه به مهلت دیزنی را ارسال جدید جهش به تئاتر اوت 28, به دنبال یک رشته طولانی از مراسم افتتاحیه تاخیر و مشکلات تولید قدمت نزدیک به سه سال است.

کارگردانی و شرکت نوشته شده توسط Josh Boone که به قلم فیلمنامه با Knate لی جدید جهش نهایی فیلم در برنامه X-مردان حق رای دادن تولید شده توسط سابق 20th Century Fox film studio بود که جذب شده توسط دیزنی در سال 2019 و rebranded قرن 20 Studios. این فیلم به دنبال یک گروه از قدرتمند جوان جهش که باید تیم برای فرار شوم تسهیلات است که آنها در ابتدا اعتقاد بر این بود که یک بیمارستان است اما در واقع چیزی به مراتب بیشتر شوم.

اگر چه این فیلم گرفتار شده است با مشکلات چشمگیر آن بازیگران نیست یکی از این مسائل است.

The New Mutants

در این فیلم بازی تاج و تخت , بازیگر Maisie Williams نقش Rahne سینکلر یک اسکاتلندی جهش است که می تواند تبدیل به یک گرگ مانند موجودی در حالی که جادوگر بازیگر Anya Taylor-Joy نقش Illyana راسپوتین یک جهش با انتقال قدرت و دیگر توانایی های مرموز. آنها پیوست غریبه چیزهایی بازیگر چارلی Heaton به عنوان اکلاهما سام قدرتمند آمریکا با جهش انفجاری توانایی; Blu شکار به عنوان دانیل Moonstar یک بومی آمریکایی جهش یافته با قدرت به آشکار مردم بزرگترین ترس و هنری Zaga به عنوان روبرتو دا کوستا, برزیل جهش یافته با توانایی دستکاری انرژی خورشیدی است.

جدید جهش در ابتدا برنامه ریزی شده برای مراسم افتتاحیه در مارس 2018 با اولین تریلر اکران در سال 2017. اسکریپت و مشکلات مختلف دیگر تاخیر باعث استودیو آن را به جلو و از انتشار تقویم و استودیو کسب شده توسط دیزنی ساخته شده و سپس آن اکران و حتی بیشتر نامشخص است.

در ماه مارس, یک تریلر جدید برای این فیلم منتشر شد و آن را دریافت جدید تاریخ انتشار: آوریل 3. اما گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس دوباره کشیده, فیلم از تئاتر و بسیاری از صاحب نظران صنعت این باورند که این فیلم را تا پایان رفتن به یکی از دیزنی جریان خدمات — یا دیزنی+ یا Hulu — جای سنتی تئاتر آزاد است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im