نینتندو سوئیچ یکی از محبوب ترین کنسول در بازار — بزرگ انحصاری مانند سوپر ماریو اودیسه و Splatoon 2 — اما این بدان معنا نیست که در آن سیستم ایمنی بدن به مشکلات فنی.

از نسبتا جزئی لوازم آرایشی و بهداشتی آسیب است که می تواند تا حد زیادی نادیده گرفته می شود و به مسائل جدی است که باید رندر بازیکنان در سیستم های بی فایده ما لیستی از شایع ترین مشکلات است که باید اتفاق افتاده سوئیچ صاحبان. زمانی که قابل اجرا باشد ما همچنین شامل راه حل های ممکن است هر چند ما باید استرس که هر چیزی که مربوط به گرفتن به غیر از یک قطعه از کنسول خود را به طور بالقوه می تواند مشکلات را بدتر و یا از درجه اعتبار ساقط گارانتی خود را.

تماس گرفتن با نینتندو

روش تماس با ما
تلفن پشتیبانی 1-800-255-3700 مطبوعات “1” پس از متصل بودن
تعمیر تلفن 1-855-615-7224 اگر سیستم شده است از لحاظ جسمی آسیب دیده
آنلاین ابزار تعمیر سایت
مرجع تخصصی سایت

حوض خش صفحه نمایش

Nintendo Switch review
مایک اپستاین/Digital Trends
مایک اپستاین/Digital Trends

حرکت نینتندو سوئیچ از آن قابل حمل پیکربندی به حوض یک فرایند است که طول می کشد تنها ثانیه. اگر شما قرار نیست کنسول کاملا مستقیم با این حال آن را بسیار آسان برای بارانداز به ترک آسیب دائمی در خارج از صفحه نمایش خود را. آسیب به نظر می رسد ناشی از دو قطعه پلاستیکی بیرون زده داخل حوض را برای تماس با خارج از قاب سوئیچ در انتهای کنسول هنگامی که آن را کاهش یافته است به محل.

یک محافظ صفحه نمایش است که لوازم جانبی باید به عنوان هر گونه آسیب انجام شده توسط حوض خواهد بود به جابجایی محافظ و کنسول خود را. اما, اوایل, انعطاف پذیر, محافظ صفحه نمایش کیت های منتشر شده برای سیستم از جمله “رسمی” PDP محصول قطع شد اشتباه باعث حباب. شیشه را پوشش می دهد و نباید از این مشکل رنج می برند. آن را توصیه به صبر و حدود 24 ساعت قبل از متصل کردن سیستم خود را پس از استفاده از یک شیشه محافظ به عنوان چسب ذوب می تواند در صورتی مجاز به تنظیم.

در ضمن کاربران را ضبط میکرو پارچه به داخل حوض به پوشش دو پلاستیک بیرون زدگی و همچنین به عنوان کوچک فوم پد که پوشش حوض داخلی nubs. اگر شما می تواند ایستادن صرف $8 در چیزی است که شما می توانید در چند هفته یک بار خود خو شیشه ای محافظ می رسد ممکن است شما هنوز هم می خواهید به طور موقت نصب یکی از آنهایی های پلاستیکی.

اگر شما می خواهید خود را تغییر محافظت می شود در داخل حوض و نگاه کاملا شایان ستایش, گزینه دیگری وجود دارد که از بین بردن نیاز به استفاده از یک محافظ صفحه نمایش در دسترس نباشد فرض کنید شما نخواهد بود سفر با سیستم. Etsy کاربر TinckoyMakesitSew به فروش می رساند چندین سوئیچ حوض cozies با تم های مانند ماریو موبایل و کامپیوتر کلاسیک نینتندو سیستم سرگرمی و تفریحی و همچنین چندین رنگ های جامد.

ارائه شده است که شما باید یک اتاق اضافی کمی برای سوئیچ بر روی قفسه کمی پیچیده تر شامل گزینه خروج از سوئیچ خارج از اسکله ها در کامپیوتر است. با اتصال اضافی USB-C کابل به هر دو حوض و سوئیچ — و قرار دادن سوئیچ جداگانه ایستاده پس از آن دریچه به اندازه کافی اتاق — کنسول هنوز هم می توانید پروژه تصویر خود را به یک تلویزیون و جلب قدرت به عنوان اگر آن نشسته بودند در حوض به طور مستقیم. آن را ناقص راه حل است که می تواند منجر به برخی از اشکالی بنابراین ما توصیه می کنیم با تجربه چندین کابل به منظور رسیدن به یک جا تنگ است.

شادی-منفی قطع بدون هیچ دلیل

Nintendo Switch review
مایک اپستاین/Digital Trends مایک اپستاین/Digital Trends

بدنام ترین از نینتندو سوئیچ مسائل تا کنون قطع چپ شادی باهم کنترل کننده به نظر می رسد نسبتا گسترده مشکل است. شادی-Con می توانید قطع ارتباط با کنسول به ظاهر تصادفی است که می تواند فوق العاده خسته کننده اگر آن منجر به کشته شدن طول یک اجرای خوب در نفس های وحشی. فشردن کنترل قرار دادن آن پشت پشت یکی و پوشش آن با یک دست همه به نظر می رسد مشکل را تشدید کند.

با توجه به گزارش های متعدد و کاربر teardowns مشکل به نظر می رسد برای جلوگیری از نینتندو تصمیم به قرار دادن دکمه سمت چپ کنترل بلوتوث آنتن در داخل مدار به جای استفاده از گسسته جزء است که می تواند موقعیت مطلوب.

نینتندو نشده به اطلاع عموم آن, اما تولید کننده به نظر می رسد که ایجاد یک قابل قبول DIY هک برای adopters اولیه. پس از ارسال در یک معیوب شادی باهم به تعمیر توسط نینتندو CNET را Sean Hollister کشف کردند که یک قطعه کوچک از رسانا فوم قرار داده شد بیش از این کنترل با آنتن داخلی. به نظر می رسد بیش از حد آسان اما ساده علاوه بر این گزارش ثابت کنترل هماهنگ سازی مشکل است.

رسانا فوم است که کمک می کند تا به محافظت در برابر تداخل نسبتا ارزان است به خصوص در مقایسه با هزینه جایگزینی شادی باهم کنترل. شما فقط نیاز به یک مربع کوچک از فوم برای رفع بنابراین شما به راحتی می توانید باز کردن چندین شادی باهم کنترل و اعمال فوم بدون نیاز به خرید بیشتر. متناوبا, شما می توانید تماس با نینتندو و ارسال در کنترل برای تعمیر. این موضوع ظاهرا حل و فصل شده است در بعد تکرار سوئیچ و شادی باهم کنترل; اما کسانی که با نسخه اصلی این کنسول هنوز هم می تواند تجربه برخی از مسائل.

کنسول خم زمان

Nintendo Switch review
Nate برت/Digital Trends

پس از خروج خود نینتندو سوئیچ در حال اجرا در آن حوض را برای یک دوره طولانی از زمان, شما ممکن است دریابید که این سیستم در واقع منحرف و یا خم بسیار کمی به عقب در یک طرف. اگر مشکل این است که به اندازه کافی شدید شما حتی می تواند مشکل روبرو می شوند اقدام به حذف آن یا محل آن را در حوض دوباره.

برای تست اینکه آیا یا نه شما تغییر کرده است تاب را خاموش و شادی هر دو باهم کنترل و سیستم صفحه نمایش به سمت پایین بر روی یک سطح کاملا مسطح جدول. اگر آن را پیچانده شده در همه, شما قادر خواهید بود به سنگ آن را به عقب و جلو.

این موضوع خاص لزوما هر گونه اثر منفی خود را در بازی تجربه دیده ایم برخی از کاربران گزارش خود تغییر سیستم کمی ناهموار خارج از جعبه. اگر این موضوع شما را آزار می نینتندو است که پذیرش این کنسول برای تعمیرات.

کنسول پوشش ترک

Nintendo Switch review
Nate برت/Digital Trends

آن را به عنوان گسترده به عنوان برخی از مسائل دیگر کاربران در مواجهه با این تغییر اما تعداد زیادی از مردم هنوز گزارش پیدا کردن ترک های کوچک در بالای کنسول پوشش. به طور معمول ترک ها در بر داشت در نزدیکی بازی اسلات کارت حافظه و یا در میله های زندان رفتن در سراسر بالای دریچه.

مشخص نیست چه چیزی باعث ترک به فرم اما برخی از کسانی که تحت تاثیر ادعا می کنند که آنها را درمان نمی شود سیستم خود را به خصوص تقریبا پس از آن ممکن است این موضوع مرتبط است به تاب برداشتن مشکلات دیگر کاربران مواجه شده اند. اگر شما در حال سفر با سوئیچ در یک کوله پشتی یا کیف پول ما نشان می دهد قرار دادن آن را به محکم حمل مورد به عنوان به خوبی به عنوان پلاستیک قابل ملاحظه ای نرم برای یک سیستم قابل حمل.

اگر ترک ها تشکیل داده اند در خود سوئیچ را پوشش خود را تنها گزینه واقعی خواهد بود یا با آن زندگی می کنند و یا اگر آن رشد کرده بدتر و یا گسترش به مناطق دیگر کنسول ارسال آن به نینتندو برای تعمیرات.

صفحه نمایش به طور تصادفی انجماد و یا چشمک می زند

Nintendo Switch review
مایک اپستاین/Digital Trends
مایک اپستاین/Digital Trends

در علاوه بر این به کنترل مسائل و مشکلات مربوط به ساخت فیزیکی نینتندو سوئیچ و آن حوض تعدادی از کاربران نیز تجربه کرده, صفحه نمایش یخ و همچنین به عنوان وحشتناک سوئیچ تشنج است که باعث می شود سیستم به صدا کردن بالا سخت تن به تن جیغ در حالی که چراغ فلش سریع تر از یک اکستازی سوخت با بیحوصلگی حرف زدن. برخی از کاربران نیز با تجربه موقت یخ که در نتیجه بازی مانند افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس از وحشی توفنده به طور بالقوه از دست دادن پیشرفت خود را.

تنها راه حل کوتاه مدت که کار کرده تا کنون شده است به انجام یک “hard reset” سوئیچ — پایین نگه داشتن دکمه پاور به مدت 15 ثانیه تا آن را به طور کامل تعطیل و سپس تبدیل آن را به عقب. هر چند این رفع این موضوع به طور خلاصه تحت تاثیر قرار سوئیچ صاحبان ادعا کرده اند این موضوع را می گرداند و در مدت کوتاهی پس از آن و حتی نمی توان ثابت با یک تنظیم مجدد کارخانه از سیستم.

نینتندو کنسول حمل یک سال گارانتی و ما توصیه نمی اتلاف وقت خود را با انجام آن خودتان را برای رفع مشکل این شدید. به جای تماس با این شرکت به یک جایگزین واحد ارسال می شود و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. پس از گذراندن 300 دلار در یک سیستم در علاوه بر این به بازی و لوازم جانبی شما سزاوار به این کار به عنوان در نظر گرفته شده.

صفحه نمایش دارای پیکسل های مرده

پیکسل های مرده در حال آزار دهنده بر روی هر دستگاه قابل حمل به خصوص صفحه نمایش که در آن آنها تمایل به تمرکز تمام توجه خود را به شما برای تمایل یک صفحه نمایش رایگان از عیوب. در نینتندو سوئیچ مورد آن تنها به ضرر خود غوطه وری, اما آن را نیز تنها موضوع مهم تا کنون که در حال حاضر قابل حل است.

نینتندو در حمایت از خود سایت توضیح پیکسل های مرده را به عنوان “یک مشخصه صفحه نمایش ال سی دی” و می گوید که آنها باید “در نظر گرفته نمی شود یک نقص است.” این بدان معناست که نینتندو را نمی توان رفع آنها را از طریق گارانتی ادعا می کند که شما می تواند در گیر خود را با معیوب صفحه نمایش — و آن این است که معیوب — برای خوب است.

به عنوان یوروگیمر امتیاز این شرکت را رفع اصلی DS سیستم های بیش از یک دهه پیش که رنج می برد از پیکسل های مرده پس از آن ممکن است که نینتندو خواهد معکوس مواضع خود در برخی از نقطه در آینده است.

عمر باتری بیش از حد کوتاه

با توجه به اسب بخار نینتندو موفق به بسته به کوچک سوئیچ کنسول شما به احتمال زیاد متوجه عمر باتری کوتاه است زمانی که شما بازی گرافیکی قابل توجه بازی است. پس از فقط یک زن و شوهر ساعت دستی بازی در یک بازی مانند بازی افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس های وحشی یا عذاباین کنسول نیاز به شارژ می شود. به عنوان شما به احتمال زیاد دارای آداپتور AC که با سیستم شما متصل به حوض یا شما باید برای رفتن را از پشت خود را راه اندازی و حذف آن اجازه تغییر شارژ در حوض یا خرید یک دوم آداپتور AC.

گزینه دیگری وجود دارد! شخص ثالث لوازم جانبی تولید کنندگان ایجاد کرده خود به خود شارژ موارد است که اجازه می دهد شما را به بازی این سیستم برای بیش از دو بار به عنوان طولانی به عنوان استاندارد باتری خواهد اجازه دهید شما.

ما شخصا تست SwitchCharge که منتشر شد در سال 2018 پس از یک کمپین crowdfunding. شارژ مورد نه تنها بیش از دو برابر مقدار زمان شما می توانید بازی بازی های سیستم بر روی بروید اما آن را نیز شامل یک مقدار بهتر kickstand و اسلات برای برگزاری دو تعویض کارتریج. اگر شما یک تلفن نیاز به یک شارژ از SwitchCharge حتی می توانید شارژ که و شما می توانید شارژ مورد باتری با اتصال آن به سوئیچ حوض زمانی که استفاده نمی کنید.

یکی دیگر از گزینه این است که باتری های خارجی مانند که شما می خواهم برای استفاده از گوشی های هوشمند و یا قرص. هشدار داده می شود که بسیاری از باتری های طراحی شده برای گوشی های هوشمند نمی خروجی به اندازه کافی آب برای شارژ کردن سوئیچ در حالی که شما آن را بازی. شما بهترین نتایج را از بسته باتری است که می تواند ظرف حداقل 18 وات قدرت. این بسته با استفاده از USB نوع-C استاندارد به نام USB نوع C با USB Power Delivery یا USB PD. شما همچنین نیاز به نگه داشتن این در ذهن در هنگام خرید برای پشتیبان گیری و یا قابل حمل آداپتور AC.

شادی-Con کنترل رانش

Nintendo Joy-Con
گتی ایماژ

بیش از دو سال به کنسول طول عمر یک موضوع آغاز شده است ظاهر با نظم شگفت آور: شادی-Con “رانش.” این مسئله رخ می دهد در کنترل’ میله های آنالوگ که ثبت نام جنبش زمانی که آنها استفاده نمی شود — آن را به یک موضوع به طور معمول دیده می شود در فرسوده کنترل در سراسر کنسول های مختلف اما شيوع آن در تغییر است تقریبا بی سابقه است.

در گذشته شما را هم تا به حال به تلاش برای انجام عمل جراحی بر روی خود را کنترل خودتان پرداخت نینتندو برای رفع آنها و یا نیش گلوله و خرید به طور کامل کنترل های جدید به جای معیوب هستند. با این حال نینتندو را گزارش تعمیر شادی-منفی به صورت رایگان اگر شما رنج می برند از این مسئله است.

شما باید قادر به جایگزینی شادی-منفی است که رنج می برند از این موضوع با تماس با نینتندو با استفاده از اطلاعات ارائه شده در جدول در بالای این صفحه. اگر شما در حال حاضر پرداخت می شود برای تعمیر از نینتندو شما همچنین می توانید درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

کد خطا 2801-7180 مسائل مربوط به ارسال تصاویر به Facebook

Switch Error Code 2801-7180

اگر شما چیزی مانند ما پس از آن شانس هستند شما به اشتراک گذاشتن یک تن از عکس ها و تصاویری از خود را مورد علاقه نینتندو تغییر بازی. متاسفانه تغییر پیدا کرده است خود را در حال اجرا به برخی از مسائل با ارسال به رسانه های اجتماعی که مهمترین آنها به Facebook. بیشتر رسما شناخته شده به عنوان کد خطا 2801-7180 این خطا بریدن بیش از چند ماه گذشته و بسیاری از سوئیچ کاربران پیدا کرده اند خود را در پایان عقل خود را در تلاش برای حل آن است.

متاسفانه هیچ مقام رسمی برای رفع خطای کد 2801-7180. شما همیشه می توانید نگه داشتن چشم در نینتندو وضعیت سرور صفحه که به روز رسانی با هر گونه مسائل شناخته شده در روزانه. متاسفانه کسانی که در حال اجرا به این موضوع را به سادگی نیاز به صبر کنید تا زمانی که نینتندو نوع مشکل و منتشر شده ثابت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de