خرید رپورتاژ

This artist's rendition shows a neutron star (foreground) orbiting a larger black hole (background). The black hole is more distant and appears smaller from this perspective, and shows the effects of gravitational lensing of material accreted from the neutron star. It is not known if the companion of the black hole in GW190814 is a neutron star or a low-mass black hole.
هنری تفسیر از یک سیاه چاله/نوترونی ستاره های باینری کارل ناکس (OzGrav)

آماده برای شما یادآوری روزانه چقدر همه چیز تغییر کند ؟ O’reilly strata بوده است از سال 1996 اما در حال حاضر ویژگی های ایمنی در دسترس هستند یا نه شما در ماشین هستید. شما هنوز هم نیاز به فعال طرح اما نگهبان نرم افزار برای آندروید و iOS است همه چیز را از تلفن همراه تصادف در پاسخ به کمک های کنار جاده ساخته شده است.

بسیار برای آشنا دکمه آبی مناسب است ؟
— ریچارد

ستاره شناسان در حال متعجب و متحیر شده توسط مرموز مرده ستاره

آن هم سنگین ترین ستاره نوترونی و یا سبک ترین سیاه چاله است.

Artistic visualization of GW190814

الکس Andrix

در سال گذشته آرایه ای از آنتن های آمریکا و ایتالیا شناسایی برخی از عجیب و غریب امواج گرانشی. خوانش نشان داد که یک جسم با جرم 2.6 برابر خورشید بود خوردن آهو توسط یک سیاه چاله 780 میلیون سال پیش. که عجیب و غریب, زیرا تعداد بسیار کمی از اشیاء با این جرم باید بتواند وجود داشته باشد. با توجه به مقاله ای که در مجله منسوب به فیزیک نجومی نامهدانشمندان مطمئن نیستند که اگر جسم سنگین ترین ستاره نوترونی تا کنون شناسایی شده و یا بسیار نور سیاه چاله است. Er چه ؟
ادامه خواندن است.

Fujifilm X-T4 نقد و بررسی: بهترین APS-C دوربین بدون آینه برای یک قیمت

مقدار زیادی از پول می شود شما بسیاری از دوربین.

X-T4

Engadget

X-T3 در حال حاضر بهترین APS-C دوربین بدون آینه در دسترس است. اما با X-T4 و چند کلید ویژگی های جدید که مهمترین آنها ثبات در بدن و به طور کامل تبیین صفحه Fujfilm است جای کسی را گرفتن خود را دوباره.

مطمئن شوید که آن را هنوز هم دارای همان 26.1-مگاپیکسل سنسور تصویر با کیفیت و ویژگی های ویدئو مانند قبل اما کسانی که هنوز هم بهترین در کلاس. در حال حاضر ویژگی از ویژگی های آن می تپد هر دوربین APS-C توسط مایل است. X-T4 تنها اشکالاتی به برخی فله اضافی خوب-اما-نه-بزرگ فوکوس اتوماتیک و از همه مهمتر قیمت: $1,700.
ادامه خواندن است.

فورد مجموعه 2050 هدف برای کربن بی طرفی

این آخرین شرکت به اعلام آن سبز می شود.

فورد اعلام کرده است برنامه های خود را برای تبدیل شدن به خنثی کربن تا سال 2050 و برای انجام این کار را تمرکز بر سه حوزه اصلی: استفاده از وسیله نقلیه خود را عرضه و پایه آن شرکت, امکانات — همه از آن حساب برای حدود 95 درصد از آن انتشار گاز CO2.

تعهد ایجاد شده در این شرکت موجود هدف تأمین همه از آن تولید گیاهان با 100 درصد منابع محلی انرژی 2035. آن را نیز متعهد به سرمایه گذاری بیش از 11.5 میلیارد دلار در وسایل نقلیه الکتریکی از طریق 2022. به عنوان بحران آب و هوا تشدید هر نام تجاری عمده ارزش آن از نمک ساخته شده است که مشابه اظهارات. Shell, BP, دلتا و فرمول 1 فقط برخی از شرکت هایی که مرتکب شده اند به کربن بی طرفی در سالهای اخیر است. مایکروسافت در ضمن برنامه ای برای رفتن به یکی بیشتر و تبدیل شدن به کربن منفی است.
ادامه خواندن است.

حمایت محتوای پشته, تجارت,

تبدیل شدن به در خواست مدیر پروژه فقط برای $30

Stack Commerce

‘کلیپ متحد’ is a free-to-start MOBA برای نینتندو سوئیچ و موبایل

دفاع از کلیپ.

Pokemon Unite

گوگل شرکت

جدید ترین کلیپ های بازی است که گوگل متحد یک بازی استراتژی زمان واقعی است که گودال تیم از پنج بازیکن در برابر یکدیگر است. اگر شما بازی یک عرصه نبرد چند نفره آنلاین (MOBA) مانند لیگ از افسانه یا Dota 2آن است که علاوه Bulbasaur و بقیه. به جای چیدن یک قهرمان یا قهرمان شما انتخاب می کنید یک تالار در شروع بازی. به عنوان یک بازی پیشرفت شما باز کردن توانایی های جدید که برای گوگل.

گوگل متحد می شود-به-شروع (به معنی در برنامه پرداخت خواهد شد) و در دسترس بر روی نینتندو سوئیچ و دستگاه های تلفن همراه با crossplay پشتیبانی گنجانده شده است. تاریخ راه اندازی است TBA.
ادامه خواندن است.

‘Fortnite’ میزبانی یک Christopher Nolan دانلود فیلم شب

‘آغاز’ ‘بتمن آغاز می شود’ یا ‘اعتبار’ بسته به جایی که شما زندگی می کنند.

Fortnite

حماسه بازی

یک ماه و یا پس از یک تریلر جدید برای کریستوفر نولان را شعار برای اولین بار در این بازی شما قادر خواهید بود به تماشای یکی از جشن فیلمسازان فیلم های پرفروش داخل Fortnite برای این جمعه به عنوان بخشی از اولین فیلم Nite.

برای کسانی از شما در US شما می توانید با پشت پا زدن خود را با تیم ملی و تماشای آغاز به کار در حزب رویال صفحه نمایش بزرگ در 8 در 8 ساعت یا 11:55 PM ET. بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما می خواهید برای دیدن که ذهن خم علمی تخیلی تلنگر Dark Knight منبع داستان بتمن آغاز می شود یا توهم متمرکز بر هیجان انگیز The Prestige. شما می توانید پیدا کردن که شما می توانید تماشا و زمانی که این غربالگری از طریق حزب رویال ساب.
ادامه خواندن است.

اما بیشتر وجود دارد…

تسلا مسیرهای بسته در JD قدرت, ماشین, کیفیت مطالعه

نینتندو خودرو و VR ست لبو کیت 20 دلار در هر خرید

آتش زنه را گربه ماهی آشکارساز در حال حاضر در دسترس در انگلستان

‘Marvel’s Avengers’ خواهد گودال ابرقهرمانان در برابر MODOK

جمهوریخواهان سنا به دنبال پایان دادن به “حکم ضد” رمزگذاری

ناسا نام آن DC ستاد پس از آن برای اولین بار, سیاه, زن مهندس

NVIDIA با RTX gpu ها در حال حاضر پشتیبانی از DirectX 12 Ultimate

اوپل و واکسال و پرده رادیکال جدید برقی نسخه Mokka

در این مقاله: themorningafter خبرنامه دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im