There’s more to The Last of Us Part II than Ellie.

وجود دارد بیشتر به تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم از الی.
تصویر: سونی/Naughty Dog

در بهترین راه ممکن است تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم سخت است. نه به طور کلی چالش و یا کنترل آن—گیم پلی است که ثانویه به تلفات عاطفی داستان های شما. آن را یک بازی است که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید چه مسیر را به: بد پسر بود پسر خوب ، آن نیروهای شما را به هر دو و نه. برای انجام چیزهایی که شما نمی خواهید بلکه cathartically رسیدن به لحظات شما بوده ام به ساختمان به سمت. بسته به اینکه چگونه شما را در آن نگاه کنید, آن می تواند بسیاری می گویند و یا هیچ چیز در همه.

تبلیغات

Illustration for article titled iThe Last of Us Part II/i Is a Painful, Beautiful, Emotional Roller Coaster

صرفه جویی برای چه این بازی در واقع به پایان می رسد (که ما نمی خواهد از بین بردن اینجا) بزرگترین “اسپویلر” در آخرین از ما, قسمت دوم است که Ellie نیست فقط عمده ای از شخصیت های قابل پخش. Ellie ایمنی بدن دختر شما بازی به عنوان اولین بازیاست که شخصیت اصلی برای نیمه اول بازی اما هنگامی که Ellie داستان اوج می رسد آن همه چیز باز می نشاند. برای نیم بعد از بازی شما بازی به عنوان Abby. که ابی از شما بپرسم ؟ Abby است کسی که (خوب این است که یک اسپویلر اگر آن اتفاق می افتد اولیه) جان Ellie نگهبان و یک بازی co-star جوئل.

تبلیغات

برای اولین بار نیمی از بازی ابی و تقریبا رئیس بزرگ. همه چیز Ellie می کند به طوری که او می تواند در پیدا کردن و کشتن ابی. بنابراین به عنوان بازیکن شما نفرت ابی—او بسیار به قتل پدر خود را. در طول راه الی جان اساسا هر کس ابی را دوست دارد تا زمانی که این دو چهره به چهره است. تنش بازدید اوج خود و به طور ناگهانی بازی کاهش به سیاه و سفید.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

زمانی که بازی می آید و شما در حال حاضر به عنوان Abby چند روز به عقب در زمان. و این است که در آن تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم واقعا لگد به دنده بالا. شما بازیکن می دانم که در آن داستان می گذرد چرا که شما فقط صرف احتمالا 12-13 ساعت از زمان واقعی در تلاش برای پیدا کردن و کشتن ابی. اما در حال حاضر ما در حال ابی و این ناراحت کننده است. شما نمی خواهید به او. شما می خواهید به پرداخت هزینه برای آنچه که او انجام داد. شما می خواهید برای دیدن پایان Ellie سفر.

You’ll be playing a lot of guitar in The Last of Us Part II.

شما یک مقدار زیادی از گیتار در آخرین از ما, قسمت دوم.
تصویر: سونی/Naughty Dog

تبلیغات

در ابتدا شما امیدوارم که شاید این فقط برای چند دقیقه. شاید شما می توانید به بازگشت به الی. در نهایت اگر شما متوجه شما در این وضعیت. شخصا وجود دارد یک نقطه که در آن من در نظر گرفته شده توقف بازی به دلیل من فکر نمی کنم آن خواهد بود سرگرم کننده اگر من همچنان به عنوان Abby.

سپس متوجه شدم که دقیقا نقطه.

در حال حاضر آخرین از ما, قسمت دوم یک کوه به صعود. می توانید بازی نه تنها متقاعد کردن شما را به بازی به عنوان Abby اما شوک, شوک, شاید حتی طرف ، به عنوان ابی داستان گستراند بسیار واضح است که برای همه چیز وحشتناک Ellie رفت و از طریق ابی است به طور بالقوه تا به حال آن را بدتر کند. چرا او کشتن Joel? چون Joel کشته شدن پدر او یک رویداد شما مجبور به زندگی از طریق چندین بار. شما صرف این همه وقت با Abby دوستان و طرف شخصیت با بیان دانش است که شما به عنوان Ellie در حال حاضر آنها را کشته است. این مردم خوب. نوع مردم است. افراد جوان است. به آرامی اما مطمئنا شما, این, بازیکن, نوسان در جهت دیگر. Ellie اشتباه بود. ابی پسر خوب. اما پس از آن شما ببینید Ellie دوباره و خوب است که آسان نیست یا.

تبلیغات

در نهایت به عنوان Abby شما مجبور به مقابله با Ellie. هر چند از گذشته تا ساعت 12 یا من متقاعد شده اند شما که ابی درست است کسانی که احساسات دیگر باقی می ماند. وجود دارد یک رویارویی یکی از شما می خواهید را به نفع خود—از نوع برنده—اما همچنین خوب خواهد بود از دست دادن. به عنوان وقایع حرکت به سمت نتیجه گیری شما پرش بین الی و ابی داستان های پیشرو در جهت اجتناب ناپذیر مرحله نهایی مسابقات و دردناک قطعنامه.

Welcome to Seattle.

خوش آمدید به سیاتل.
تصویر: سونی/Naughty Dog

تبلیغات

در حالی که بازی The Last of Us قسمت دوم, من تا به حال احساس من در نهایت باید به یک انتخاب: ابی یا Ellie. من حتی نگهداری صرفه جویی در پیشرفت من به طوری که من ساخته شده یک انتخاب من می تواند به, و دیگر. اما بازی می کند که نمی. سازندگان ساخته شده اند انتخاب خود را و شما فقط باید در آن زندگی می کنند.

زمانی که بازی به شما دهید برای خفه کردن یک, شخصیت شما به طور غریزی نیست دکمه را فشار دهید به سرعت به عنوان شما می توانید اگر شما نمی دانید که هر دو طرف داستان. یا شاید شما نمی توانید خودتان را به مطبوعات آنها را در همه. اگر شما نیست, هر چند, شما می میرند و آن را بازنشانی. هنگامی که شما را خاموش بازی کسانی که مبارزات شما را به فکر کردن در مورد آن احساسات است. من احساس می کنم خوب انجام می دهند ؟ من نه ؟ که شخصیت تا به حال از آن بدتر ؟ آیا مهم است ؟ وجود دارد خوب مردم در این دنیا ؟ همه ما فقط سایه های بد ؟

تبلیغات

این نیست سوال و یا احساسات ما استفاده می شود به خرید و فروش با در زندگی, اجازه دهید به تنهایی یک بازی ویدیویی. بازی های ویدئویی به معنای فرار از واقعیت و نه یک پنجره به آن است. اما از قسمت دوم به نحوی مدیریت می شود هر دو; آن را سرگرم کننده و خشونت آمیز بازی اکشن است که باعث می شود شما احساس می کنید پیچیده و تقریبا احساسات وصف ناپذیر. نه همیشه اما در نهایت آن را با ارزش است.

There’s much, much more I could spoil about The Last of Us Part II. But I won’t.

وجود دارد خیلی بیشتر از من می تواند در مورد از بین بردن تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم. اما من نمی خواهد.
تصویر: سونی/Naughty Dog

تبلیغات

به عنوان اعتبارات نورد در آخرین از ما, قسمت دوموجود دارد بسیار به فکر کردن در مورد. که در آن همه چیز به طور بالقوه می تواند در این جهان, البته, اما همچنین چه بازی بود گفت:. نه شخصیت ارائه شده است به عنوان “حق”. نه شخصیت ارائه شده است به عنوان “اشتباه است.” هر دو تا به حال چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد به آنها. هر دو یک مقدار خوبی از بازپرداخت برای چیزهای دیگر. و هر دو حداقل برای یک زمان پیدا کردن برخی از شادی.

جالب است که پس از احساس یکی از راه های پس از آن احساس راه دیگر و با داشتن آن همه آمد به سر من متوجه شدم آخرین از ما, قسمت دوم سمت چپ من کمی خالی است. من خوشحال و یا غمگین. من کاملا راضی بود و نه من به هیچ وجه نا امید کرد. هیچ یک از آن چیزی است که شما برای امیدوار در پایان از 27 ساعت زمان تعهد است. و در عین حال گاهی اوقات زندگی است که می خواهم. انتهای نیستند همیشه شاد و یا غمگین. مردم نیست, همیشه خوب و یا بد است. زندگی گاهی چیزی جز سایه های خاکستری و اگر یک بازی ویدیویی می تواند به ما یاد می دهد که نوع زندگی درس این لعنتی خیلی چشمگیر است. من می خواهم به بازی دوباره آن را در یک ضربان قلب.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de