خرید رپورتاژ

beta launch show

گوگل

Google I/O نیست در حال وقوع در این سال به دلیل COVID-19 pandemic, بنابراین شما ممکن است تعجب که چه بعدی برای اندروید است که گوگل به طور معمول افکن در این رویداد است. آن را انتشار اندروید 11 بتا کمی دیرتر از حد معمول در این سال با یک مجازی راه اندازی رویداد در 3 ژوئن در ساعت 11 صبح و همکاران.

Dave Burke, معاون رئیس جمهور, مهندسی, برای اندروید و, مدیر ارشد, مدیریت محصول استفانی Cuthbertson وضع خواهد شد که در آینده از سیستم عامل های تلفن همراه در یک ساعته کلیدی. شما می توانید انتظار اخبار و اطلاعیه ها در ایمنی و امنیت و دسترسی و بهره وری از emoji و بیشتر. پس از نطق اصلی وجود دارد می تواند یک زندگی Q&A و توسعه-تمرکز مذاکرات در طول روز در مورد موضوعات از جمله Jetpack آهنگسازی اندروید استودیو و Google Play.

بتا 1 را زنده خواهد شد که در همان روز که شما به بسیاری از افراد خود را در اولین فرصت به منظور تلاش برای آندروید 11. گوگل در حال هل دادن به عقب بتا 2 که به آندروید 11 به پلت فرم ثبات به جولای و بتا 3 به ماه اوت است. در عین حال آن را نورد چهارم توسعه پیش نمایش امروز است. گوگل هنوز هم امیدوار به انتشار نسخه نهایی اندروید 11 در Q3 — به عبارت دیگر با پایان ماه سپتامبر.

در این مقاله: آندروید, android, 11, android11, گوگل, گوگل io googleio, covid-19, کروناویروس, بتا, تلفن همراه, سیستم عامل, سیستم عامل, operatingsystem, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im