Some people are flashing “face mask exemption” cards or flyers to get out of wearing a mask during the pandemic. They’re total BS.

برخی از مردم در حال چشمک “ماسک صورت معافیت” کارت یا آگهی به خارج از پوشیدن ماسک در طول بیماری همه گیر. آنها کل BS.
عکس: هکتور Retamal (خبرگزاری گتی ایماژ)

برخی از مردم در ایالات متحده در حال پرتاب متناسب با بیش از نیاز به پوشیدن ماسک صورت در, با وجود این واقعیت است که ما باید بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان است. در حال حاضر برخی از مردم در حال فراتر رفتن از خودخواه ناله و ارتکاب مستقیمتا تقلب به منظور خارج شدن از پوشیدن ماسک ،

تبلیغات

به تازگی صورت معافیت “کارت” و “آگهی” شده اند گردش در رسانه های اجتماعی است که باید یک دادگستری و مهر و موم و می گویند که دارنده کارت معاف از پوشیدن یک ماسک صورت ، کارت دولت قانون آمریکایی های معلول (ADA) نیازی نیست که فرد در سوال خود را نشان می دهد وضعیت پزشکی به کسب و کار و یا سازمان ها و تهدید جریمه از ده ها و صدها هزار نفر از دلار است.

تبلیغات

A fraudulent “face mask exempt” card. It also misspells Americans With Disabilities Act.

جعلی “ماسک صورت معاف” کارت. همچنین misspells آمریکایی های معلول.
عکس: وزارت دادگستری

برخی از اسناد به نظر می رسد شده اند صادر شده توسط یک گروه است که تماس های خود را به آزادی به نفس آژانس در هر زمانکه می توانید با توجه به کارت “را به اقدامات بیشتر” اگر یک کسب و کار و یا سازمان را انکار می کند maskless ورود فردی به خود را ایجاد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

کفایت می گویند که این گروه نه یک آژانس فدرال و که این کارت و آگهی نشده اند صادر و یا تایید شده توسط وزارت دادگستری. این گروه همچنین چندین آمریکا وکلایآمده است و گفته شده که صدور کارت ارسال یک پیام به طور مستقیم در ادا سایت قانون که کارت تکیه به ارتکاب تقلب خود را. تاکید ساخته شده توسط گروه.

“این پست بودند و نه صادر شده توسط این اداره هستند و نه تایید شده توسط اداره” به وزارت دادگستری نوشت. “این گروه خواستار به تکیه بر اطلاعات موجود در این پست و به دیدار ADA.gov برای ADA اطلاعات صادر شده توسط این گروه است.”

تبلیغات

آمریکا وکیل اریکا مک دونالد در مینه سوتا با صدور بیانیه ای بر جعلی ماسک صورت معافیت اسناد و مدارک در روز جمعه و صحبت خود را غیر قانونی.

“این بخش نیز است و نه اجازه برای استفاده از آن مهر و موم برای این منظور است. سوء استفاده از گروه مهر فدرال جرم” مک دونالد گفت.

تبلیغات

در این بیانیه MacDonald تصریح کرد که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در مناطق که در آن اجتماعی فاصله ممکن است دشوار است برای حفظ.

تبلیغات

CDC مدعی است که کروناویروس که باعث بیماری covid-19 گسترش عمدتا از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده, سرفه, عطسه, مذاکرات یا افزایش می دهد صدای خود را. قطرات زمین می تواند در دهان یا بینی از دیگر افرادی که در نزدیکی و یا احتمالا از طریق تنفس به ریه ها CDC متحده در وب سایت خود را.

علاوه بر CDC توصیه برخی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و میشیگانقوانین را داشته باشد نیاز ساکنان خود را به پوشیدن ماسک.

تبلیغات

آمریکا وکیل رایان پاتریک از منطقه جنوبی تگزاس نیز محکوم اسناد جعلی در بیانیه ای در روز جمعه. علاوه بر این او به طور خاص خطاب به ذکر ادا در کارت و آگهی. تاکید خود را.

“ADA می کند و نه ارائه یک پتو معافیت که تسکین می دهد افراد معلول از مطابق با قانونی ایمنی و بهداشت قوانین” پاتریک کرد.

تبلیغات

زمان رسیده به آزادی برای نفس کشیدن آژانس که آن را توصیف به عنوان یک Facebook گروه است که با هدف مقاومت در برابر دستور دولت برای ترویج و یا دیکته پوشیدن محافظ پوشش صورت.

“ما ماسک صورت معاف کارت صادر شد به عنوان یک ابزار آموزشی بر اساس مقدار قریب به اتفاق شهروندان رسیدن به ما برای داشتن مسائل مربوط به سلامت و قادر به پوشیدن ماسک” این گروه گفت. “این معاف کارت صادر شده توسط FTBA و نه ادا/DOJ. وجود دارد یک سوء تفاهم با مهر و موم و آن را پس از تغییر برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی بیشتر.”

تبلیغات

روشن نیست آنچه که “سوء تفاهم” اجازه می دهد تا گروه به اسناد جعلی که به نظر می رسد تایید شده توسط دولت ایالات متحده. با اینحال اگر کسی تلاش می کند به استفاده از یکی از این اسناد به توجیه و دلیل خود را برای پوشیدن یک ماسک فقط می دانم که آنها BS.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de