Money printer go brrrr.

پول چاپگر رفتن brrrr.
عکس: AP

پرداختن به تغییرات آب و هوایی نیاز به سرمایه گذاری های عظیم در همه چیز از جلوگيري از سدها که آماده نیست برای آینده rainstorms به مزارع بادی و کارگران است. این یک تغییر بزرگ است که نیاز به بازآموزی اقتصاد و راه جهان کار می کند.

تبلیغات

این یک پاسخ انعکاسی بپرسید که چگونه این جهان آمده تا کنون می تواند با این پول برای انجام تمام کارهایی که و نه رفتن به عمده بدهی. اما این رفلکس اشتباه است با توجه به طرفداران مدرن پولی نظریه زمینه ظهور اقتصاد نشان می دهد که دولت کسری بودجه نیست مشکل برای کشورهایی که موضوع نرخ ارز خود را. آن را به اراده سیاسی و اندازه گیری دولت رفاه اقتصادی فراتر از معیارهای مانند کسری بودجه و تولید ناخالص داخلی.

ایده پشت مدرن پولی نظریه (MMT) واقع است که یک دولت می تواند هرگز اجرا از پول را به عنوان طولانی به عنوان آن را در مسائل مربوط به پول خود را. دولت فدرال ایالات متحده می تواند همیشه خوب را در پرداخت به این دلیل که تنها صادر کننده از دلار است. که نمی شود به آن مجوز به پول چاپگر رفتن brrr با رها از آنجا که می تواند منجر به تورم است. و این چیزی نیست که ما نباید مالیات جف بزوس پس ما نمی نیاز به درآمد مالیاتی به پرداخت برای همه چیز.

تبلیغات

اما این نظریه—که البته آن آوازی مخالفان و حامیان—منجر به چه استفانی Kelton یک دانشگاه استونی بروک و خود را طرفدار پیشرو, تلفن, تر, جامع, نمایی از اقتصاد است که به نظر می رسد نه فقط در دولت کسری اما منابع در دسترس مانند, مردم, جراحی, اکوسیستم و جدی دیگر کسری بودجه ما در حال شروع به اجرا در مقابل.

او به تازگی منتشر شده, کتاب, کسری اسطوره: مدرن پولی تئوری و تولد مردم در اقتصادمی گذارد چه مدرن اقتصاد آمریکا و قانونگذاران باید با تمرکز بر جای کسری. کتاب تماس برای ما به دنبال بالقوه در “پتانسیل بکر در اقتصاد ما.”

و با توجه به تغییر آب و هوا وجود دارد بسیاری از پتانسیل بکر. دیگر جهان سوختگی سوخت های فسیلی بیشتر در معرض خطر تغییرات آب و هوا. Kelton که به توصیه بهداشت ، برنی ساندرز’ 2020 ریاست جمهوری اجرا و به عنوان اقتصاددان ارشد برای حزب دموکرات از سال 2014 تا 2016 تماس برای کنگره به استفاده از قدرت خود را به مجموعه ای از هزینه های دولت فدرال به عنوان وسیله ای برای از بین بردن این خطر همراه با پرداختن به شکست دیگر از جمله دسترسی به بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و مشارکت مدنی. این چیزی است که مردم واقعی اقتصاد (و یا واقعا یک سیاره اقتصاد) خواهد بود.

ما در حال حاضر دیده می شود نمایندگان مجلس با تصویب تریلیون دلار هزینه در پاسخ به کروناویروس و Kelton گفت Earther او معتقد است اقتصاد به اندازه کافی شل برای رسیدگی به کمی بیشتر هزینه بدون خطر تورم است. و با مهم دهه در مقابل ما برای آب و هوا عمل است که بازیابی پول می تواند دانه است که تبدیل اقتصاد به یکی از با تمرکز بر انرژی پاک, مراقبت از یکدیگر و مراکز عدالت است. Earther صحبت با Kelton درباره کتاب و آنچه می آمد. مصاحبه زیر شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

تبلیغات


Earther: چه چیزی شما فکر می کنم مهم ترین چیز این است برای layperson واقعا درک در مورد مدرن پولی تئوری و ما در زمان حاضر ؟

تبلیغات

استفانی Kelton: من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که آن را به معنای توانمند سازی است. این به معنای کمک به مردم از طریق اسطوره است. و آن را فقط یک اسطوره آن را به یک وب سایت متصل اسطوره است که خوراک ،

مهم ترین چیز آن روشن است مه به طوری که همه ما می توانید پربار تر بحث است. نمی توان آن را عدم تامین مالی است. که نمی توان به این دلیل است که ما نمی کنند که آیا آن را برای ساخت قرن 21 آموزش و پرورش و یا برای مقابله با تغییر آب و هوا یا مطمئن شوید که هر آمریکایی به مراقبت های بهداشتی. کمبود پول نمی تواند بهانه ای دیگر. آن را با تمرکز بر محدودیت است که مهم است. چه کاری می تواند ما را کارآمد و اجتماعی استفاده مفید از منابع است که ما در اختیار ما و احترام به سیاره در روند ؟

تبلیغات

Earther: آیا ما واقعا باید به طور کامل تغییر راه ما را از تفکر در مورد امور مالی و سیاست برای رسیدگی به بحران آب و هوا?

Kelton: مسئله واقعی در مورد تغییر تمرکز به دور از تامین مالی به منابع واقعی. بنابراین چه چیزی ما می خواهیم به انجام این کار در یک برنامه آب و هوا? باید آن را شامل یک شغل تضمین ؟ و اگر چنین است, چگونه کار می کند ؟ ما باید build 11 میلیون خانه جدید و آنها را پایدار و سبز ؟ کجا ما از ساخت و ساز کارگران و معماران و مهندسین و ماشین آلات و تمام چیزهای که ما در حال رفتن به نیاز به انجام این کار ؟

تبلیغات

اگر ما آن چیز یا ما نمی توانیم تولید آنها را برای انجام این ماموریت پس از آن ما نمی تواند این چیزها. اما اگر ما آنها را داشته باشد و ما باید از این ظرفیت برای ساخت و تولید آنها پس از آن که راه حق را به این روش.

تبلیغات

Earther: شما ذکر چند چیز در این کتاب مانند یک نقد-برای-Clunkers برنامه برای نیروگاه های زغال سنگ. چه چیز دیگری می توانید انجام دهید به kickstart این انتقال به یک اقتصاد کم کربن?

Kelton: من فکر می کنم آن را واقعا مهم بود و روشن است که من سعی می کنید به ماندن در خط. من یک آب و هوا دانشمند. من یک محیطی اقتصاددان. آنچه که من سعی به انجام این کار این است که همراه با مردم است که کارشناسان در آن فضا برای آنها مانع بزرگ بوده است که در آن ما می رویم به دریافت پول برای انجام [این کارها]?

تبلیغات

من قبول هدف از صاف و منحنی شدن به net-انتشار کربن صفر است. اما من نه این فرد را به ذخیره کردن این برنامه است.

Earther: چه چیزی شما را به عنوان خط خود را?

Kelton: اگر پول یکی از چیزهایی است که می ایستد در راه ما یا درک عدم تامین مالی اولیه سد سپس اجازه دهید حداقل حذف یک مانع است. و این جایی که من فکر می کنم من می تواند مفید باشد. بدیهی است که وجود دارد دیگر نقاط مقاومت مانند صنعت سوخت فسیلی و سیاسی و ملاحظات دیگر.

تبلیغات

نگرانی من این است که من نمی بینم و در عین حال نوع بزرگ و بلند پروازانه برنامه در اینجا. نگرانی این است که کشورهای در حال رفتن به اجازه دهید این پنجره را ببندید و آن را به سخت تر و سخت تر به آدرس تغییر آب و هوا و آن را به تر و کم هزینه تر. و وقتی که من می گویند هزینه فقط منظورم تولید ناخالص داخلی. من به معنای زندگی است. زندگی بشر است. نه پرداختن به تغییرات آب و هوایی است که منجر به بسیاری از درد و رنج است که قابل اجتناب است.

تبلیغات

Earther: علاوه بر صحبت کردن در مورد اقتصاد مردم صحبت شما در مورد مراقبت از اقتصاد است. چه که در زمینه بحران آب و هوا?

Kelton: برای من, آن شروع می شود با به رسمیت شناختن است که ما باید به مراقبت از مردم مراقبت از جوامع ما و مراقبت از سیاره ما است. بنابراین اگر من در یک شهرستان مانند فلینت میشیگان من نمی مراقبت از افراد در آن جامعه و صدها نفر از جوامع مانند آن را در سراسر این کشور که در آن شما نمی توانید به نوبه خود بر روی شیر آب و با خیال راحت بنوشید چه می آید از روی آن ضربه بزنید.

تبلیغات

من نمی دانم که نمی کند احساس بهتری در مورد زندگی در یک جهان که در آن مردم در حال درمان در راه است که باعث می شود ما احساس افتخار به خودمان آمریکایی که در جوامع در حال تمیز کردن و خانه قابل سکونت و مردم برای مراقبت زمانی که آنها بیمار هستید و ما در حال از بین بردن ما آب و هوا و پر از اقیانوس ها با پلاستیک و زباله. I don’t wanna get مسخره, اما آن را در مورد تمام زندگی موجودات نیز هست.

Earther: من فکر نمی کنم که مسخره. من همچنین می خواهم برای دیدن که. به تغییر البته فقط کمی در این کتاب شما ذکر بحران بدهی های یونان چند بار به خاطر آن نیست مسئله پول خود را. آنچه در مورد کشور و یا کشورهای که اصلا موضوع خود را ارز ؟ می تواند که در نهایت مانع توانایی خود را برای تامین مالی چیزهایی که آنها نیاز به انجام آب و هوا?

تبلیغات

Kelton: شاید. این بستگی دارد به آنچه که آنها می خواهند به انجام است. نگاهی کالیفرنیا که باعث شده است این کشور برای چندین دهه در آب و هوا. آنها یک وسیله نقلیه تولید گازهای گلخانه ای استاندارد که نیروهای تولید کنندگان خودرو—اگر آنها می خواهند دسترسی به بزرگترین دولت در این کشور به ساخت اتومبیل است که می تواند به فروش می رسد و رانده شده در کالیفرنیا است. مقررات می تواند یک تاثیر مواد بر میزان که ما در ادامه به آلوده زمین. اما وقتی که می آید به سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ از این نوع هستند که تصور می کرد در سبز جدید معامله نمی تواند آن را 50 ایالت در تلاش برای هماهنگ کردن. برای که شما نیاز به یک ارز-صدور قدرت.

اروپا بانک مرکزی است که قدرت آن نیست که شما یکی را نداشته باشند در منطقه یورو. این درست است که که قدرت استوار با قدرت پولی و مالی مقامات نمی باید از این ظرفیت برای انجام آنچه که ما در کنگره می تواند انجام دهد.

تبلیغات

Earther: چه چیز دیگری ما نیاز به فکر گذشته از که می تواند موضوع پول و یا مجموعه ای از سیاست ؟

تبلیغات

Kelton: اگر شما می خواهید به انجام برخی کوچک با توپ نیم-یک-میلیارد-دلار برنامه ما می تواند انجام دهد که فردا و اجرای آن را به کنگره بدون یک اصطلاح برای پرداخت و ما نمی تورمی مشکل است. ما می تواند انجام یک زن و شوهر تریلیون [در پاسخ به کروناویروس] من به شدت شک دارم.

اما در برخی از نقطه بزرگتر شما می خواهید برای رفتن بیشتر کسانی که تورم جبران مانند مالیات ، بیایید ساندرز آب و هوا طرح توجیهی و می گویند اجازه دهید که و اجازه دهید آن را به سرعت چون زمان را از ذات است. بیایید سعی کنید به صرف تمام 16 تریلیون دلار به علاوه در چند سال آینده. واقعی سهم درمان نگهدارنده با متادون است که برای اولین بار به رسمیت شناختن است که یک دولت می تواند بدون صرف مالیات و یا قرض گرفتن. که زمان برای جبران زمانی است که صرف خواهد در غیر این صورت حمل خطر از شتاب تورم است. شما باید بدانید که چشم انداز اقتصادی. شما باید بدانید که چقدر شل وجود دارد این است که در اقتصاد با خیال راحت جذب می کنند که هزینه های قبل جبران شود.

تبلیغات

Earther: با توجه به خطرات ناشی از بحران آب و هوا را همیشه یک ایده خوب به آن آدرس. به نظر می رسد مثل شما می گویید این است که ما دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن ما با سرمایه گذاری در حال حاضر.

Kelton: این یک فرصت است که باز در اطراف ما در حال حاضر که در آن ما می توانیم دوباره استخدام افراد. صنایع در حال تغییر است. وجود دارد یک فرصت به یک پشت سر هم جدید و نوآورانه سرمایه گذاری و رشد صنعت جدید در اطراف سبز همه چیز. نه فقط برق, اما مسکن و حمل و نقل طیف وسیعی از چیزهایی است. ما امر می تواند احمقانه به اجازه فرصت لغزش از طریق انگشتان ما.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de