Illustration for article titled The Dutch Cure for Coronavirus Listlessness: Get Yourself a emSeksbuddy/em

تصویر: ارنستو Ferreira, Condeixa

مانند تقریبا هر دیگر به طور کامل توسعه یافته موجود زنده بر روی این سیاره انسان رانده شده توسط یک غریزه به تماشا. در واقع بخش قابل توجهی از اقتصاد جهانی را حول محور لعنتی یا میل به رابطه جنسی به حدی برخی می گویند انسان ها در حال حاضر تبدیل شدن حساسیت به تحریک. اما مگر اینکه شما یک مارمولک در نیومکزیکو و یا یک زن sawfish که از گونه های است که به سرعت در حال نزدیک شدن به انقراض تمایل به فاک است که احتمالا محرک قدرتمند برای انواع رفتار است که شما حتی ممکن است آگاه باشند از.

تبلیغات

به این دلیل, هلندی, موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست و یا RIVM است بنا به گزارش اذعان کرد که به سادگی با درخواست از مردم برای تماشا میان اروپا ملت خود coronavirus مستند است که احتمالا نمی خواهید به کار می کنند.

گاردین گزارش که RIVM تصمیم گرفته است یک گزینه بهتر است به توصیه مردم به اینكه با توجه به این شرایط:

“بحث در مورد چگونه به بهترین وجه به انجام این کار با هم” به RIVM نشان می دهد. “برای مثال ملاقات با همان فرد به فیزیکی یا تماس جنسی (برای مثال یک نوازش دوستان یا ‘فیلم buddy’) ارائه شده شما عاری از بیماری است. خوب ترتیبات با این فرد در مورد چگونه بسیاری از مردم دیگر شما هر دو را ببینید. بیشتر مردم شما ببینید بیشتر شانس (گسترش) coronavirus.”

تبلیغات

آن را هیچ جای تعجب است که RIVM صدا, مشاوره, گیر افتاد, توجه, لندن, روزنامه است. آن را به عنوان یادداشت های دولت بریتانیا رسما توصیه کرد که “زوج هایی که نمی cohabit” باید به جلوگیری از گاییدن, در حال حاضر, با یکی از رئیس های رسمی تلاش برای چرخش آن را به عنوان یک امتیاز مثبت:

جنی Harries, معاون افسر ارشد پزشکی به خبرنگاران گفت که قدمت زوج “باید تست قدرت خود را در رابطه و تصمیم بگیرید که آیا یک آرزوهای خود را به طور دائم ساکن در یکی دیگر از خانواده”.

روشن به انگلیسی, درست, گاییدن احتمالا یک ایده عالی در میان جهانی همه گیر مگر اینکه شما در حال حاضر زندگی می کنند با فرد است. اما هلندی ها نیز حق آن است که بی دلیل انتظار می رود که تمام “جوانان” خواهد توجه است که مشاوره.

یک دلیل وجود دارد که مسیحی حمایت پرهیز-تنها برنامه در ایالات متحده ذکر شده اند برای خود, um کاستی: مانند خوردن و مدفوع انسان از نظر ژنتیکی مستعد هستند به تماشا. آن است که اجباری نیست. و نتایج مجبور سرکوب جنسی به خوبی مستند شده است. آنها معمولا منجر به نتایج (هه) به مراتب بدتر از قاعدگی—مانند قتل.

تبلیغات

بهتر است که فرض کنیم یک بخش قابل توجهی از جمعیت را نقض اقامت در خانه روش اگر این فرصت را به تماشا مطرح می شود و به ارائه آن دسته از مردم برخی از توصیه های مفید به جای. RIVM انجام داده است و آن هدایت به نظر می رسد بسیار ارزشمند:

“آیا داشتن رابطه جنسی با شریک زندگی خود را اگر آنها جدا شده اند که به دلیل (مشکوک) coronavirus عفونت” را RVIM می گوید: هر نگهبان. “سکس با خودتان و یا با دیگران از راه دور امکان پذیر است (فکر می کنم از گفتن وابسته به عشق شهوانی, داستان جلق با هم).”

تبلیغات

احتمالا “ها وابسته به عشق شهوانی داستان” یک تعبیری برای گوشی های جنسی. اما در کوتاه مدت باید به شما از راه دور لعنتی یک امتحان کنید. سایبر بسیار محبوب در 90sحتی قبل از اینکه به وب کم وجود داشته است. اما اگر که کار نمی کند حداقل در عمل مسئولانه است. بسیاری از مردم در طول تاریخ برای درگذشت یک, اما این بدان معنا نیست که شما باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im