آیا کامپیوتر میز اتاق نشیمن یا آشپزخانه شبیه سیم شهرستان ؟ دستگاه های تلفن همراه نیاز به بسیاری از سیم و پیدا کردن یک مورد خاص در میان بسیاری از می تواند کارهای عادی و روزمره — نه به ذکر است چگونه غیرجذاب آنها نگاه هنگامی که درهم با هم. اگر شما تا به حال ظریف دستگاه که هزینه تلفن خود را به صورت بی سیم با استفاده از یک پلت فرم با یک سیم به جای ؟ خوب شارژر بی سیم به معنی شما لازم نیست که به جستجو در گوشی خود را شارژر و می توانید به سادگی رها کردن تلفن خود را بر روی یک پد شارژ در پایان یک روز طولانی است. نگاهی به درهم و برهمی از زندگی خود را و اتمام این شیک تلفن بی سیم شارژر.

باز کردن شارژر بی سیم

با باهوش تاشو طراحی باز کردن به شما می دهد سه نفر از پد شارژ بی سیم هر یک قادر به قرار دادن 10W. لولا شما اجازه ریختن (فولد) باز کردن تخت به استفاده از هر سه پد سوئیچ آن را به شکل مثلث یا برابر آن برای استفاده از یک پد. در مثلث پیکربندی یک پاپ از پایه می تواند سرپا نگه داشتن گوشی خود را در چشم انداز برای تماشای یک فیلم و آن را شارژ در همان زمان. با قابلیت های متعدد-پشتیبانی از دستگاه و فولد طراحی باز کردن کامل شارژ راه حل برای سفر. همچنین با این نسخهها کار خوبی برای خانواده های پر مشغله با دستگاه های متعدد. تا زمانی که دستگاه پشتیبانی از چی شارژ بی سیم, باز کردن می توانید آن را شارژ کنید. ما آزمایش آن با Samsung Galaxy S10, اپل, آی فون, 8, و, گوگل, پیکسل 4 و آن را به حال هیچ مشکل در شارژ کردن هر سه.

از باز کردن نیاز به اندازه کافی قدرت ورودی به پشتیبانی از سه پد, اما کشتی با یک کافی 60W دیوار شارژر و USB-C به USB-C کابل. هر پد را 10W برای شارژ تلفن خود را در بالا شارژ بی سیم با سرعت و همچنین اضافی USB-C پورت است که شما می توانید استفاده کنید برای شارژ دستگاه دیگر. آن را ساخته شده از پلاستیک با دوام با یک نرم لمسی به پایان برسد و با وجود نرم حلقه لاستیک به کمک راهنمای خود قرار دادن و محافظت از تلفن خود را. بخش مرکزی نیز آجدار طرف برای گرفتن اضافی. از باز کردن می آید در سیاه و سفید و سیاه و قرمز و یا هوشمندانه glow-in-the-dark پایان که ایده آل اگر شما به اشتراک گذاشتن یک اتاق و نمی خواهید برای بیدار کردن شریک زندگی خود را پیدا کردن شارژر برای تلفن همراه خود را در تاریکی. از باز کردن است بسیار گران قیمت اما شما به طور موثر گرفتن سه شارژر در یک و طراحی واقعا هوشمند است. نیز وجود دارد نسخه های مختلف کمی برای طرفداران اپل که طراحی شده برای شارژ یک آیفون AirPods و اپل سازمان دیده بان به طور همزمان.

مشخصات
قدرت خروجی 10W, 10W, 10W
استاندارد چی
ابعاد 5.8 x 5.6 اینچ
وزن 7.76 اونس (220g)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ بله

Bezalel Altair

این شیک, حداقل, شارژ بی سیم ایستاده مناسب برای دسکتاپ شما. آن را ساخته شده از آلومینیوم با نرم جیر پنل پشتی گوشی و دو گیره محکم پوشش داده شده در نرم لمسی پلاستیکی برای سرپا نگه داشتن آن را در. آن را بسیار سنگین اما لاستیک پانل در پایین است که می افزاید: گرفتن برای جلوگیری از لغزش در اطراف. آن را می تواند ارائه به 10W پس از آن می توانید شارژ آی فون و دیگر گوشی های که پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi در سرعت بالا. وجود دارد یک USB-C پورت در پشت آن می آید با یک تخت tangle-free USB-C به USB-کابل اما هیچ دیوار آداپتور است که کمی ناامید کننده در این قیمت.

بسیاری از شارژر بی سیم کسل کننده هستند و یا حتی زشت اما Altair خوب به نظر می رسد با یا بدون یک گوشی بر روی آن. وجود یک LED سفید بین گیره که چراغ تا زمانی که شارژر وصل شده و چشمک می زند برای یک لحظه زمانی که شما محل تلفن خود را بر روی آن که می تواند به اثبات آزار دهنده اگر شما استفاده از آن در nightstand. زاویه مناسب برای باز کردن قفل با چهره و آن را در خدمت به سادگی به عنوان یک پایه اگر شما می خواهید به استفاده از تلفن خود را رایگان به دست. شما همچنین می توانید با نگه داشتن گوشی خود را در چشم انداز برای تماشای یک فیلم است. تست با یک صفحه 4, Galaxy S10 و آی فون X حتی با یک نسبتا ضخیم در مورد این شارژر کار را انجام داد; Bezalel نشان می دهد موارد تا 5 میلی متر ضخامت خواهد شد در حال حاضر هیچ مشکل.

مشخصات
قدرت خروجی 10W
استاندارد چی
ابعاد 6.12″ x 3.25″ x 2.75″
وزن 221g (7.8 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ هیچ

فیوز مرغ جاذبه های لمسی

بامبو می دهد این شارژ بی سیم, پد گرم و دعوت از نگاه و آن را با یک جفت آلومینیوم با دوام پایه. آن را بسیار سبک وزن و, پس از چهار وجود دارد لاستیک در پایین برای کمک به جلوگیری از لغزش یا کشویی بر روی دسکتاپ شما و یا nightstand. آن را نسبتا ظریف آبی LED کنار پورت میکرو USB که چراغ تا زمانی که یک گوشی است که بر روی پد و شارژ. آن را قادر به ارائه تا به 10W است که به اندازه کافی برای شارژ اکثر گوشی در بالا شارژ بی سیم با سرعت. شما دریافت می کنید یک سفید 1 متر میکرو USB به USB-کابل در جعبه اما هیچ دیوار آداپتور.

پس از این پد فون شکل — در مورد اندازه آیفون 11 نرم افزار یا صفحه 4 — آن را آسان برای تلفن همراه خود را و هیچ جزئی برای پیدا کردن نقطه شیرین. به دلیل موقعیت نور در بالا است که به احتمال زیاد به چهره را از شما دور کرده و به سمت هر کجا که شما پلاگین در و آبی رنگ باید آن را خوب برای nightstand. آن را با این نسخهها کار بهترین با یک تلفن در یک مورد به دلیل وجود دارد هیچ چیز نرم به ارائه گرفتن و یا حفاظت در بالا. اگر شما یک شیشه ای-حمایت گوشی و ترجیح می دهند بدون یک مورد این است که حق پد را برای شما اما فیوز مرغ نیز به فروش می رساند یک نسخه از جاذبه های لمسی برای اضافی $5.

مشخصات
قدرت خروجی 10W
استاندارد چی
ابعاد 6.3″ x 3.9″ x 0.8″
وزن 158g (5.6 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ هیچ

TwelveSouth HiRise بی سیم

این به نظر می رسد مانند یک استاندارد شارژ بی سیم ایستاده در نگاه اول اما بخش مرکزی در واقع می تواند پاپ به شما یک شارژر بی سیم قابل حمل است که شما می توانید دور با شما. ایستاده است و وزن برای جلوگیری از لغزش در اطراف و آن را تحت پوشش چرم سیاه و سفید با یک براق کروم-سبک پایان دور قاب. به قدرت آن شما پلاگین در عرضه 1.5 متری USB-C به USB-کابل و یک شیار در ایستاده نگه داشتن آن در محل. متاسفانه با توجه به قیمت هیچ دیوار آداپتور شامل بنابراین شما نیاز به مطمئن شوید که شما با استفاده از یک قادر به تامین حداکثر 10W امتیاز برای شارژ تلفن خود را در سرعت بالا است.

پاپ کردن دیسک نیز از چرم پوشیده شده و این ایده های هوشمند برای مسافران است. شارژر هیچ مشکل با اکثر موارد و ما آن را آزمایش با یک کهکشان S10 یک صفحه 3 و آیفون X. نیست کاملا ضربه بالا پتانسیل سرعت برای آخرین گوشی های سامسونگ است که می تواند ضربه 12W اما این ترفند برای بسیاری از دستگاه های در حال حاضر. این یک طراحی هوشمند است که به نظر می رسد خوب بر روی یک میز یا میز کنار تخت و ما مانند انفصال پد, اما گاهی اوقات نیاز به تنظیم آن را به عنوان نه به خصوص بصورتی پایدار و محکم wedged در محل. این HiRise بی سیم نیز بسیار گران قیمت در $80.

مشخصات
قدرت خروجی 10W
استاندارد چی
ابعاد 5″ x 3.6″ x 3.6″
وزن 445g (15.7 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ هیچ

سامسونگ شارژر بیسیم دو پد

Samsung Wireless Charger Duo Pad
سامسونگ دوباره طراحی دو شارژر انتخابی جامد به خصوص اگر شما یک سامسونگ ساعت هوشمند است. سمت چپ پد با قابلیت شارژ سریع در 12W با سامسونگ, گوشی های هوشمند مانند Galaxy S10 و در حداکثر مجاز برای گوشی های دیگر در حالی که سمت راست پد صدر در 7.5 W و طراحی شده است به اتهام سامسونگ ساعت هوشمند مانند دنده S3, هر چند آن را نیز می تواند مورد استفاده برای شارژ بی سیم از earbuds و یا یکی دیگر از تلفن به عنوان طولانی به عنوان آنها حمایت چی شارژ.

وجود یک فن خاموش در داخل پد بزرگتر برای کمک به نگه داشتن درجه حرارت پایین. نیز وجود دارد یک نشانگر LED نور, اما آن را بیش از حد روشن نیست بنابراین این کار می تواند به خوبی در nightstand. شما باید برای استفاده از شارژر سریع و USB-C کابل عرضه می شود اگر شما می خواهید سریع ترین سرعت, اما شما می توانید با استفاده از این شارژر با دیگر چی شارژ دستگاه ها از جمله اپل. شما می توانید این شارژر در سیاه یا سفید. توصیه می شود قیمت خرده فروشی 100 دلار است اما این است که اغلب با تخفیف بنابراین نمی پرداخت قیمت کامل.

مشخصات
قدرت خروجی 12W 7.5 W
استاندارد چی
ابعاد 8″ x 6″ x 1.9″
وزن 379g (13.4 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ بله

Ted Baker متصل Geeve شارژر بی سیم

محبوب طراح برند Ted Baker آخرین طیف وسیعی از لوازم جانبی آی فون در حال به زیبایی ساخته شده و به شما به عنوان انتظار می رود, بسیار, شیک, بیش از حد. نگاهی به $80 شارژر بی سیمبه خصوص لذیذ “خار شکلات” پایان آلومینیوم در تصاویر. آن را نه تنها در نقطه مد-عاقلانه اما از آن می رود با اکثر خانه دکور. بالای شارژر پوشش داده شده است در ایتالیایی چرم جیر حصول اطمینان از آن نیست ابتدا گوشی خود را اگر آن را در یک مورد وجود دارد و یک حلقه لاستیک تحت شارژر به نگه داشتن آن امن بر روی یک میز یا میز.

شارژر پشتیبانی از استاندارد چی و عمل با آیفون و با بسیاری از گوشی های سازگار با آندروید. ما آزمایش آن را با آی فون XS Max, Huawei P30 Pro و Nokia 9 PureView بدون هیچ مشکلی. آن می آید با یک Ted Baker بافته USB نوع-C کابل اما هیچ دیوار آداپتور. شما می توانید آی فون XS حداکثر پیچیده در تطبیق $55 Ted Baker case — برای نهایی در لوازم جانبی هماهنگی — که بسیار حفاظتی اما نمی قطع جریان برق از شارژر بی سیم.

مشخصات
قدرت خروجی 10w
استاندارد چی
ابعاد (اندازه تلفن حداکثر) 3.75″ x 0.5″
وزن 141g (4.9 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ هیچ

Moshi اتو Q شارژ بی سیم, پد

ما مثل سبک این شارژ بی سیم, پد از موشی. آن را به یک عملی پارچه خاکستری پایان با سیلیکون حلقه در وسط تضمین می کند که گوشی خود را نمی لغزش کردن نقطه شیرین. عملکرد آن را تا به 10W تا آن را سریع شارژ Samsung Galaxy S9 یا یک اپل آی فون X در سرعت های بالا از 9W و 7.5 W بود. آن می آید با 3 پا خاکستری پلاستیکی USB-C به USB-کابل اما متاسفانه هیچ دیوار شارژر در جعبه بنابراین شما نیاز به جفت آن را با یک امتیاز در 12W برای بهترین عملکرد.

اگر چه کوچک و نور پایین از شارژ پد سیلیکون است و از آن مدتها به خوبی بر روی اکثر سطوح. پایان در بالا ایده آل است اگر شما می خواهم برای پوشش شیشه ای پشت گوشی خود را با یک مورد آن را به عنوان هر دو لنت و مدتها پشت تلفن خود را. آن را همچنین می توانید شارژ از طریق اکثر موارد و بدون موضوع است. وجود یک LED سفید در جلو که پالس به آرامی در زمانی که شارژ و روشن باقی می ماند هنگامی که گوشی خود را کاملا شارژ است. آن را بیش از حد روشن در مقایسه با برخی دیگر اما شما ممکن است می خواهم به مطمئن شوید که آن چهره را از شما دور اگر شما با قرار دادن آن در nightstand خود را.

مشخصات
قدرت خروجی 10w
استاندارد چی
ابعاد (اندازه تلفن حداکثر) 4″ x 4″ x 0.5″
وزن 103g (3.6 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ هیچ

گوگل صفحه پایه

گوگل صفحه ایستاده است که قادر به شارژ گوشی های هوشمند است که پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi از جمله آخرین اپل در سرعت بالا به لطف شامل USB-C به USB-C کابل و 18W USB PD آداپتور برق. آن را ساخته شده از پلی کربنات و نرم سیلیکون با یک پایه که مدتها بر روی هر سطح به طوری که آن را نمی خواهد اسلاید در اطراف در nightstand. سفید پایان محجوب است, پس از آن باید مخلوط را به هر محیط زیست است. شما می توانید سرپا نگه داشتن گوشی خود را بر این پایه در افقی یا عمودی مشاهده و آن را شارژ خواهد کرد چرا که دو کویل در داخل.

اگر شما خوش شانس صاحب یک صفحه 4, صفحه 4, XL صفحه 3 یا صفحه 3 XL سپس صفحه ایستاده وسوسه انگیز ارائه می دهد برخی از ویژگی های اضافی. وجود دارد یک ریز پردازنده داخل است که به رسمیت می شناسد خود را به صفحه گوشی شما می توانید پیکربندی پایه از طریق تنظیمات گوشی خود اطمینان حاصل آن را به طور خودکار می رود به مزاحم نشوید حالت و یا به عنوان یک قاب عکس دیجیتال هنگامی که شما آن را بر روی پایه. اگر شما بازی موسیقی کنترل موسیقی و هنر آلبوم را به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش (شما همچنین می توانید با استفاده از Google Assistant) و وجود خاص Sunrise Alarm استفاده می کند که نور از خود را در صفحه نمایش تلفن برای بیدار کردن شما بیشتر به آرامی از سنتی زنگ. اگر شما لازم نیست که یک صفحه جدید تلفن به استفاده از ویژگی های خاص در اینجا و سپس شما احتمالا بهتر است snagging چیزی ارزان تر است.

مشخصات
قدرت خروجی 10w
استاندارد چی
ابعاد (اندازه تلفن حداکثر) 3.6″ x 4.1″
وزن 160 گرم (5.6 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ بله

Mikol شارژ بی سیم, پد

اگر شما وحشت زده با چشم انداز زشت پلاستیکی جن یا ایستاده گرفتگی سبک خانه خود را و سپس Mikol را سنگ مرمر شارژ بی سیم, پد می تواند برای شما مناسب است. این شارژ بی سیم, پد ویژگی های سیاه و سفید و یا سبز سنگ مرمر با منحصر به فرد متضاد ورید الگوهای مجلل نگاه کنید. جامد پوشش توسط یک آلیاژ فلزی. آن را قادر به سرعت شارژ بیشتر همراه, اما شما نیاز به جفت آن را با سریع شارژر دیواری به عنوان شما تنها یک میکرو USB به USB-کابل در جعبه.

وجود دارد چهار پا لاستیکی در پایین Mikol پد که برای کمک به جلوگیری از آن را از کشویی در اطراف این سنگ مرمر سطح کمی لغزنده بنابراین اگر شما استفاده از یک مورد با تلفن خود را به برخی از آن گرفتن و سپس این پد توصیه نمی شود. رنگ LED است که نشان می دهد هنگامی که آن را شارژ می درخشد را از طریق سنگ مرمر است و ما آن را کمی روشن برای nightstand. حداقل شما می خواهید به زاویه نور به دور از شما. در حالی که آن را به رخ کشیدن یک نگاه لوکس این پد بسیار گران قیمت 69 دلار است که قیمت فروش از نرمال $104.

مشخصات
قدرت خروجی 10w
استاندارد چی
ابعاد (اندازه تلفن حداکثر) 4″ x 4″ x 0.4″
وزن 124g (4.4 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ هیچ

بریدگی شارژ بی سیم بلوک

چه می تواند بیشتر محجوب از ساده بلوک از چوب ؟ این بریدگی شارژ بی سیم بلوک مخلوط یکپارچه با هر دکور به پایان رسید در انتخاب خود را از چوب گردو (در تصویر) به افرا canarywood, padauk و لیست در می رود. این شارژر می تواند تا 10W, که به معنی آن می تواند شارژ خود را در سامسونگ کهکشان توجه داشته باشید 9 یا آی فون XS در سرعت بالا. غیر منتظره آن را به یک USB-C پورت برای وصل و آن را پشتیبانی کوالکام 2.0 و 3.0 سریع شارژ, پس از آن ممکن است قادر به ارائه یک وات بالاتر در آینده به عنوان استانداردهای پیشرفته.

این زرق و برق دار چوب جنگلی بلوک های ساخته شده در پیتسبورگ و آنها را به یک چوب پنبه پایه برای کمک به جلوگیری از آنها را از لغزش در اطراف. وجود دارد بدون جزئیات اضافی در اینجا فقط زیبا چوب طبیعی است. فقدان یک رهبری همچنین باعث می شود این شارژر یک انتخاب ایده آل برای nightstand. اگر شما فقط می خواهید شارژ بلوک و سپس این هزینه بین $39 $139 بسته به چوب شما را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن یک USB-C کابل و منبع تغذیه اضافی برای $20 و وجود دارد یک گزینه برای سفارشی حکاکی.

مشخصات
قدرت خروجی 10W
استاندارد چی
ابعاد (اندازه تلفن حداکثر) 3.5″ x 3.5″ x 0.5″
وزن 65 گرم (2.3 oz)
کابل گنجانده شده است ؟ اختیاری
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ اختیاری

iOttie یون بی سیم شارژ سریع پد پلاس

iOttie Wireless Fast Charging Pad Plus

این یکی دیگر از همه کاره شارژ بی سیم, پد است که می تواند خروجی 10W یا 7.5 W حصول اطمینان از که شما گرفتن شارژ با سرعت امکان این که آیا شما یک اپل آی فون ایکس, سامسونگ Galaxy S9 به علاوه یا چیز دیگری. با شکل غیر معمول و پارچه پوشش می آید که با رنگ قرمز و خاکستری یا سفید این است که یک دستگاه جذاب که واقعا خارج از غرفه را از جمعیت. وجود دارد یک محجوب نور در احتیاج جلو و مقدار زیادی از تهویه برای حفظ درجه حرارت پایین.

وجود دارد یک USB-C ورودی و ما بسیار خوشحالیم که برای پیدا کردن که iOttie شامل 4 پا USB-C به USB-کابل و آداپتور برق را در جعبه. جالب توجه است, نیز وجود دارد یک USB یک پورت در پشت است که شما می توانید با استفاده از سیمی شارژ اگر شما یکی دیگر از کابل دستی. اگر شما شارژ دو گوشی (به صورت بی سیم و سیمی) در همان زمان پس از آن سرعت خواهد بود کمی کندتر به عنوان ظرفیت تقسیم بین آنها اما USB-پورت می توانید تمام راه را تا به 12W هنگامی که به تنهایی استفاده می شود.

مشخصات
قدرت خروجی 10W
استاندارد چی
ابعاد (اندازه تلفن حداکثر) 7″ x 5″ x 4″
وزن 311g (11oz)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ بله

Aukey گرافیت 10W بی سیم شارژر سریع

اگر قابل حمل بودن و قدرت خود را دو ملاحظات اولیه در هنگام انتخاب یک پد شارژ بی سیم از Aukey ممکن است راه حل کامل. این Aukey گرافیت 10W بی سیم شارژر سریع یکی از مهمترین و قابل حمل پد در لیست ما است که بسته در 10W قدرت است. فقط 3.4 x 3.4 x 0.5 اینچ Aukey گرافیت 10W بی سیم شارژر سریع است که آسان به مناسب یک کیف یا حتی جیب شما. و پس از آن بسته 10W شارژ قدرت آن می تواند به سرعت شارژ بیشتر سامسونگ کهکشان گوشی و یا صفحه 3 یا 3 XL در 10W و اپل در 7.5 W.

در جعبه شما پیدا پد شارژ بی سیم و میکرو USB کابل شارژ, همراه با دفترچه راهنما و کارت گارانتی. در مقابل شارژ پد شما پیدا کردن یک LED کوچک نور به شما اجازه می دانم زمانی که دستگاه خود را شارژ. بالای شارژر دارای یک پوشش لاستیکی برای جلوگیری از لغزش در حالی که پایین ساخته شده است از کمال تعجب سنگین آلومینیوم. شما همچنین می خواهید پیدا کردن چهار پا لاستیکی در پایین شارژر برای جلوگیری از لغزش و مبلمان خش.

مشخصات
قدرت خروجی 10W
استاندارد چی
ابعاد 3.4″ x 3.4″ x 0.5″
وزن ناشناخته
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ هیچ

Belkin افزایش شارژ بی سیم, پد

Belkin BoostUp شارژ بی سیم, پد خیاط ساخته شده برای رفتن سریع شارژ. پشتیبانی از استاندارد بی سیم چی و می توانند به 7.5 W مستمر قدرت به هر تلفن یا ساعت هوشمند که تایید شده برای حمایت از سریع شارژ چی. که به معنی سرعت بالا برای آی فون اپل محدوده اما نه برای سامسونگ, آخرین, که می تواند به عنوان بالا به عنوان 12W. آن را به اندازه کافی قوی برای شارژ از طریق موارد 3 میلیمتر ضخامت که به معنی شما لازم نیست که به نگرانی در مورد پاره مورد خاموش کردن دستگاه خود را هر زمان که شما با صدای تلپ آن را به شارژ.

Belkin نیست گوشه های برش روی شارژر را طراحی یا. این BoostUp را دایره شارژ پد ممکن است کوچکترین دیده ایم (7.5 x 1.75 x 5.5) اما جدا از آن شامل آداپتور AC ساخت آن آسان به مسائل به شلوغ کیسه. دیگر بسیار خوب لمس شامل یک چراغ وضعیت شاخص های ساخته شده به پایه و راهنمای شروع سریع است که نشان می دهد شما چگونه به شرق گوشی یا تبلت خود را به درستی بر روی پد.

مشخصات
قدرت خروجی 7.5 W
استاندارد چی
ابعاد 7.5″ x 1.75″ x 5.5″
وزن 4.2 اونس (119g)
کابل گنجانده شده است ؟ بله
آداپتور AC گنجانده شده است ؟ بله

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de