چند دهه پس از آن اصلی اجرای این گرگ و میش منطقه هنوز باقی مانده است یکی از تخیلی و خلاق ترین برنامه های تلویزیون برای همیشه فضل ما مجموعه های تلویزیونی. در واقع پس از احیای sci-fi نوع جدید طرفداران ظاهر همه جا.

اگر چه هر فن ممکن است ایده های خود را در مورد کدام قسمت هستند freakiest و یا بیشتر سرگرم کننده ما و خود ما ایجاد لیست باید Twilight Zone قسمت برای شما به اتمام است.

که در آن به تماشای این منطقه گرگ و میش آنلاین

the twilight zone
CBS

قبل از اینکه ما پرش به لیست شما احتمالا تعجب کنید که چگونه شما می توانید هر یک از قسمت ها. خوشبختانه بسیاری از اصلی 1959 سری در دسترس است از طریق Netflix, Hulu, آمازون نخست تصویری و فردا همه دسترسی داشته باشید.

علاقه مند 2019 راه اندازی مجدد ؟ 10-قسمت های نجومی در دسترس است در CBS دسترسی به همه می آید و با یک جداگانه تسلط بر کل فصل در یک نواخت به درایو صفحه اصلی که احساس نوستالژیک. CBS در حال حاضر به تمدید این سریال برای فصل دوم.

همانطور که برای دیگر سری 1985 نسخه از این منطقه گرگ و میش در دسترس است در CBS دسترسی به همه اما 2002 سری در دسترس نیست در هر جریان خدمات. در حال حاضر, اجازه دهید بحث در مورد بهترین قسمت!

چشم بیننده (1960)

twilight zone eye of the beholder

قسمت ششم از فصل 2 از سری اصلی چشم بینندهتواریخ پس از عمل جراحی ترمیم یک زن جوان به صورت بدشکلی. برای بسیاری از قسمت های بیمار جانت تایلر (با بازی بورلی Hillbillies بازیگر دونا داگلاس) تا سر و صورت پوشیده شده با باند و مخاطبان ضروری برای مکالمات بین شخصیت او و بسیاری از پزشکان و پرستاران درگیر در این روش پیچیده است که — آنها همه امید — اجازه خواهد داد که او را به زندگی می کنند یک زندگی راحت تر. زمانی که این باند در نهایت می آیند, اما, لحظات پایانی این قسمت چالش همه چیز ما در مورد زیبایی و جامعه در درخشان تغییر چشم انداز.

زمان به اندازه کافی در گذشته (1959)

twilight zone time enough at last

هشتمین قسمت از سری زمان به اندازه کافی در گذشته الهام گرفته شده بی شماری تقلید و homages در یک فرم و یا دیگری در طول سال با آن داستان غم انگیز از یک مرد که می یابد چیزی مثبت در بازمانده از جنگ هسته ای که برگ او به تنهایی در جهان است. جشن بازیگر بورگس مردیت معروف به تصویر می کشد دوربین bookworm هنری Bemis در این قسمت است که بر اساس یک داستان کوتاه به قلم لین Venable برای sci-fi magazine اگر: انجمن های علمی تخیلی. Serling خود را در نظر گرفته و آن را یکی از قسمت های مورد علاقه خود را از این منطقه گرگ و میشو لمس آن در تم ضد روشنفکری, overreliance در تکنولوژی و ارزش تنهایی که هنوز هم حمل وزن امروز بیش از نیم قرن پس از آن پخش شد.

این یک زندگی خوب (1961)

twilight zone its a good life

به جای کشف پیچیده اخلاقی یا وجودی مسائل منطقه گرگ و میش گاهی اوقات مخاطبان ارائه یک داستان بود که فقط ساده قدیمی ترسناک — اما هنوز هم به راحتی (یا شاید خونتان) در چارچوب تونال از سری. که توضیحات متناسب با قسمت هشتم از سری سوم فصل را به خوبی به عنوان آن را می گوید داستان از یک اوهایو شهر جدا از بقیه جهان و به حکم شش سال با قدرت خداگونه (بیل Mumy بعد از از دست رفته در فضا). جامعه و خانواده خود را از تلاش برای ادامه زندگی خود را, اما هوی و هوس یک کودک غیر قابل پیش بینی هستند به حداقل می گویند — و نگاه مختصر در داخل این جهان ارائه شده توسط این قسمت را با ترور از یک منبع بعید است.

کابوس در 20 ، 000 فوت (1963)

twilight zone nightmare at 20000 feet

ویلیام شاتنر ستاره دار در این wildly محبوب قسمت از فصل پنجم از سری اصلی به تصویر کشیدن یک مسافر در هواپیما که می بیند چیزی (یا دقیق تر “برخی … چیز … “) بر روی بال هواپیما تنها به ظاهر باور نکردنی ادعا را رد کرد و با مسافران همکار خود را. این واقعیت است که او به تازگی دچار شکست عصبی کمک نمی کند که خود باعث و شاتنر شخصیت در تلاش برای ثابت کند که وهمی او می بیند که واقعا وجود دارد نه فقط به مردم در اطراف او, بلکه به خود است. این قسمت بر اساس یک داستان کوتاه به قلم من افسانه هستم نویسنده Richard Matheson بود و بعدها با اقتباس از 1983 دانلود فیلم The Twilight Zone.

هیولا هستند به دلیل در خیابان افرا (1960)

twilight zone monsters are due on maple street

یک تم تکرار شونده در سراسر منطقه گرگ و میش را در خود برداشت است که انسان اغلب در برخواهد داشت خطر بیشتری برای یکدیگر از هر گونه نهادهای خارجی. هیچ قسمت چکش که نقطه خانه بهتر از این فصل 1 داستان در مورد یک محله که به سرعت فرود به خشونت و هرج و مرج زمانی که ساکنان شروع به باور قدرت قطع تاثیر خود را در خیابان ممکن است هرالد تهاجم بیگانه است. نوشته شده توسط Serling قسمت حتی نمی نیاز به فاش کردن علت واقعی قطع (اگر چه آن را ندارد) منظور از این پیام آمده از طریق صدای بلند و روشن است: آن را برای مردم به نوبه خود در هر یک از دیگر.

سایه مرد (1985)

twilight zone shadow man

این قسمت از اولین فصل از سال 1985 احیای منطقه گرگ و میش را دریافت نمی کند ذکر شده در بسیاری از “بهترین” لیست, اما آن را یک جنبهی gem از این به بعد تکرار از سری. کارگردان جشن فیلمساز جو دانته (که گروگان Gremlins, Innerspaceو یک بخش از Twilight Zone: The Movie) از یک داستان به قلم Farscape خالق Rockne O’Bannon, سایه مرد زیر یک مورد آزار واقع شدند پسر جوان که در می یابد که وحشتناک نهاد پدیدار از زیر تخت خود را هر شب به تهدید و ارعاب محله. قسمت درخشان ترکیب سنتی ترس های دوران کودکی با همه بیش از حد واقعی بالغ می ترساند و یکی از نقاط بالا نشان می دهد ’80s, احیای.

عروسک زنده (1963)

twilight zone living doll

قبل از Chucky تبدیل صحبت کردن کودکان عروسک به کابوس سوخت منطقه گرگ و میش به مخاطبان این پنجمین فصل, قسمت, که حول محور یک “پر حرف تینا” عروسک که شروع به اضافه کردن تهدیدات از قتل به آن آوازی کارنامه هنگامی که آن را با استعداد به یک دختر جوان در یک خانواده ناکارآمد. Kojak ستاره Telly Savalas نقش دختر عاطفی سوء استفاده ناپدری در این قسمت است که شما برگ نامشخص تا آن لحظات پایانی در مورد اینکه آیا عروسک تهدیدات واقعی هستند و یا اگر آن را همه در سر خود را. عروسک زنده در ادامه برای الهام بخشیدن به بی شماری مرگبار-داستان عروسک های بزرگ و صفحه نمایش کوچک در سال است که به دنبال حصول اطمینان از کابوس برای سال آمده است.

به نور (2003)

twilight zone into the light

2002 احیای این منطقه گرگ و میش نبود به خصوص به خوبی دریافت کرد اما تمایل خود را به آدرس معاصر مسائل از طریق نمایش تاریک sci-fi فیلتر منجر به برخی از standout داستان در آن 43-قسمت اجرا. در یکی از مهمترین depressingly به موقع برای این دوران به نور کست Samantha Mathis به عنوان یک معلم مدرسه که توسعه توانایی دیدن نور درخشان نشأت گرفته از افرادی که در حال مرگ است. زمانی که او شروع به دیدن نور در دانش آموزان خود را’ چهره او را مجبور به رقابت با یک پتانسیل فاجعه در مدرسه — و یک رویداد است که احساس می کند همه بیش از حد آشنا در سال های اخیر است.

انتخاب فروشنده (1985)

twilight zone dealers choice

منطقه گرگ و میش شناخته شده نیست, خود را برای, کمدی, اما سری آمار همه راست طنز یادداشت در این قسمت از ’80s در احیای سری به کارگردانی وحشت استاد Wes Craven. هنگامی که یک گروه از دوستان بازی دوستانه بازی پوکر تعیین می کند که شیطان در میان آنها و او را به یکی از آنها دور, فیلمی است که در این جای تعجب خنده دار داستان آن نیز اتفاق می افتد به ویژگی های چشمگیر گروه بازیگران. مورگان فریمن, بارنی مارتین, Garrett Morris, و M. مورچه والش بازی گروه دیرین بگیرید و یاد دهید و تسهیل برخی از بزرگترین خندد شما در یک قسمت از منطقه گرگ و میش, در حالی که همچنین نمایشگاه بسیار تند و تلخ داستان زیر از کمدی و نفرین ابدی shenanigans.

مهاجمان (1961)

twilight zone the invaders

یکی دیگر از مورد علاقه از سری خالق Serling این قسمت از فصل دوم تقریبا به طور کامل وجود ندارد و هر گونه گفت و گو و اساسا یک عملکرد انفرادی توسط بازیگر اگنس مورهد. چهار بار نامزد جایزه اسکار نقش یک زن مسن تر که ساده زندگی آشفته است توسط حمله مینیاتوری مهاجمان که می رسند در یک بشقاب پرنده است. فرض نمی کند و نشان می دهد یک داستان پیچیده اما همه چیز را تیره و به نوبه خود غیر منتظره قبل از این داستان به پایان خود رسیده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net