داستان سری همیشه thumbed بینی خود را در JRPG سنت. Wildly محبوب در ژاپن, قصه نیست که غرب در راه همان است که فرانچایز مانند فاینال فانتزی باید هر چند بسیاری از آن به عنوان باقی می ماند در پانتئون از بهترین JRPGs. ما در حال شمارش 14 اصلی عناوین منتشر شده در آمریکای شمالی در این راهنمای به بهترین داستان بازی ها.

برای کسانی که نا آشنا با این سری داستان بازی از ویژگی های زمان واقعی مبارزه در سبک بازی های مبارزه. سنت های خوب JRPG هنوز هم حاضر هستند هر چند از جمله متراکم شخصیت پیشرفت grand روایت بازیگران از شخصیت های جالب. با دو ترکیب, داستان بازی ارائه یک استراحت از گیم پلی یکنواخت که اغلب می آید از JRPGs.

مطالعه بیشتر

1. Tales of Vesperia

بهترین به طور کلی داستان بازی یک موضوع مورد بحث است, اما اکثر بازیکنان حل و فصل در Vesperiaو ما باید به توافق برسند. داستان به هیچ یک دوم است که سیستم مبارزه عمیق است هنگامی که آن را به طور کامل باز شده و بسیاری از بیشتر خسته کننده عناصر دیگر داستان بازی در حال کارآمد.

منتشر شد به طور انحصاری برای Xbox 360 در سال 2008 Tales of Vesperia شد بسیاری از بازیکنان مقدمه اول این سری به خصوص در غرب است. شما نمی نیاز به گرد کردن 360 خود را به آن بازی ، Namco Bandai منتشر شد این نسخه قطعی در سال 2019 برای سوئیچ, PC, PS4 و Xbox One بنابراین شما می توانید تجربه بازی در سیستم های مدرن.

2. Tales of the Abyss

منتشر شده در اصل برای PS2 در سال 2006 قبل از اینکه منتقل شده به 3DS در سال 2012 Tales of the Abyss هشتمین اصلی ورود در سری. آن را تقریبا کامل داستان بازی بسیار عالی نوشتن شخصیت های منحصر به فرد و مقدار زیادی از محتوا است. اما به عنوان مورد با بسیاری از داستان بازی گاهی اوقات مبارزه با احساس می تواند چیزی بیش از button mashing.

بزرگ علاوه بر این به Tales of the Abyss بود “رایگان اجرای” اجازه می دهد بازیکن را به حرکت در اطراف مبارزه با آرنا در هر راه که آنها می خواهند. این ویژگی نشان داده است تا تقریبا در تمام داستان بازی پس از انتشار ورطهمارک آن را به عنوان نقطه عطفی عنوان در این سری. متاسفانه, آن را سخت برای پیدا کردن. Tales of the Abyss دریافت نکرده بخار پورت بنابراین شما محدود به 3DS و نسخه های PS2.

3. قصه از Berseria

قصه از Berseria آخرین سری انتشار تنها یک سال پس از Tales of Zestiria در سال 2016. دو بازی در واقع در همان جهان هر چند Zestiria تنظیم شده است برخی از 1000 سال پس از حوادث Berseria. این تحریک حادثه Berseria باید با تجربه دست نخورده بنابراین اگر شما علاقه مند در بازی ما نشان می دهد توقف در اینجا.

شما به عنوان مخملی یک زن جوان که تنها آرمان است که برای مراقبت از بیمار و برادر کوچکتر Laphicet. هنگامی که شبح نشان می دهد تا در او ایجاد کرد مخملی برادر در قانون Artorius فداکاری Laphicet برای مراسم شناخته شده به عنوان “ظهور.” شاهد این مخملی سراسیمه در Artorius تنها به غلبه بر با شبح. یکی دارای بازوی او تبدیل مخملی به یک Daemon خودش. تیره تر و آهسته تر از قصه های دیگر بازی ها Berseria تکان دهنده است و در حال حرکت با سری signature سیستم مبارزه با به عقب ،

4. Tales of Symphonia

بیشتر قصه های طرفداران معتقدند که Vesperia بهترین است. که گفت: Tales of Symphonia است که قطعا بیشتر یاد. منتشر شد به عنوان یک گیمکیوب منحصر به فرد در غرب Tales of Symphonia به سرعت محبوب ترین عنوان در این سری و هنوز هم دارای رکورد بالاترین فروش.

آن را هنوز هم اوایل داستان بازی بنابراین شما می توانید آزادانه حرکت در اطراف عرصه های نبرد و گرافیک کمی بهتر شد ، خوشبختانه cel-shaded هنر سبک سالخورده خوب و اصلی گیمکیوب انتشار حفظ جامد 60 فریم در ثانیه. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا بخار پورت که هزینه تنها چند دلار در فروش ترین.

5. Tales of Xillia

Tales of Xillia نیست به عنوان تعریف برای این سری به عنوان Symphonia یا Vesperiaاما آن را شامل تمام عناصر یک قصه های خوب بازی است. مبارزه است که دیوانه وار سریع ء شخصیت دمدمی و دوست داشتنی و طرح نسبتا منحصر به فرد است. که گفت:, آن را کمی کوتاه به عنوان شما می توانید بازی را از طریق مبارزات انتخاباتی به عنوان دو شخصیت.

در حالی که جستجو برای استاد, دانشجوی پزشکی جود Mathis stumbles بر یک نظامی مرکز تحقیقات با سلاح های کشتار جمعی به نام لنس از Kresnik. Mathis پس از در یافت تسهیلات ذخیره شده است توسط Milla ماکسول. پس از از بین بردن سلاح شما انتخاب می کنید به بازی به عنوان یا Milla یا جود به عنوان آنها را اجرا و از مقامات پشت لنس از Kresnik.

6. Tales of Graces f

شبیه به Xillia, Tales of Graces f نیست بازی نقطه عطفی در این سری اما هنوز هم شامل می شود به اندازه کافی در میان بهترین. داستان نیست که خطر ناک با شما زیر یک شمشیرزن که دوست یک amnesiac, اما آن را هنوز هم جذاب و با نشاط. این است که یک شخصیت داستان با تمرکز بر دوستی و اگر چه در مقیاس است که به عنوان بزرگ به عنوان برخی دیگر از قصه های آن هنوز هم یک سفر ارزش مصرف است.

7. قصه های سرنوشت

Tales of Destiny اولین عنوان در این سری به آمریکای شمالی انتشار. اگر چه ترکیبی رزمی و شخصیت های به اندازه کافی به منظور جلب در چند جدید طرفداران Tales of Destiny منتشر شد اصلی پلی استیشن در همان سال به عنوان Castlevania: Symphony of the Night, فاینال فانتزی تاکتیکو oh yeah, Final Fantasy VII.

به گفتن قصه های سرنوشت بود تحت الشعاع قرار کتمان حقیقت خواهد بود. هنوز قصه سرنوشت باقی مانده است یکی از عناوین بهتر در قصه های سری. و حتی آن را دریافت کامل بازسازی در PS2 هر چند آن را تنها در ژاپن منتشر نشد.

8. Tales of Zestiria

Tales of Zestiria منتشر شد و یک سال قبل از Berseriaو با وجود اینکه یکی از های اخیر عناوین آن را بازگشت به فرم برای قصه های سری. کلیشه آن را به عنوان شما را به بازی به عنوان Sorey یک روستا که در می یابد که او تنها کسی است که می تواند صرفه جویی در جهان را از تاریکی. وجود دارد برخی از داستان جالب ضربان اما طرح کلی است که کمی کهنه. گفت: این ادغام با گیم پلی کاملا.

قدرتمند به عنوان او است Sorey می توانید ببینید اعضای یک روح نژاد شناخته شده به عنوان سرافیمها. این خدا مانند انسان هستند, هسته, طرح, عنصر, اما همچنین یک هسته از عناصر گیم پلی. شما می توانید تماس بگیرید و پس از سرافیمها در طول جنگ به انجام طولانی-فاصله artes و Sorey حتی می توانید ترکیب با سرافیمها به باز کردن کاملا جدید حرکت تنظیم شده است.

9. Tales of Xillia 2

Tales of Xillia 2 به طور مستقیم به پیروی از وقایع بازی اول هر چند شما را کنترل مختلف شخصیت است. Ludger Krenik خاموش شخصیت شما به عنوان می تواند سفر بین ابعاد موازی به منظور حفظ و جهان او تماس خانه در تعادل است. Xillia 2 نیز ارائه می دهد یک تمدید نگاهی به بازیگران شخصیت ها در این بازی برای اولین بار.

گسترش را در داستان است که کمی بیش از حد گسترش یافته است ، بازی sags زیادی در ناحیه میانی با تعداد زیادی از پس گرد و واکشی بده. هنوز Xillia 2 ویژگی های همان سیستم مبارزه به عنوان اولین بازی جالب کلی plotline.

10. Tales of Phantasia

Tales of Phantasia اولین بازی در این سری در اصل منتشر شد به عنوان یک ژاپن منحصر به فرد برای Super Famicom در سال 1995. پس از انتشار آن Phantasia ستایش شد منحصر به فرد خود را در مبارزه با شکستن از سنت به نوبه خود مبتنی بر جنگ در حمایت از سریع و مایع نبرد در زمان واقعی سیستم.

غربی طرفداران هنوز هم می تواند بازی Phantasiaمنتشر شده در آمریکای شمالی در GameBoy Advance در سال 2006 و منتقل شده به سیستم عامل iOS در سال 2014. که گفت: Phantasia احساس ناامید کننده نسبت به بیشتر های اخیر عناوین در سری. شخصیت ها هنوز هم جالب است اما این طرح احساس کهنه و مبارزه با سیستم های توسعه نیافته است.

11. Tales of Hearts R

شبیه به اژدها تلاش یازدهمکه در دریافت ژاپن-تنها بندر در 3DS به طور کامل دوباره طراحی شده برای پلت فرم قصه از دل منتشر شد به عنوان یک ژاپن انحصاری برای نینتندو DS در سال 2008. آن را در نهایت ساخته شده راه خود را به سواحل غربی در قالب یک بازسازی 3D برای پلی استیشن ویتا در سال 2014.

در حالی که Phantasia احساس می کند مانند یک پیشرو به کل سریال قلب R احساس می کند مانند یکی از مدرن تر نوشته است. با محیط های 3D و رایگان اجرا در مبارزه با آن می کند مانند یک ورود اخیر با پیشرفت سیستم به بوت. که گفت: داستان از دست می دهد راه خود را به سرعت.

12. Tales of Destiny II/Tales of Eternia

به عنوان مورد با هر long-running JRPG سری قصه های حق رای دادن دچار برخی از گیج کننده نامگذاری کنوانسیون در روز های اولیه آن. Tales of Eternia منتشر شد به عنوان Tales of Destiny II در شمال امریکا هر چند Eternia و اصلی سرنوشت آیا به اشتراک گذاشتن هر گونه طرح ، اضافه کردن به سردرگمی مناسب عاقبت قصه های سرنوشت 2منتشر شد به طور انحصاری در ژاپن برای PS2.

مدفون هویت Tales of Eternia نشان می دهد از طریق در محصول نهایی با تا حد زیادی فراموش شدنی بازیگران و داستان. آن را یک بازی خوب شامل همه از نشانه های این سری اما گریه به دور از برخی از این به بعد نوشته است.

13. Tales of Legendia

Tales of Legendia منتشر شده در همان سال به عنوان Tales of the Abyssو دیدن چه بسیار ما رتبه دومی روشن است چرا Legendia رتبه بسیار پایین است. به جای نگاه به آینده Legendia به نظر می رسد به گذشته با خطی سیستم نبرد و مورخ تصاویری.

Legendia بد نیست اما آن را احساس می کند مانند نتیجه یک استودیو توسعه در برزخ گرفتار است. تنظیم قرض بسیاری از Final Fantasy Xو هر چند لحظه به لحظه داستان جالب, روایت کلی است که کمی قابل پیش بینی است.

14. Tales of Symphonia: Dawn of the New World

داستان سری انجام نمی دهد دنباله به خصوص به خوبی به عنوان نشان داده شده توسط Tales of Xillia. فاصله بین دو Symphonia بازی است و حتی بیشتر ، در حالی که این دو Xillia بازی هر دو خیلی خوب Tales of Symphonia و عاقبت آن مخالف اشغال می رسد از کیفیت طیف.

آن را سخت جمع و جور کردن در تقریبا در هر راه. نوشتن نمی عنوان تلخ شخصیت نیست و سیستم مبارزه در حالی که تغییر را احساس نمی کند به عنوان تصفیه شده به عنوان اولین بازی. سحر از دنیای جدید است که هنوز هم یک بازی خوب و یک باید بازی برای طرفداران Symphonia. فقط می دانم که آن را به عنوان تحریک آمیز به عنوان نسخه اصلی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im