این مقاله آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال تحریریه نیک دارد در 6/12/2020.

این GoldenEar تکنولوژی تریتون پنج بهترین جفت از سخنرانان امروز در دسترس است. با پنجاه سال از ترکیب A/V تجربه در اختیار ما اعتماد ما هنگامی که ما می گویند که یک بیانیه ما را به آرامی.

این ادعای جسورانه به خصوص با مقدار مطلق از سخنرانان در بازار فعلی است. ما ایستاده اما ما می دانیم که صدا ذهنی است و آنچه برای تلفن های موبایل برای ما ممکن است متفاوت باشد برای دیگران. اگر شما مطمئن نیستید که تریتون پنج بلندگو برای شما مناسب است, شما ممکن است خوشحال با یکی از توصیه های دیگر.

بهترین سخنرانان در یک نگاه:

بهترین سخنرانان: GoldenEar تکنولوژی تریتون پنج

best speakers Goldenear Triton 5
لایحه رابرتسون/Digital Trends
لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: واقعا صدا در سطح جهانی در پایین ترین قیمت-به-نسبت به عملکرد شما می خواهید پیدا کنید.

که آنها برای: جدی صوتی علاقه مندان به دنبال بهترین صدا ممکن برای پول است.

چرا ما برداشت GoldenEar تکنولوژی تریتون پنج:

در نظر گرفتن بالاترین کیفیت صدای ممکن در غیر قیمت خودرو وجود دارد شاید بهتر بلندگو با نام تجاری از GoldenEar فن آوری است. تاسیس صوتی افسانه شنی ناخالص که قبلا به رهبری standout شرکت های پولک و قطعی تکنولوژی به خط مقدم از صدا GoldenEar رانده است همان عشق پرشور از بالا صدا است که به ارمغان آورد ناخالص’ قبلی کسب و کار سرمایه گذاری موفقیت است. سخنرانان در این شرکت را برجسته تریتون محدوده ارائه صدای عالی و قیمت مناسب رقابت در برابر staggeringly گزینه های گران قیمت از دیگر audiophile شرکت.

طبقه ایستاده بلندگو با براق سیاه و سفید را پوشش می دهد که تریتون پنج بی ادعا به نگاهی است, اما جای خود را به ظاهر از نظر صدا. به طور معمول اگر شما به دنبال برای یک شخص موسیقی دوست-کلاس مجموعه ای از سخنرانان این کالیبر شما نیاز به صرف در جایی بین 5000 و 10000 $اما GoldenEar را تریتون پنج را که همان صدا با کیفیت پایین در حدود 2000 $در علامت گذاری (یا کمتر) برای این جفت ارز است.

دو تا 6 اینچ میانی رانندگان سوق گوشت صدا به سمت گوش خود را با یک طراحی سفارشی روبان تویتر ارائه فوق العاده کیفیت بالا. به کمک پانچ های تریتون پنج چهار 8 اینچ منفعل باس رادیاتور کمک به کم پایان ادغام حتی بهتر به صدای کلی امضا به شما تنها مقدار مناسبی از دلربایی هنگام گوش دادن به هیپ-هاپ, فانک و دیگر باس رانده سبک.

سخنرانان باید پر جنب و جوش و پر انرژی پاسخ کلی, کمک به هر آنچه که شما در حال گوش دادن به از طریق آمده با همان صدا پر جنب و جوش است که اولین ضربه میکروفن در استودیو. این تریتون پنج ارائه نوع ثابت و رضایت است که بیش از توجیه قیمت خود را. و oh yeah, آنها باید برای دهه گذشته آمده است.

جزئیات کامل ما GoldenEar تکنولوژی تریتون پنج نقد و بررسی

بهترین بودجه سخنرانان: Klipsch مرجع قفسه کتاب


چرا شما باید آنها را خرید: چند بلندگو تعادل به نظر می رسد عملکرد و بودجه به عنوان ماهرانه به عنوان Klipsch مرجع خط.

که آنها برای: کسانی که می خواهند یک کوچکتر مجموعه ای از سخنرانان بدون افت کیفیت صدا و یا شکستن بانک.

چرا ما برداشت Klipsch مرجع قفسه کتاب:

Klipsch دارای سابقه ارائه بالا درجه یک بلندگو و مرجع آن را با خط شده است دیده می شود به عنوان شرکت نقطه شیرین: خوب مهندسی شده به زیبایی طراحی شده و بسیار رقابتی در قیمت می باشد. در سال 2018 Klipsch مهندسین رفت و بازگشت به تخته رسم و بازسازی خط مرجع از زمین تا به جای امید بستن برای برخی از ترفند کوچک برای طراحی موجود.

در نتیجه بهبود صدا امضا در سراسر این خط از جمله قفسه کتاب مدل های. در حالی که مرجع بلندگو قفسه کتاب آمده در پیگیری و عدم پیگیری طعم, توصیه ما به غیر از طراحی مدل زیرا برای بسیاری از مردم آنها بسته همه چیز شما نیاز به صدای عالی و بدون اضافه کردن چیزهایی مثل تکثير در هزینه اضافی.

به عنوان جمع و جور مجموعه ای از طیف گسترده ای از سخنرانان این مرجع قفسه کتاب باعث می شود به صورت کامل مسیر ارتقاء. شما می توانید شروع به استفاده از آنها به عنوان اصلی جفت استریو برای کوچک تا متوسط اندازه اتاق — شاید با متصل آمپر مانند Sonos آمپر — و سپس انتقال آنها را به عنوان شما را برای ساخت یک خانه بزرگتر تئاتر راه اندازی. آنها به اندازه کافی قدرتمند برای عنوان اصلی خود را جلو چپ/راست بلندگو در یک پایه 5.1 یا 5.1.2 خانه تئاتر, اما به اندازه کافی کوچک است که آنها را می توان نقش عقب بلندگوهای ماهواره ای اگر شما تصمیم به ارتقاء خود را در مقابل کانال های با اندازه کامل برج بلندگو.

بهترین بلندگو برای سینمای خانگی: SVS نخست برج را احاطه کرده

best speakers SVS Prime
لایحه رابرتسون/Digital Trends
لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: عملکرد باور نکردنی قابل توجه طراحی عالی استریو و فراگیر عملکرد.

که آنها برای: سینمای خانگی علاقه مندان که می خواهند زرق و برق دار صدای فراگیر خود را مورد علاقه طرفداران و audiophile-درجه استریو برای بهترین دوست آهنگ.

چرا ما برداشت SVS نخست برج را احاطه کرده:

اگر شما پس از ترکیب کامل از قیمت و کارایی و gorgeously دقیق صدا برای سینمای خانگی خود را در فضا وجود دارد هیچ گزینه ای بهتر از این SVS نخست برج را احاطه کرده ست. مجموعه ای زیبا از پنج بلندگو است که به راحتی در میان ما علاقه مندی ها در کلاس خود (و بالاتر) نخست سری را در خانه خود را تجربه صوتی به سطح بعدی.

لنگر توسط مجموعه ای از audiophile-درجه برج — که صدای فوق العاده در استریو زمانی که در خدمت به عنوان بخشی از بزرگتر سیستم — نخست کیت ارائه می دهد یک همهجانبه تجربه گوش دادن که به هیچ یک دوم است در این قیمت. صدا تغییر دهیم بین جلو و عقب ارائه این نوع از جزئیات ما به طور معمول انتظار برای دیدن در بلندگو که هزینه خیلی بیشتر از پول است. شایان ذکر است که استاندارد پنج سخنران کیت نمی آید با یک ساب ووفر. برای کامل غرش فیلم تئاتر تجربه توصیه می کنیم با اضافه کردن یکی از این شرکت گزینه های بسیار عالی مانند PB-1000.

ما فکر می کنیم 5.1 سیستم کامل محل شروع برای کسانی که به دنبال رسیدن به خانه تئاتر صدا و یک سنگ پله به بزرگتر Dolby Atmos سیستم بدون بدون هیچ زحمتی از حلق آویز بلندگو از سقف و یا سرمایه گذاری در علاقه داشتن به بالا شلیک بلندگو. بهترین از همه, هر سخنران در SVS نخست سیستم می تواند از طریق ارتقاء به جای اینکه این نوع از چیزی که شما mothball هنگامی که شما تصمیم به جهش به یک بزرگتر راه اندازی.

و پس از SVS باعث می شود انواع بلندگوهای سینمای خانگی, پیدا کردن به خوبی تطبیق صدا امضا برای نهایی توسعه نمی تواند یک موضوع است. در واقع کسانی که به دنبال گسترش به Atmos می توانید مجموعه ای از شرکت نخست ارتفاع بلندگو (طراحی شده برای ارتفاع عنصر object-based audio) کاملا خود را تکمیل سنتی فراگیر راه اندازی.

اگر پول تنگ است و شما فقط می خواهید عالی صدا SVS بلندگو می تواند با کمترین هزینه در ساده سیاه و خاکستر روکش. کسانی که واقعا می خواهید به تحت تاثیر قرار دادن دوستان و بستگان خود می تواند بهار برای اضافی $250 برای پیانو براق پایان است که می درخشد مانند یک Steinway grand در کارنگی هال.

جزئیات کامل ما SVS نخست برج Series review

بهترین بلندگو برای موسیقی: الكاف LS50 بی سیم

best speakers KEF LS50
لایحه رابرتسون/Digital Trends
لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: زرق و برق دار به نظر می رسد قابل توجه صدا و بدون تقویت کننده مورد نیاز است.

که آنها برای: جریان موسیقی علاقه مندان که می خواهد به بهترین شکل ممکن بی سیم صدا.

چرا ما برداشت الكاف LS50 بی سیم:

شناخته شده برای خود را زرق و برق دار جزئیات و مسطح پاسخ سیمی تکرار الكاف را LS50 قفسه کتاب بلندگو را بلند رتبه در میان محبوب ترین فشرده سخنرانان در audiophile جهان است. اما زمانی که این شرکت معرفی یک داخلی تقویت بی سیم تکرار در سال 2017, ما کاملا وحشت زده.

قدرتمند و دقیق و تقریبا به عنوان به عنوان آنها را به گوش دادن به LS50 بی سیم می توان به راحتی بهترین شارژی سخنرانان ما تا به حال لذت بردن از تستها. کنترل شده توسط یک برنامه تلفن هوشمند آنها پشتیبانی از Wi-Fi جریان از دستگاه خود را در کتابخانه و همچنین جزر و مدی و Spotify و سخنرانان حتی می توانید جریان صوتی در شبکه به 24bit/192kHz با وضوح. از نظر سیمی ورودی شما می توانید با استفاده از optical USB-A و RCA.

هر بلندگو شامل دو ساخته شده است در تقویت کننده — یکی برای ووفر یکی برای متحدالمرکز تویتر — که ترکیب تا 230 وات در هر کانال. که بیش از حجم به اندازه کافی به انفجار موسیقی در همه, اما بزرگترین فضاها و باعث می شود LS50 همه کاره به اندازه کافی برای عملکرد خوبی که در آن برخی ممکن است در نظر گرفته اند قرار دادن اسپیکرهای ایستاده روی زمین.

اگر شما به دنبال بزرگ صدا و بدون هیچ زحمتی از قایقران تقویت پری امپ و چرخ دنده های دیگر وجود دارد هیچ گزینه ای بهتر از این الكاف LS50 بی سیم هر چند اگر شما امیدوار به صرفه جویی در برخی از پول های جدیدتر و کوچکتر LSX بی سیم نیز یک گزینه فوق العاده (به خصوص اگر شما یک ساب ووفر).

با سهولت استفاده به نظر می رسد بزرگ و حتی بهتر از کیفیت صدا در این نوع از 21 قرن بلندگو است که شما را با بیحوصلگی حرف زدن در مورد برای مدت زمان طولانی برای آمدن.

جزئیات کامل ما الكاف LS50 بی سیم بررسی

بهترین بلندگو برای تولید موسیقی: JBL 306P MKII

JBL 306P MkII review
رایلی جوان/Digital Trends
لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: تخت, استودیو, سبک صدا در یک قیمت بسیار مناسب.

که آنها برای: نوازندگان, podcasters فیلمبرداران و خلاق دیگر علاقمندان که به طور منظم کار با صدا.

چرا ما برداشت JBL 306P MkII:

اگر شما یک خالق محتوا که با این نسخهها کار با صدا را ویرایش پادکست ضبط دموی در اتاق خواب خود و یا تولید فیلم های یوتیوب, شما نیاز به یک آشکار مجموعه ای از سخنرانان با پاسخ فرکانسی مسطح به مطمئن شوید که صدای شما را به خوبی ترجمه در هر نقطه شنوندگان خود خواهد آن را بشنود. در حالی که ما می خواهم که قبلا گفته JBL را LSR305s شد بلیط ما خواهید بود سر در گم اگر شرکت نمی آیند با چیزی حتی بهتر به استودیو خود را چرخ دنده گردونه.

مانند سلف JBL 306P MkII ارائه نوع صدا امضای شما انتظار می رود در یک استودیو حرفه ای اما در تکان دهنده, قیمت مقرون به صرفه. این باعث می شود آنها را یک ابزار بسیار مفید است که برای ایجاد. در واقع ما مانند آمدن دوم حتی بهتر با تشکر فولر 6 اینچ ووفر ارائه می دهد که یک بزرگتر باس پاسخ برای حتی بیشتر دقیق مخلوط از قبلی 5-اینچ ووفر.

که جدید 6 اینچ ووفر (وسط اندازه در خط جدید) ترکیبی با 1 اینچ silk dome tweeter به ارائه قابل توجه طیف پاسخ در هر طرف. و با بهبود موجبر تکنولوژی شما حتی گسترده تر استریو تصویر است که اجازه می دهد تا شما را به تابه مخلوط خود را با چشمگیر, جزئیات. حجم یک مشکل نیست یا با مقدار زیادی از تقویت پردازنده ارائه قدرت کافی برای پر کردن اکثریت قریب به اتفاق از فضاهای و قطعا به اندازه کافی برای نزدیکی میدان, گوش دادن — آن چیزی است که این بلندگو طراحی شده بودند.

شایان ذکر است که مانند LSR305 این 306P MkII فقط باید balanced XLR و ورودی TRS معنی شما احتمالا می خواهید یک رابط صوتی — یک قایقران جزء است که به طور معمول دارای این خروجی به عنوان به خوبی به عنوان ورودی میکروفون برای دریافت صدا خود را به آنها. کسانی که علاقه مند به استفاده از صفحه JBLs خارج از خانه studios می توانید این کار را با برخی از RCA آداپتور اما یک رابط است که هنوز هم بهترین مسیر.

اگر شما خلاق و نوع که می خواهد برای دریافت بیشتر از پروژه های خود JBL را 306P MkII بلندگو سخت به ضرب و شتم رتبه بندی در میان بهترین ارزش گزاره در بلندگو زمین.

جزئیات کامل ما JBL 306P MkII نقد و بررسی

بهترین Wi-Fi speaker: Sonos یکی

Sonos Streaming Music Stereo

چرا شما باید خرید آن: این Sonos یکی از مقرون به صرفه بزرگ صدایی راه برای شروع ساختمان خود را در کل خانه Wi-Fi سیستم های صوتی.

که آن را برای کسانی که می خواهند به راحتی از بی سیم صدا با مزایای هوشمند بلندگو.

چرا ما برداشت Sonos یکی:

پیروان این لیست را می دانم که ما رفته جلو و عقب در این یکی. در حالی که این ریوا کنسرت ادعا کرد که این عنوان اما همانطور که ما اغلب فراموش کرده ایم تجدید نظر که انتخاب. تا آنجا که ما عاشق ریوا کنسرت صوتی و عالی گزینه های اتصال این شرکت موفق به ارائه یک کل-صفحه اصلی multiroom تجربه خود را برای خریداران. اگر ما در نظر با استفاده از یک اتصال Wi-Fi speaker خود را در آن شاید که نمی خواهد زحمت ما بسیار است. اما کل-صفحه اصلی صوتی است که یک دلیل بزرگ برای رفتن Wi-Fi در وهله اول. و هیچ کس multiroom بهتر از Sonos.

این Sonos یکی برای تلفن های موبایل فوق العاده و پمپ از نوع اتاق پر صوتی است که هنوز هم سر تبدیل می شود. شما همچنین می توانید انتخاب خود را از الکسا یا گوگل دستیار اگر شما می خواهید به استفاده از آن به عنوان یک هوشمند بلندگو (و یا نگه داشتن میکروفون خاموش — آن را تا به شما). این شهر همچنین دارای پخش 2 که در حالی که نه کاملا به عنوان انعطاف پذیر به عنوان بلوتوث است با این وجود یک پیروزی بزرگ برای اپل کاربرانی که می خواهید برای دریافت بهتر صدا از دستگاه های iOS خود را. در واقع آن فاقد بلوتوث است و ما تنها گوشت گاو با یک.

این Sonos برنامه کلیدی برای این سیستم. همیشه بهبود Sonos خود را فقط به همان اندازه (یا بیشتر) از یک شرکت نرم افزاری به عنوان یک سازنده سخت افزار قابل توجه. از طریق این برنامه شما نه تنها باید کنترل کامل از هر سخنران در خانه خود را به صورت جداگانه و یا با هم گروه بندی می شوند اما شما همچنین دسترسی به فقط در مورد هر جریان خدمات در این سیاره بیشتر از هر سیستم بلندگوی بی سیم ما در سراسر آمده است.

علاوه بر این Sonos تا به معرفی یک برنامه بازیافت برای افرادی که با این وجود می خواهید برای ارتقاء برخی از این محصولات ارائه به آنها را در ازای 30% تخفیف بر روی یک محصول جدید بدون در نظر گرفتن سن از دستگاه.

ما انتظار داریم که سرمایه گذاری در یک Sonos یکی از آخرین دور دیگر از پول صرف شده در دیگر Wi-Fi بلندگو.

جزئیات کامل ما Sonos یک نظر

بهترین بلندگو برای بازی: Logitech G560

چرا شما باید آنها را خرید: تحت صدای بلند این سخنرانان همچنین سنگ بسیار قابل تنظیم سیستم روشنایی اضافه خواهد شد که به خلق و خوی از هر جلسه بازی.

که آنها برای: علاقهمندان به بازی که می خواهید یک دسکتاپ سیستم صوتی که اجازه می دهد آنها را به احساس هر گلوله و انفجار.

چرا ما برداشت لاجیتک G560:

هدفون همیشه خواهد بود یک انتخاب محبوب برای علاقهمندان به بازی به لطف ساخته شده است در میکروفون است که به شما اجازه صحبت کردن با هم تیمی های خود را در چند نفره آنلاین عنوان. اما مواقعی وجود دارد که شما می خواهید برای قرار دادن هدست و اجازه دهید صدای شما را احاطه کرده. در دوران این چند دسکتاپ سیستم بلندگوی قابل رقابت با لاجیتک G560. به عنوان یک بلندگوی 2.1 راه اندازی با یک ساب ووفر قوی بسیاری از علاقهمندان به بازی گرفته خواهد شد توسط چه واقعا قدرتمند باس پاسخ می توانید از تجربه بازی. آن را ممکن است یک کلیشه اما بازی به مراتب بیشتر سینمایی هنگامی که شما احساس می کنید بر روی صفحه نمایش عمل و همچنین شنیدن آن. و با G560 شگفت انگیز بلندی شما واقعا احساس خواهد شد هر دست انداز رونق و انفجار.

اما ما نمی توانیم بحث در مورد Logitech G560 بدون ذکر خود را منحصر به فرد ساخته شده است در روشنایی LED. تلفیقی از مدرسه قدیمی دیسکو و پیشرو-لبه صفحه نمایش تعصب روشنایی شما می توانید G560 مجموعه اتاق خود در حال اشتعال با از پیش تعیین شده تک رنگ و الگوهای متغیر و یا حتی همگام سازی چراغ به آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش برای یک تجربه بازی است که بسته به سلیقه شما می تواند از والا به شبکیه چشم-سوزاننده درد نمیخورد.

خوشبختانه همه این را می توان تنظیم شده در بلندگو’ تنظیمات نرم افزار. یکی از چیزهایی که شما نمی توانید به طور کامل تغییر است حضور ساب ووفر. از آنجا که سیگنال های صوتی است که از طریق لوله کشی زیر آن را همیشه مشغول حتی زمانی که شما رها کردن باس تنظیمات به صفر است. اگر شما نیاز به توانایی برای اجرای بازی های خود را در حجم بسیار کم و باس سطوح G560 ممکن است شما در رسیدن به یک بار دیگر برای هدفون خود را.

جزئیات کامل ما Logitech G560 نقد و بررسی

بهترین بلندگوهای کامپیوتر: Peachtree صوتی M24

Peachtree Audio M24

چرا شما باید آنها را خرید: کیفیت صدای فوق العاده عالی به نظر می رسد و تن از ویژگی های.

که آنها برای: هدفون-خسته کامپیوتر شنوندگان jackless صاحبان تلفن.

چرا ما برداشت Peachtree صوتی M24:

اگر شما خسته از قرار دادن در هدفون برای جم کردن به آهنگ های مورد علاقه شما در میز کار خود را به Peachtree صوتی M24 کامل همراه است. یک جفت از پویا سخنرانان جمع به جذاب محوطه با تمام امکانات به بازی M24s در حال کل پکیج برای کامپیوتر شنوندگان.

یکی از hitters سنگین ترین خارج وجود دارد در جهان از دسکتاپ سخنرانان Peachtree صوتی نا امید نیست وقتی M24s ضربه اول بازار آزاد چند سال به عقب. این برنامه شامل 4 اینچ پشم شیشه, بلندگوهای, 1 اینچ نرم-dome tweeters و یک آمپلی فایر کلاس D هل دادن 50 وات برای هر اسپیکر به Peachtree صوتی M24s بسته پانچ جدی به رد پای فشرده.

ویژگی های شکاف بالا ، مسلح با یک ساب ووفر خروجی بلوتوث قابلیت دیجیتال و آنالوگ ورودی و یک ساخته شده است در طاعت و پیش تقویت کننده های Peachtree صوتی M24s به خوبی آماده شده برای تقریبا هر چیزی که شما آنها را پرتاب. آنها در دسترس در پیانو سیاه و سفید و یا بامبو (50 دلار بیشتر) کابینت. و برای کسانی که به دنبال حتی بیشتر ضربت برای کامپیوتر خود نصب setups این M24 بزرگ برادران Peachtree صوتی M25 باید به طور موثر از ابتدا که خارش.

پژوهش و راهنمایی خرید

فراموش speakers پشتیبانی از Wi-Fi? بلوتوث ؟

بله بسیاری از powered speakers پشتیبانی از Wi-Fi و بلوتوث است. فقط مطمئن شوید که شما بررسی امکانات و در نظر گرفتن سازگاری با دستگاه قبل از خرید شما.

آیا من می توانم خرید خوب سخنرانان با الکسا, گوگل, دستیار یا Siri پشتیبانی ؟

بله کاملا. گوگل دستیار و الکسا با پشتیبانی در مجموعه رو به رشد از هوشمند بلندگوهای قابل حمل بلندگو soundbars و گیرنده. تنها سخنران است که پشتیبانی از سیری است که ما می دانیم این است که اپل HomePod.

آیا من نیاز به یک ساب ووفر با بلندگو راه اندازی ؟ خواهد آمد ؟

که بستگی دارد. اگر شما در یک فضای کوچک ما آن را توصیه نمی, اما اگر شما به دنبال یک جفت از بلندگو انجام بهتر با هیپ هاپ, رقص و موسیقی و یا برای سینمایی تر صدا توصیه می کنیم با توجه به خوب ساب ووفر برای رسیدن به پایین ترین پایان از طیف فرکانس. ترین جفت بلندگو را با یک ساب ووفر مگر اینکه نشان داد اما بیشتر soundbars انجام دهد.

آیا من نیاز به یک آمپر با بلندگو ؟

مگر اینکه خود را به بلندگو مجهز هستند, شما نیاز به نوعی از آمپلی فایر به قدرت آنها.

خواهد سخنرانان قبول ورودی USB?

برخی از طراحی بلندگو را ورودی USB — فقط مطمئن شوید که به بررسی تنظیمات لیست اگر این مورد نظر است.

خواهد سخنرانان قبول 3.5 mm ورودی ؟

ترین طراحی بلندگو را ارائه 3.5 mm ورودی. ترین تقویت کننده و گیرنده ارائه یک ورودی RCA اما شما می توانید با استفاده از یک آداپتور برای اتصال به راحتی یک 3.5 mm منبع.

خواهد سخنرانان کار با هر گیرنده است ؟

از نظر فنی بله, اما شما می خواهید مطمئن شوید که امپدانس مسابقات و شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن بزرگتر و قدرتمند تقویت کننده برای بزرگتر بلندگو. به عنوان یک قاعده کلی آن است که معمولا بهتر است که بیش از حد از قدرت کافی نیست (اگر چه شما می خواهید به مراقب باشید تا مطمئن شوید که شما خود را آسیب نمی زند بلندگو).

ما چگونه تست

ما تست بلندگو راه مردم عادی زندگی می کنند.

ما برای اجرای هر سخنران از طریق یک فرآیند دقیق طی چند روز یا چند هفته. که شامل بازی آنها را در انواع حالات آن در گوش دادن اتاق کامپیوتر و اتاق و یا در دفتر و از دستگاه ما, کتابخانه, سی دی وینیل و جریان خدمات مانند Spotify در.

برای بلندگوهای بی سیم ما همچنین تست محدوده ثبات اتصال و تداخل در مناطق با تعداد زیادی از تداخل فرکانس رادیویی (یعنی روندهای دیجیتال دفاتر). برای غیر بلندگو مدل های ما گوش دادن از طریق انواع تقویت کننده و حصول اطمینان از ما باید یک ایده خوب از چه هر مدل انجام شده است داده های مختلف قدرت و منابع است.

در نهایت مقایسه می کنیم هر سخنران برای برخی از ما از رفتن به مدل های خود را در هر دو کلاس و قیمت نقطه و همچنین به عنوان یک سطح یا دو بالا برای پیدا کردن اگر آنها می تواند پانچ بالاتر از وزن خود را. این تضمین می کند که ما در حال قرار دادن آنها در چشم انداز با بزرگتر صنعت و همچنین سیمان راه است که ما فکر می کنم در مورد قیمت به نسبت عملکرد هر یک سخنران ما تست.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de