امروز دیجیتال اسکنر در اکسل پیشرفته بهینه سازی تصویر و توانایی برای انتقال فایلهای Pdf بلافاصله به ذخیره سازی ابر خود را انتخاب کنید. آنها یک انتخاب ایده آل هنگامی که یک تلفن همراه اسکن برنامه درست کار نخواهد کرد. ما اسکنر انتخاب است کانن CanoScan LiDE 400 باریک اسکنر به عنوان آن را فراهم می کند و رزولوشن مناسب و ابر سازگاری جلوه صرفه جویی در فضا بسته برای حدود $90.

اگر شما اسکن نیازهای پیچیده تر از CanoScan LiDE 400 باریک اسکنر می تواند رسیدگی بروید و نگاهی به هر یک از دیگر اسکنر در این لیست است. شما مطمئن هستید برای پیدا کردن یک متناسب با نیاز و بودجه.

در یک نگاه

بهترین

Canon CanoScan LiDE 400 باریک اسکنر

Stock photo of Canon scanner
Canon.com/Canon U. S. A., Inc.

اگر نیازهای شما کوچک هستند و شما نمی خواهید به صرف چند صد دلار در یک اسکنر جدید این دوستانه کانن مدل باید خیلی بیشتر سرعت خود را. به صورت نسبتا معقول 90 دلار آن را فراهم می کند یک اسکن خودکار حالت 4,800 x از 4800 dpi وضوح رنگ, بازیابی, حذف گرد و غبار و گزینه های ساخته شده در دکمه های PDF. این همچنین شامل ابر سازگاری با خدمات مانند Dropbox و Microsoft OneDrive.

در حالی که این اسکنر سریع تر از قبل اسکنر CanoScan در 8 ثانیه در هر صفحه آن را هنوز هم نمی speediest گزینه برای کسانی که نیاز به اسکن صفحات متعدد. اما آن را شامل ویژگی های خودکار آن را اسکن شغل بیشتر قابل کنترل مانند شناسایی گزینه های برای تشخیص نوع سند دیجیتالی و سریع-اسکن دکمه برای بزرگتر PDF پروژه. همه در همه, آن را کاملا همه کاره اسکنر که در صفحه اصلی بر روی یک میز و یا در اتاق مطالعه.

بقیه

بهترین سنگین اسکنر: برادر ImageCenter تبلیغات-2800W

وزن در یک چشمگیر $498 این برادر مدل آماده و در انتظار برای هر گونه انتساب و یا خواستار اسکن پروژه در یک دفتر مشغول. که شامل تنظیمات برای تمام انواع اسناد و مدارک از جمله کارت های پلاستیکی و همچنین به عنوان گزینه های متعدد برای ذخیره سازی صفحات اسکن شده در فایل های جداگانه, همه در یک فایل و یا اسکن به طور مستقیم به مکان هایی مانند گوگل درایو. این اسکنر سریع و همچنین با دوام قادر به تحمل تا 40 تک و یا دو طرفه صفحه در هر دقیقه به طور مداوم اسکن حالت. ویژگی های آن 3.7 اینچ صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش و اسکن مستقیم به Evernote, Box و Google Drive, Gigabit Ethernet, WiFi, شبکه, و خیلی بیشتر.

صفحه نمایش لمسی کنترل پنل همچنین شما فراهم می کند با تعداد زیادی از گزینه های از جمله بسیاری از ضروری تصویر توابع مانند به طور خودکار تمیز کردن و د speckling صفحات در حالی که از بین بردن بیشتر قابل توجهی به نقص ها در صورت لزوم. وجود دارد یک مجموعه کامل از درایور گزینه های پیچیده تر کسب و کار اسکن تنظیم و سرمایه گذاری در سطح امنیتی برای حفاظت از بیش از حد. آن را به یک اسکنر حرفه ای است که برای نگه داشتن رفتن برای سال, مهم نیست که چقدر خواستار این پروژه است. اما کسب و کار باید توجه داشته باشید که اسکن عرض ذاتی است بنابراین آن نمی تواند رسیدگی به خصوص اسناد و مدارک و یا نقشه.

بهترین تلفن همراه اسکنر: Visioneer RoadWarrior 4D موبایل اسکنر

برای کسانی که می خواهم این ایده از یک تلفن همراه اسکنر این Visioneer مدل یکی از بهترین اسکنر قابل حمل در اطراف با وزن تنها 1.1 پوند است. این است که بسیاری از قابلیت های مشابه به عنوان گران به دفتر اسکنر از جمله اسکن هر دو طرف از صفحه در یک بار قابلیت به اشتراک گذاری اسکن و مستمر حالت خوراک برای سریع کار می کنند. شما قربانی برای حمل با این حال: در 300 dpi صفحه طول می کشد حدود 8 ثانیه برای اسکن.

این یک راه حل عالی برای اسکن در رسید و دیگر در صفحه اصلی موارد با یک دستگاه خوب است برای استفاده گاه به گاه حرکت می تواند به عنوان مورد نیاز است. توجه داشته باشید که این USB قدرت تنها بنابراین شما نیاز به یک کامپیوتر لپ تاپ و یا برخی دیگر از پورت USB در این نزدیکی هست برای استفاده از این. اسکنر با این نسخهها کار با هر دو کامپیوتر و مک و هزینه خواهد شد شما یک سرد $110.

بهترین پرینتر/اسکنر دسته کوچک موسیقی جاز: Epson WorkForce ES-400

شاید شما به دنبال برای یک سنگین چاپگر دفتر اما برای پول کمتر از برخی از مدل هایی که ما بررسی کرده ایم. این نیروی کار مدل هزینه 250 دلار اما هنوز هم فراهم می کند قابل اعتماد اسکنر حرفه ای با مشخصات بسیار عالی. این مشخصات عبارتند از: سرعت اسکن تا 35 صفحه در دقیقه (در 300 dpi) و دو طرفه اسکن و 50 صفحه سند فیدر.

ابر اسکن گزینه های ارائه ارسال به درایو Evernote شیرپوینت و دیگر انتخاب های مشترک. شما همچنین می توانید فعال کردن برخی از اسکن هوشمند گزینه های خودکار برداشت و صفحه خالی حذف, اگر چه آن را به عنوان ویژگی های غنی به عنوان برخی از ما دیگر میدارد. هنوز, آن را شامل ویژگی های مانند Epson SmartScan نرم افزار است که اجازه می دهد تا کاربران سازماندهی پیش نمایش ها و ایمیل هر گونه اسناد اسکن شده یا تصاویر آن را ارائه می کند ارزش در افزایش بهره وری است.

بهترین کیفیت عکس اسکنر اپسون Perfection V800

Epson Perfection V800

کمال V800 قابل اعتماد است انتخاب, اگر, در علاوه بر این به سند اسکن شما همچنین نیاز به یک عکس با کیفیت بالا و یا تصویر اسکن. آن را ارائه می دهد تا از 6400 dpi رزولوشن اسکن را به تصرف تمام جزئیات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از عالی رنگ تکرار هر چند این کیفیت نمی آیند نیست ارزان در $899. شما همچنین می توانید انتخاب کنید بین دو لنز فوق العاده با وضوح بالا به لنز فشار با کیفیت و حتی بیشتر. بهترین از همه, شما می توانید شروع به اسکن با هیچ warmup مورد نیاز است. هر چند شامل نمی شود با اولیه اسکنر کاربران علاقه مند به ایجاد بهترین اسکن سیاه و سفید عکاسی می توانید خرید اختصاصی مایع کوه سینی.

این مدل نیز همراه با چند ویژگی های اضافی برای گرفتن عکس از جمله یک سری از فیلم دارندگان نرم افزار برای تنظیم نتایج هوشمند گرد و غبار و خراش حذف به خلاص شدن از شر نقص فیزیکی عکس ها و خیلی بیشتر. در حرکت نزولی وجود دارد فیدر گزینه برای سریع اسکن سند پس از عکس نیاز به تمرکز اصلی شما. که گفت: کاربرانی که نگه داشتن این در ذهن خواهد بود خوشحال با فیلم دارندگان همراه با اسکنر از جمله 6 x 20cm, 4 x 5-اینچ لنز 35mm منفی و لنز 35 mm slides.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de