اگر شما استفاده از تلفن خود را در یک مقدار زیادی در طول روز شارژ آن در شب ممکن است کافی است. با استفاده از تلفن خود را با یک باتری کم نیست بهینه از آن می تواند تاثیر عملکرد. وجود دارد گزینه های مختلف برای کشف به اطمینان حاصل شود که شما همیشه باید یک شارژ کامل.

ما توصیه به سرمایه گذاری در یک شارژر قابل حمل به طوری که شما می توانید گوشی خود را بر روی بروید. شارژر اضطراری و قدرت بانک ها گزینه های مناسب برای کاوش به اطمینان حاصل شود که تلفن خود را همیشه یک شارژ کامل.

این که آیا شما در شهر, کمپینگ و یا فقط در هر نقطه دور از یک خروجی قابل حمل شارژر است که ارزش حمل اگر شما نگران باتری تلفن خود را نمی خواهد گذشته فاصله. اما که شارژر باید به شما خرید ؟ بهترین شارژر قابل حمل بسیار سبک وزن و قدرتمند و با دوام است. به یاد داشته باشید, قابل حمل, شارژر نیاز به شارژ بیش از حد برخی از نیاز به شارژ با کابل های الکتریکی در حالی که دیگران دریافت انرژی خود را از خورشید است. در اینجا برخی از بهترین شارژر قابل حمل شما می توانید خرید خود را به نگه داشتن گوشی های هوشمند باتری در صدر.

Elecjet PowerPie قدرت بانک

 • ظرفیت: 20,000 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: دو پورت (USB-C PD به 45W USB-یک تا 18W)
 • وزن: 390g (13.7 oz)
 • قیمت: 60 دلار
 • زمان شارژ کامل: حدود 2.5 ساعت

آن را به نظر نمی مانند اما این رو آن را که در آن تعداد — و هنگامی که شما ببینید چه چیزی این شارژر می توانید انجام دهید شما می خواهید به خودتان برش یک تکه از PowerPie قدرت پای. این بسته عظیم 20,000 میلی آمپر باتری که باید به اندازه کافی برای شارژ اکثر گوشی ها به طور کامل بیش از سه بار. این پشتیبانی از USB-C قدرت تحویل 3.0 استاندارد پس از آن می تواند قرار داده تا به 45W از طریق USB-C پورت واقعی است که نادر در حال حاضر. با تشکر از که سنگین شارژ شما به راحتی می توانید با استفاده از این قدرت بانک با یک قرص یا یک USB-C لپ تاپ. آن را بسیار سنگین و دلپذیری, اما نه بیش از حد بنابراین با توجه به ظرفیت و آن را به پایان رسید, در, ساده, نرم, لمسی مات سیاه و سفید پلاستیکی که راحت نگه دارید شکسته تنها با یک نقره Elecjet آرم.

تاپیک انفرادی USB-C پورت است که می تواند مورد استفاده برای شارژ دستگاه های دیگر و همچنین برای شارژ پاور بانک. به عنوان ذکر شده, USB-C طول می کشد و یا می دهد تا به 45W بنابراین با حق شارژر شما می توانید با پر کردن این قدرت بانک از خالی فقط در 2.5 ساعت است. نیز وجود دارد یک USB یک پورت است که پشتیبانی از شارژ سریع 3.0 استاندارد است و می تواند قرار داده تا به 18W است که به اندازه کافی برای شارژ یک آیفون با سرعت بالا. به یک زن و شوهر از نمونه این شارژر قابل حمل می تواند Samsung Galaxy Note 10 Plus به 70% فقط در 30 دقیقه یا می توانید آن را شارژ آی فون 11 Pro به 50 درصد در همان نیم ساعت. وجود دارد یک دکمه پاور در سمت و استاندارد چهار آرایه چراغ برای نشان دادن باقی مانده آب در کنار دو پورت.

فقط به دور از مجموعه ای از ویژگی های این Elecjet PowerPie می تواند شارژ دو دستگاه در یک بار و آن پشتیبانی از عبور از طریق شارژ, بنابراین شما می توانید آن را در وصل به شارژ و استفاده از آن برای شارژ دستگاه دیگر در همان زمان. این کشتی ها با USB-C به USB-C کابل اما مراقب باشید چرا که از کابل به نظر نمی رسد برای حمایت از 45W شارژ برای دریافت بیشتر از این شما نیاز به استفاده از یک دیوار شارژر و USB-C به USB-C کابل امتیاز در 45W. هنوز هم در این قیمت Elecjet PowerPie چشمگیر کمی از کیت.

Moshi IonSlim 10K

 • ظرفیت: 10,300 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: دو پورت (USB-C PD به 30W USB-یک تا 12W)
 • وزن: 236g (8.32 oz)
 • قیمت: 100 دلار
 • زمان شارژ کامل: حدود 2 ساعت

اگر شما به دنبال یک بانک قدرت به عنوان طولانی مدت همراه و سپس موشی است که شرکت شما می توانید اعتماد. موشی را IonSlim است که واقعا طراحی متفکرانه با تمام ویژگی های شما نیاز به. این شارژر قابل حمل است که در مورد همان اندازه و وزن به عنوان آی فون 11 Pro و می توان آن را به طور کامل شارژ یکی حداقل دو بار بیش از. این IonSlim خمیده است و به راحتی در دست و گردد از هواپیما آلومینیوم درجه. آن را نیز قادر به قرار دادن تا به 30W پس از آن می توانید گوشی خود را در سرعت بالا و یا حتی شارژ لپ تاپ در خرج کردن.

وجود دارد یک USB-پورت قادر به قرار دادن تا به 12W و USB-C پورت قادر به قرار دادن تا به 30W. در کنار آنها شما پیدا کردن یک چهار آرایه چراغ برای نشان دادن قدرت باقی مانده و احتمالا قدرت را فشار دهید. گاهی این جزئیات کوچک است که توجیه که برچسب قیمت حق بیمه و IonSlim کشتی با USB-C به USB-C و کابل USB A-USB-C کابل. این قطعات با کیفیت در داخل و قادر است به طور همزمان شارژ دو دستگاه. آن را نیز می تواند شارژ بسیار سریع به دست آوردن 50 درصد پس از فقط 45 دقیقه از طریق USB-C پورت با یک شارژر دیواری.

با انجام نگرفته سبک و چند منظوره قابلیت شارژ به Moshi IonSlim ممکن است همه شما نیاز به بسته بندی در کیسه خود را هنگامی که شما در خارج و در مورد. آن را می توانید شارژ همراه, تبلت, لپ تاپ و دستگاه های دیگر. شما می توانید پیدا کردن مشابه ظرفیت کمتر اگر شما در اطراف مغازه اما کیفیت ساخت و قابلیت اطمینان در اینجا به هیچ یک دوم.

فیوز مرغ جهانی

 • ظرفیت: 6,700 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: دو پورت (USB-C PD USB-A QC 3.0)
 • وزن: 331g (11.67 oz)
 • قیمت: $85
 • زمان شارژ کامل: حدود 3 ساعت

برای همه شما globetrotters در خارج وجود دارد, این دستگاه این است که هیچ چیز از نابغه است. فیوز مرغ جهانی همه چیز شما نیاز به شارژ گوشی های هوشمند خود را همه پیچیده به یک شسته و رفته و قابل حمل بسته است که 3 x 3 اینچ مربع و حدود یک اینچ بالا. این یک قدرت بانک با یک سفر 6700 میلی آمپر ساعت ظرفیت است که به اندازه کافی برای شارژ اکثر گوشی های هوشمند حداقل یک بار با برخی از قدرت به یدکی. اما آن را نیز یک پد شارژ بی سیم و آداپتور سفر.

را ضربه بزنید دکمه پاور و شما می توانید قدرت باقی مانده به عنوان دقیق درصد است. وجود دارد یک چراغ که سبز هنگامی که آن را آماده و قرمز در حالی که آن را شارژ چیزی. وجود دارد USB-C و USB-یک پورت. شما می توانید آن را شارژ و یا شارژ دستگاه دیگر با آن از طریق USB-C قدرت تحویل که می رود تا به 18W. USB-پورت پشتیبانی از Qualcomm Quick Charge 3.0 استاندارد است. آن را نیز دو برابر به عنوان یک پد شارژ بی سیم قادر به قرار دادن تا به 10W برای سریع شارژ آی فون خود را, سامسونگ گلکسی یا هر چی-دستگاه گواهی.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی وجود دارد ساخته شده است در پلاگین برای آمریکا و خروجی با شاخک های است که در برابر منظمی دور. در این قسمت پلاگین همچنین اسلاید کردن به عنوان نشانی از آن را در اپل آداپتور برق و شما می توانید اسلاید در یکی از عرضه پلاگین فایل پیوست که شامل شمع برای انگلستان و اروپا و استرالیا. این دستگاه چند منظوره. شما می توانید آن را به یک خروجی و شارژ اپل نرم افزار از طریق USB-C و یک گوشی از طریق USB-A در همان زمان. یا شما می توانید از آن استفاده کنید unplugged و قدرت بانک شارژ آی فون خود را 8 به صورت بی سیم و به سرعت در حال شارژ خود صفحه 4 از طریق USB-C پورت در همان زمان. این یک متفکر طراحی است که ایده آل برای مسافران است.

کلاچ شارژر

 • ظرفیت: 2,300 mAh
 • خروجی: یک ساخته شده در کابل (رعد و برق)
 • وزن: 60 گرم (2.12 oz)
 • قیمت: 40 دلار
 • زمان شارژ کامل: حدود 2 ساعت

اگر قابل حمل است که اولویت خود را و سپس این بانک قدرت فوق العاده نازک است برای شما. این قابل حمل قدرت بانک 3 x 2 اینچ و فقط 0.15 اینچ ضخامت دارد. آن را به سختی وزن هر چیزی و آن را باریک به اندازه کافی حافظه را به یک کیف پول یا کیف پول خود را به راحتی. وجود دارد بدیهی است که برای رفتن به یک تجارت کردن در اینجا و مطمئن شوید به اندازه کافی کلاچ شارژر تنها برای یک 2,300 میلی آمپر ساعت ظرفیت. که به شما در حدود 40% باتری اضافی زندگی شاید کمی بیشتر برای آی فون 11 Pro.

چون کلاچ شارژر دارای یک ساخته شده در کابل رعد و برق شما فقط می توانید استفاده از آن برای شارژ کردن دستگاه های اپل وجود ندارد و این نسخه برای گوشی های آندروید در آثار. وجود یک پورت میکرو USB در لبه پایین کلاچ شارژر برای شارژ کردن آن و یک چراغ قرمز در کنار چشمک می زند نشان می دهد قدرت باقی مانده زمانی که شما آن را در وصل و باقی می ماند به نشان می دهد هنگامی که آن را به طور کامل شارژ می شود. رعد و برق کابل اسلاید به آسانی و می تواند متصل به آی فون, اپل و یا آی پاد.

از آنجا که ظرفیت پایین کلاچ شارژر احتمالا با این نسخهها کار به عنوان یک پشتیبان گیری اضطراری, اما واقعیت آن چنان کوچک باعث می شود آن را آسان برای پر کردن در کیسه های خود را و یا کیف پول برای زمانی که شما به آن نیاز دارید. اگر شما واقعا روز پر مشغله و باتری گوشی خود را ضعیف است, شانس خوب وجود دارد این را به آن افزایش آن نیاز به آن را از طریق به خواب. آن گران است اگر شما قاضی این ظرفیت اما svelte طراحی آنچه شما برای پرداخت و آن را واقعا تحت باریک.

AtomXS شارژر اضطراری Keychain

 • ظرفیت: از 1300 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: یک ساخته شده است در اتصال (رعد و برق USB-C و یا میکرو USB)
 • وزن: 38 گرم (1.34 oz)
 • قیمت: 35 دلار
 • زمان شارژ کامل: حدود 1 ساعت

این مفهوم در اینجا جامد — این AtomXS طراحی شده است که عمل به عنوان یک اورژانس بالا برای باتری تلفن خود را هنگامی که آن را اجرا می کند و اگر شما چوب آن را در keychain شما, شما همیشه می خواهید آن را بر روی شما. متاسفانه وجود دارد یک زن و شوهر از خصلت های با طراحی و ظرفیت محدود است. این ارائه می دهد از 1300 میلی آمپر ساعت است که تولید کننده نشان می دهد به اندازه کافی برای شما بیشتر از سه ساعت از عمر باتری را بر روی تلفن خود را. ما تست شده و آن را چند بار با یک صفحه 4 که 2,800 میلی آمپر باتری آن اضافه شده 27 درصد در حد متوسط است. که دستی مقدار در خرج کردن و قطعا به اندازه کافی به شما را قادر به تماس با کسی یا فشار کمی بیشتر از گوشی خود را در پایان یک روز پر مشغله است.

طراحی ساده است. آن را کمی chunkier از متوسط خود را در keychain اما نه بیش از حد بزرگ به جا در جیب. وجود یک مکانیزم کشویی در پشت هل می دهد که از USB-C و میکرو USB و یا اتصال رعد و برق به برق وصل کردن به گوشی خود را. انتهای دیگر به یک پورت میکرو USB برای شارژ AtomXS بازگشت اما شما همچنین نگه داشتن شما انگشت بیش از این پورت برای چند ثانیه به آن را روشن است که کمی غیر معمول است. کوچک LED در بالای پورت چشمک زن و یا چراغ قرمز یا سبز نشان می دهد چه آن را انجام می دهند و هنگامی که آن را در حال اجرا پایین; اما ما آن را اغلب موفق به فلش قرمز هنگامی که آن را در حال اجرا پایین که در آن قرار است به انجام. آن را به پایان رسید در نرم لمسی پلاستیکی به طوری که آن را راحت نگه دارید.

این نگرانی با AtomXS است که چگونه آن را نگه دارید و یک بار برای; تولید کننده ادعا می کند آن را می توانید نگه دارید از یک شارژ کامل تا سه ماه. اگر شما فراموش نکنید که به بررسی و یا شارژ آن دوره وجود دارد آن را در معرض خطر خواهد بود مرده یا پایین زمانی که شما سعی می کنید به استفاده از آن. آن را نیز بسیار گران قیمت برای آنچه که شما دریافت می کنید اما اگر قابلیت حمل بالای لیست خود را از AtomXS به ارزش یک نگاه.

Bezalel سرآغاز قدرت بانک

 • ظرفیت: از 5000 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: یک پورت (USB-C)
 • وزن: 158g (5.6 oz)
 • قیمت: 80 دلار
 • زمان شارژ کامل: حدود 2 ساعت

با یک میزبان از شیک شارژ محصولات Bezalel یک نام تجاری برای افرادی که آماده به پرداخت بیشتر برای چیزی است که به نظر می رسد خوب است. در مورد متفکرانه طراحی شده ال Bezalel بسته بندی شده است بسیاری از مواد مخدر به عنوان به خوبی. در نگاه اول کم از 5000 میلی آمپر ظرفیت و برچسب قیمت بالا می تواند شما قرار داده اما دلایلی وجود دارد به نگاهی نزدیک تر است. این پاور بانک نیز با پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi بنابراین شما می توانید به صورت بی سیم شارژ دستگاه تا 10W و شما می توانید به صورت بی سیم شارژ بانک قدرت خود را. این شهر همچنین دارای یک USB-C پورت است که می تواند مورد استفاده برای شارژ دستگاه و یا به شارژ پاور بانک.

شما فعال Prelude با تکان دادن آن — وجود دارد هیچ دکمه قدرت و آرم در پشت چراغ همراه با چهار Led برای نشان دادن قدرت باقی مانده. تلنگر آن را به طرف دیگر و وجود یک پوشش شما می توانید اسلاید را به فاش کردن یک موضوع مهم نانو پد مکش برای اتصال مقدمه ای برای بازگشت از آی فون خود را و یا تلفن آندروید. فقط مطمئن شوید که به خط آن را با شارژ بی سیم نقطه شیرین و شما خوب به آن بروید.

پوشش مغناطیسی متصل بنابراین شما می توانید آن را به عقب پس از شما انجام می شود شارژ نگه داشتن پد تمیز…. مقدمه همچنین با این نسخهها کار با Bezalel خط از موارد و آنها را به سمت راست مغناطیسی. آن می آید با یک کیفیت خوب USB-C به USB-کابل در جعبه. اگر شما انتخاب می کنید به شارژ با استفاده از این کابل می تواند تحویل و یا دریافت به 18W, که به معنی آن می تواند شارژ آی فون اپل 11 نرم افزار یا گوگل صفحه 4 با سرعت بالا. بدون شک وجود دارد این است که کمی گران تر از آن نیاز به, اما وجود دارد هیچ چیز دیگری کاملا مانند آن.

Zendure SuperMini قدرت بانک

 • ظرفیت: 10,00 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: دو پورت (USB-C و USB PD-یک QC 3.0)
 • وزن: 180 گرم (6.35 oz)
 • قیمت: 30 دلار
 • زمان شارژ کامل: 3 ساعت

کوچکترین ارائه در Zendure محدوده موفق به بسته مقدار زیادی از قدرت خود را جمع و جور بدن. آن را شبیه یک چمدان کوچک با دوام له ضد, طراحی, و آن را یک انتخاب خوب برای ماجراجویان. وجود دارد یک USB-C پورت است که با پشتیبانی از قدرت و تحویل خروجی می تواند به 18W ساخت آن را ایده آل برای شارژ سریع آیفون 11 محدوده. نیز وجود دارد یک USB یک پورت است که پشتیبانی از Qualcomm Quick Charge 3.0 استاندارد است و می تواند قرار داده تا به 18W. USP برای این عبور از طریق قابلیت که اجازه می دهد تا شما را به اتهام Zendure SuperMini و متصل به گوشی هوشمند در همان زمان.

در یک طرف شما یک قدرت کوچک دکمه و چهار Led که نور به نشان می دهد که چقدر قدرت باقی مانده است. آن نوبت خود را روشن و خاموش به طور خودکار زمانی که شما پلاگین در یک دستگاه به طوری که دکمه پاور فقط برای چک کردن باقی مانده آب.

شما یک USB به USB-C کابل در جعبه. آن را بسیار قابل حمل و آن را نگه می دارد یک شارژ هست. شما می توانید اندازه های بزرگتر و با ظرفیت بیشتری و بیشتر بنادر اما SuperMini ایده آل است اگر شما نیاز به یک سخت شارژر به شما یک زن و شوهر از اتهامات عنوان شده برای گوشی های هوشمند خود را.

RAVPower فوق العاده-C Series شارژر قابل حمل

 • ظرفیت: 26,800 میلی آمپر ساعت
 • خروجی ها: سه پورت (USB-C 3A 2.4 و 2.4 A)
 • وزن: 462g (16.2 oz)
 • قیمت: 80 دلار
 • زمان شارژ کامل: 4 تا 5 ساعت

این همه کاره شارژر دارای سه پورت خروجی و پشتیبانی از USB PD (قدرت تحویل). دو استاندارد وجود دارد پورت USB هر دو دارای 2.4 اما حداکثر مشترک خروجی 3.4 A. از همه مهمتر وجود یک USB-C پورت است که می تواند ارائه به 30W برای لپ تاپ و یا تبلت و یا گوشی خود را در سرعت بالا است. وجود دارد یک دکمه قدرت بالا با چهار Led های آبی برای نشان دادن قدرت باقی مانده.

نه تنها می توانید آن را شارژ دستگاه های USB-C, اما آن را نیز می تواند شارژ از طریق این پورت که به معنی آن بسیار سریع برای آب کردن ارائه شده شما باید قدرتمند شارژر دیواری (شما نمی توانید در جعبه). آنچه شما می توانید دو tangle-free USB به میکرو USB کابل در طول های مختلف و دیگر USB-C-به-USB-C کابل. آن را نیز همراه با نرم مش کیسه های ورزشی طناب کشی بسته شدن.

آن را به اکثر دستگاه های قابل حمل در جهان است, اما آن را تحت جمع و جور و سبک برای ظرفیت. این یک راه حل خوب برای مسافران با اسباب بازی های متعدد. شما می توانید انتظار می رود حداقل پنج اتهامات عنوان شده برای آی فون XS چهار پر هزینه برای Samsung Galaxy S9 Plus, و آن را حتی می توانید شارژ اپل با تغییر. اگر سرعت برای شما مهم است و آن این است که باید داشته باشند.

Anker PowerCore سرعت 20,000 PD

 • ظرفیت: 20,100 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: دو پورت (USB-C 3A و 2A)
 • وزن: 373g (13.1 oz)
 • قیمت: 100 دلار
 • زمان شارژ کامل: 4 ساعت

اگر شما می خواهید چیزی سریع شارژ و سپس Anker را PowerCore سرعت 20,000 PD دشوار است به ضرب و شتم. این بلند و باریک قدرت بانک بسته بندی 20,100 میلی آمپر است که به اندازه کافی برای شارژ گوشی های هوشمند خود را حداقل سه یا چهار بار بیش از شاید بیشتر بسته به مدل. شما همچنین می توانید شارژ اپل با تغییر و یا حتی شارژ یک لپ تاپ کوچک هر چند توصیه می کنیم چک کردن سازگاری قبل از خرید.

آن را براق نگرفته طراحی با معمول دکمه پاور در سمت و چهار Led های آبی برای نشان دادن قدرت باقی مانده. وجود دو پورت: یک استاندارد USB-یک امتیاز در 5V/2A و USB-C PD (قدرت تحویل) خروجی است که می تواند ارائه به 24W. شما ممکن است فکر آن را به نظر می رسد کمی گران است اما شما نیز باریک 30W قدرت تحویل دیوار شارژر در جعبه کنار USB-C به USB-C کابل USB-یک به میکرو USB کابل و طناب کشی کیسه حمل. که همه چیز شما نیاز برای شارژ سریع بر روی بروید.

ما سعی کردیم قدرت بانک با یک صفحه 3 و آن را قادر به شارژ سریع. شامل شارژر دیواری نیز می تواند به سرعت شارژ یک آیفون یا iPad Pro اپل 30W دیوار شارژر هزینه $49 در خود). زمانی که قدرت بانک اجرا می شود و شما می توانید به طور کامل شارژ آن را فقط در چهار ساعت با شارژر و USB-C کابل ارائه شده است. اگر شما پس از USB-C PD پشتیبانی و سپس این بسته برای شما مناسب است.

Aukey قدرت بانک

 • ظرفیت: 20,000 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: دو پورت (3.4 در مجموع)
 • وزن: 387g (13.6 oz)
 • قیمت: 20 دلار
 • زمان شارژ کامل: حدود 8 تا 10 ساعت

این دلپذیری قابل حمل شارژر کاملا سنگین است اما بسته به ظرفیت 20000 میلی آمپر. آن را دارای دو پورت USB برای شارژ کردن دستگاه های خود را. هر دو قادر به قرار دادن 2.4 اما اگر شما شارژ دو دستگاه به طور همزمان خود را در کل حداکثر خروجی 3.4 A. شما می توانید انتظار چهار پر هزینه از این باتری برای اکثر گوشی های هوشمند.

طراحی یک محجوب در ماهرانه بافت پلاستیکی, اما آن را شبیه یک آجر و آن را احساس می کند قطعا دلپذیری در دست است. وجود دارد یک دکمه در بالا به آن را روشن و شما را پیدا خواهد کرد یک نمونه چهار چراغ نشانگر میزان باتری بین بنادر. می توان آن را شارژ از طریق پورت میکرو USB و یا پورت رعد و برق است که غیر معمول است. ایده این است که صاحبان آیفون فقط نیاز به یک کابل برای شارژ کردن هر دو قدرت بانک و اپل خود را.

آن می آید با یک USB کوتاه-یک-به-کابل میکرو USB در جعبه و کیف مسافرتی. Aukey نیز ارائه می دهد 24 ماه گارانتی. در حالی که به دنبال بهترین شارژر قابل حمل در اطراف با قیمت پایین و گزینه ای برای شارژ آن از طریق کابل رعد و برق آن را با توجه به ارزش برای صاحبان آیفون.

Ted Baker قابل حمل شارژر بی سیم

 • ظرفیت: از 5000 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: دو پورت (USB-A در 2.1 A, USB-C 2.1 A)
 • وزن: 280 گرم (9.87 اونس)
 • قیمت: $140
 • زمان شارژ کامل: حدود 2 تا 3 ساعت

اگر شما تقاضای برخی از سبک و کلاس در فن آوری خود را و سپس این شارژر قابل حمل از تد بیکر است برای شما. این احساس اطمینان سنگین با جذاب آلومینیومی در پایان مسی قهوه ای و بالای نرم, ایتالیایی, چرم جیر. این ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت است که به اندازه کافی برای شارژ هر گوشی های هوشمند به طور کامل حداقل یک بار. آن می آید با یک 1 متری USB A-USB-C کابل.

این دو پورت در سمت با یک دکمه پاور و چهار Led های سفید برای نشان دادن قدرت باقی مانده. نیز وجود دارد یک LED آبی که چراغ تا زمانی که آن را شارژ چیزی. اولین پورت USB-خروجی 2.1 امتیاز در یک و دوم این است که USB-C ورودی و یا خروجی نیز دارای رتبه در 2.1 A هر دو روش. ما آزمایش با یک صفحه 3 و با استفاده از کابل عرضه شده این متهم در یک نرخ ثابت اما با استفاده از USB-C به USB-C کابل فعال شارژ سریع.

این دستگاه همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک شارژر بی سیم. به سادگی پاپ آی فون خود را و یا تلفن آندروید با چی شارژ بی سیم پشتیبانی بر روی نرم جیر و به آن ضربه بزنید دکمه قدرت. تست با صفحه 3 آن شارژ با سرعت عادی نیست سریع شارژ بی سیم. ما واقعا دوست دارم نگاه و احساس از این شارژر و آن را فقط به اندازه مناسب برای با هم نگه دارید با گوشی خود را. تنها چیزی که به ما مکث برچسب قیمت بالا. شما می توانید ظرفیت بالاتر شارژر برای کمتر اما این یکی از همه در مورد سبک و با کیفیت.

Ted Baker

Ubio Labs سایه سری قدرت بانک

 • ظرفیت: از 6000 میلی آمپر
 • خروجی: دو پورت (رعد و برق USB-A)
 • وزن: 136g (4.8 اونس)
 • قیمت: 40 دلار
 • زمان شارژ کامل: حدود 2 ساعت

زن سبک و این قابل حمل قدرت بانک مناسب و معقول از 6000 میلی آمپر ظرفیت است که به اندازه کافی برای شارژ اکثر گوشی های دو بار. وجود دارد براق گرد قاب و نرم لمسی به پایان است که باعث افزایش ادراک و در هر دو طرف. هیچ دکمه قدرت به سادگی آن را انتخاب کنید و یا پلاگین در گوشی خود را و آن را می آید به زندگی با استاندارد چهار LED سفید آرایه به شما نشان می دهد قدرت باقی مانده. شما پیدا کردن یک پورت رعد و برق و USB-پورت در بالا و این چیزی است که مجموعه Ubio Labs سایه سری هم به دلیل آن است که پورت رعد و برق و آن را به طور کامل MFi certified همراه ایده آل برای آی فون; شما فقط نیاز به یک کابل برای شارژ آی فون خود را از قدرت بانک یا شارژ بانک قدرت خود را.

آن را باریک به اندازه کافی نگه دارید و به راحتی با هم با آی فون خود را و مشخصات است فقط کمی کوچکتر از آی فون 11 Pro. این پورت رعد و برق در تاریخ است 1.8 یک در حالی که USB-یک خروجی 2.4 و می توانند به 12W. وجود دارد گزینه های بهتر از نظر ظرفیت, قیمت, و, سرعت, اما اگر شما بیمار هستید نیاز به حقه بازی رعد و برق, کابل USB-C و یا میکرو USB و سپس شما ممکن است درک این گزینه است.

Ubio Labs نیز ارائه می دهد این بانک قدرت به عنوان بخشی از یک کیت همراه با یک 12W دیوار شارژر ماشین شارژر Lightning به USB-کابل و زیپ کیسه را به نگه داشتن آن همه در اما هزینه آن بسیار سنگین $80.

Omnicharge Omni 20

Omnicharge Omni 20
سیمون هیل/Digital Trends
 • ظرفیت: 20,400 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: چهار پورت (100W 70W, 3A, QC 3.0)
 • وزن: 630g (22.2 اونس)
 • قیمت: $250
 • زمان شارژ کامل: حدود 3 ساعت

هنگامی که شما کاملا مثبت و رو به شارژ هر دستگاه در اتاق اما شما هنوز هم می خواهید چیزی منطقی قابل حمل هتلز 20 تنظیم شده است برای تبدیل شدن به یک شیء جدید از تمایل خود را. این ادعا مربع با شیب گوشه بسته بسیاری از سریع شارژ گزینه های. در حالی که Omnicharge ممکن است به معنای واقعی کلمه گوشه های برش بر روی قسمت بیرونی شما پیدا کردن همه چیز شما می تواند نیاز داخل است.

تاپیک مناسب خروجی AC, فقط مانند یک پریز قادر به قرار دادن 100W به قدرت یک لپ تاپ و یا دیگر دستگاه های — شما حتی می تواند یک تلویزیون را در آن. نیز وجود دارد یک DC خروجی است که می تواند قرار داده 70W و دو پورت USB — برای اولین بار در تاریخ است 5V/3A و دوم پشتیبانی از شارژ سریع 3.0 استاندارد است که هر دو گوشی های هوشمند خود شما باید آن را قادر به شارژ با سرعت بالا از این پاور بانک.

در کنار دکمه پاور شما پیدا کردن یک لحظهای صفحه نمایش OLED است که نشان می دهد قدرت باقی مانده به عنوان یک میزان و به عنوان یک درصد است. آن را نیز نشان می دهد که چقدر قدرت در حال حاضر در آینده چقدر قدرت بیرون رفتن چقدر زمان قبل از آن اجرا می شود از آب و درجه حرارت. در طرف دیگر از صفحه نمایش وجود دارد برای حرکت سوپاپ ماشین برای روشن کردن پورت USB و خروجی AC. DC پورت می تواند به عنوان یک خروجی اما آن را نیز بهترین راه برای شارژ Omni 20 و اگر شما با استفاده از آداپتور و کابل ارائه شده آن را می توانید شارژ به طور کامل فقط در 3 دقیقه — بد نیست برای یک 20,400 میلی آمپر ساعت ظرفیت دستگاه. شما همچنین می توانید با استفاده از یک آداپتور لپ تاپ به شارژ آن است که دستی برای مسافران که نمی خواهید به هر بیهوده و اضافی. اتفاقا هتلز 20 توسط FAA مورد تایید برای سفر هوایی.

این است به طور جدی دستگاه چند منظوره است که شارژ کردن فقط در مورد هر چیزی. شما همچنین می توانید حفاری به تنظیمات با استفاده از OLED و ریز لحن خود را شارژ تنظیمات به نوبه خود فن خاموش روشن کردن صفحه و نیشگون گرفتن و کشیدن های مختلف دیگر بیت ها و قطعه. آن را نیز پشتیبانی از عبور از طریق شارژ, بنابراین شما می توانید آن را شارژ و شارژ کردن دستگاه های متصل در همان زمان. وجود دارد چند نسخه مختلف از Omni 20, بنابراین مطمئن شوید که شما دریافت یک حق برای شما. شما می توانید انتخاب کنید Omni 20 که سوئیچ USB-C برای خروجی AC 200 دلار و نسخه حرفه ای وجود دارد در 300 $که شامل اضافی شارژ کابل و راهنمایی. ما Omni 20 نیز تا به حال پلاگین فایل پیوست برای آداپتور برق ما را قادر به استفاده از آن در ایالات متحده اتحادیه اروپا و انگلستان با توجه به برخی از توضیحات این بود که به پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi و همچنین, اما این قابلیت قطع شد.

در اصل حمایت در Indiegogo, آن سخت است برای دیدن چرا مردم می خواهم یکی از ویژگی های بسته بندی قابل حمل شارژر مانند Omni 20 در کیسه خود را. آن را در سمت گران و بسیار بزرگ برای ظرفیت ارائه شده اما به عنوان یک توقف شارژ و راه حل برای هر دستگاه شما خود را, آن را سخت برای مطابقت با.

Omnicharge

Xcentz شارژر قابل حمل

Xcentz Portable Charger
 • ظرفیت: از 10 ، 000 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: دو پورت (USB-C 18W و USB-یک 3A)
 • وزن: 185 گرم (6.5 اونس)
 • قیمت: 22 دلار
 • زمان شارژ کامل: 3 تا 4 ساعت

این زیبایی جمع و جور قابل حمل شارژر دارای ظرفیت 10000 میلی آمپر, بنابراین شما می توانید انتظار دو پر هزینه ترین گوشی های هوشمند است. وجود دارد تنها یک USB-C پورت برای شارژ گوشی های هوشمند خود را با سرعت بالا و برای شارژ کردن بسته باتری بالا; پشتیبانی از شارژ سریع با قدرت تحویل در 18W و همچنین شارژ سریع 3.0. همچنین شما می خواهد پیدا کردن یک استاندارد USB-پورت هر چند این اتهام بیشتر به آرامی.

آن را بسیار جمع و جور است که می آید در سیاه و سفید و صورتی و یا ماسه سنگ خاکستری. وجود یک صفحه نمایش کوچک پنجره در سمت با چهار چراغ برای نشان دادن قدرت باقی مانده در سطح و میدان دکمه قدرت نشسته در کنار آن. این بانک قدرت همراه با یک پایه USB A-USB-C کابل. فقط به یاد داشته باشید که شما نیاز به یک خوب و سریع و دیوار شارژر قادر به شارژ آن را در سرعت بالا است.

شما پیدا کنید, LG, باتری, فن آوری داخل این بانک قدرت و باید آن را حفظ 90 درصد از شارژ خود را بیش از 500 شارژ و شارژ چرخه است که خیلی بهتر از اکثر شارژر قابل حمل در این محدوده قیمت. اگر شما می خواهید چیزی کوچک و مقرون به صرفه با مقدار زیادی از قدرت و سپس این یک انتخاب بزرگ است.

EasyAcc MegaCharge D20

EasyAcc MegaCharge D20
سیمون هیل / Digital Trends
 • ظرفیت: 20,000 میلی آمپر ساعت
 • خروجی: چهار پورت (3A هر یک)
 • وزن: 370g (13oz)
 • قیمت: 50 دلار
 • زمان شارژ کامل: حدود 4 ساعت

این دلپذیری بسته باتری در سیاه و سفید پلاستیکی است متمایز نارنجی راه راه در اطراف آن است. ما در عشق با نگاه, اما آن را شامل عظیم 20,000 میلی آمپر قدرت در یک قیمت نسبتا پایین و ورزشی غیر معمول مجموعه ای از ورودی و خروجی پورت. سبز پورت USB پشتیبانی از Qualcomm Quick Charge 2.0 یا 3.0 و همچنین Huawei سرعت شارژ استاندارد FCP. وجود دارد دو پورت USB قادر به 3A و همچنین یک USB-C پورت است که می تواند در ارائه همان. حرکت دور به این طرف و شما پیدا کردن یک پورت میکرو USB و دیگری USB-C پورت برای شارژ باتری در داخل. جالب این ورودی می تواند متصل به طور همزمان به شما را قادر به شارژ باتری سریع تر — آوردن زمان شارژ را به حدود چهار ساعت است که بسیار قابل توجه برای این ظرفیت است.

استاندارد چهار آرایه چراغ در بالا به شما نشان می دهد که قدرت باقی مانده در 25% تکه. وجود دارد یک دکمه پاور در سمت و شما می توانید آن را فشار دهید به آتش چراغ قوه LED است یک دستی کوچک اضافی که باعث می شود این یک انتخاب خوب برای سفر کمپینگ و یا به نگه داشتن در تنه اتومبیل خود را. EasyAcc شامل کوتاه, 24-inch USB به USB-C و کابل USB به میکرو USB کابل که همان ظهر در جعبه. آن را نشانی از پشتیبانی از عبور از طریق شارژ, بنابراین شما می توانید آن را در وصل به شارژ و گوشی خود را به آن را به اتهام در همان زمان.

ما فکر می کنم شما می توانید انتظار می رود حداقل چهار پر هزینه برای اکثر گوشی های هوشمند وجود دارد و احتمالا بیشتر از آن است که برای گوشی های با باتری کوچکتر مانند آی فون 8. وزن بسته کامل ما فکر می کنیم این یک ارزش خوب برای پول و با توجه به ارزش اگر شما نیاز به یک مقدار زیادی از قدرت است و می خواهید یک بانک قدرت است که نمی خواهد تمام شب به شارژ.

زیرک 10K شارژر قابل حمل

 • ظرفیت: از 10 ، 000 میلی آمپر ساعت
 • خروجی ها: سه پورت (USB 2-یک QC 3.0, 1 USB-C PD 18W)
 • وزن: 255g (9oz)
 • قیمت: 80 دلار
 • زمان شارژ کامل: 2 تا 3 ساعت

چه چیزی باعث زیرک ایستادگی کردن از رقابت آن با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست. زیرک 10K ساخته شده است از bioplastics به دست آمده از نیشکر و ذرت. زیرک بسته بندی نیز 100% زیست تخریب پذیر و compostable. شما همچنین می خواهید پیدا کردن کوچک بازیافت کیسه است که کشتی ها با هر محصول بنابراین شما می توانید ایمیل در الکترونیک به توان بازیافت.

در علاوه بر این به دو USB-یک پورت که یکی از آنها پشتیبانی از Qualcomm Quick Charge 3.0 استاندارد وجود دارد 18W USB-C ورودی و یا خروجی پورت بنابراین شما به راحتی می توانید شارژ دستگاه دیگر. یکی از ویژگی های مورد علاقه ما است و قابل جدا شدن مغناطیسی مدیریت کابل بند است که متصل به پایین بسته باتری برای راحتی. چراغ های LED در کنار شما بگویم که چقدر آب مانده است اما همچنین می تواند نشان می دهد اگر دستگاه خود را شارژ سریع است. وجود دارد 12-inch USB A-USB-C کابل در جعبه, اما شما نمی توانید یک شارژر دیواری.

اگر شما می خواهید یک ظرفیت بالاتر باتری از زیرک شرکت 13,000 mAh 20,000 mAh و 26000 میلی آمپر باطری در دسترس است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im