شما لازم نیست به ماندن مناسب دیگر. بیشتر از همیشه وجود دارد گزینه های خارج وجود دارد حاضر به ماندن در شکل نوک بالا است. با پول تنگ برای بسیاری از ما هزینه عضویت در بدنسازی فقط در کارت.

هیچ ترس اگر چه وجود دارد بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد به صورت رایگان آنلاین, تمرینات برای کمک به شما اقامت مناسب. ما گرد کرده ام تا 10 از بهترین گزینه به نظر ما برای شما در زیر برای کمک به شما اقامت مناسب و کمک به مبارزه با آن cabin fever. و همه آنها کاملا رایگان — بدون جلب یا اشتراک مورد نیاز است.

رایگان یوگا با پرواز LDN

پرواز LDN یکی از برتر لندن استودیو یوگا. در حالی که آن استودیو بسته شده, پرواز LDN ارائه شده است رایگان 45 دقیقه ای در کلاس های آنلاین از طریق Instagram زندگی را به پیروان خود سه بار در روز. فقط به یاد داشته باشید که زمان های ذکر شده در بالا هستند لندن که در حال حاضر پنج ساعت پیش از Eastern Daylight Time.

Orangetheory در خانه

Orangetheory آن شناخته شده است دیوانه تمرینات HIIT و این شرکت ارسال روزانه ویدئوها به آن Instagram صفحه ای که در حدود 30 دقیقه تمرین و هفت روز هفته. بسیاری از تمرینات را می توان با کمی اگر هر گونه تجهیزات اضافی و با استفاده از اشیاء است که شما ممکن است در خانه خود را در حال حاضر.

سیاره تناسب اندام

سیاره تناسب اندام را آغاز کرده است به انجام زندگی می کنند “کار-ins” در آن Facebook صفحه هر روز هفته در 7 p. m. ET. اگر شما از دست رفته هر PF نیز در آرشیو آنها را در Facebook صفحه برای استفاده های بعدی و همچنین بر روی تقاضا در کانال یوتیوب خود را. بدون تجهیزات مورد نیاز است و شما حتی می توانید ارتباط برقرار کردن با مربیان در طول مجموعه.

بازی رایانه

حتی اگر شما ممکن است تصور کرده اند که رایانه گران است و راه پیچیده برای دریافت مناسب, سایت تعدادی از مبتدی پسند تمرینات در وب سایت خود را. و بر خلاف بسیاری از سایت های دیگر شما نمی خواهد احساس گناه افتاد به راه شما نگاه عادی مردمی مانند بقیه از ما اغلب استفاده می شود به نشان می دهد که چگونه آسان این تمرینات به کار هستند و بیشتر با آیتم های شما در حال حاضر باید مانند کسانی که کوزه گالن از آب و شیر شما بوده ام انباشت.

بری Bootcamp

بری تناسب اندام استودیو تبدیل شده است که بسیار محبوب در هالیوود است. شرکت Instagram Live صفحه را در جریان تمرینات به طور منظم خواهد شد که آرشیو خود را به IGTV کانال و در دسترس روز بعد.

Gymshark

تناسب اندام با نام تجاری Gymshark رایگان ارائه می دهد تمرینات از طریق آن Gymshark مطبوع برنامه که برای iOS در دسترس است. شما نمی خواهد نیاز به مقدار زیادی از تجهیزات و اگر هر — و Gymshark مربیان را نیز استفاده از اشیاء خانگی برای کمک به شما در شکل باقی بماند.

بحران تناسب اندام

همه شما باید انجام دهید این است ارسال آدرس ایمیل خود را برای به دست آوردن دسترسی به بحران تناسب اندام,’ تمرینات برای یک دوره 45 روز. ما تست کردم این از خودمان و شما در واقع نمی نیاز به هر گونه اطلاعات کارت اعتباری برای دسترسی به برخی از سایت رایگان تمرینات. در مجموع به شما امکان دسترسی به حدود 100 یا بیشتر تصویری تمرینات و اگر شما یک بحران تناسب اندام در نزدیکی این سرویس گنجانده شده است رایگان با عضویت در یک سالن ورزش های محلی — که همچنین آنلاک محتوای اضافی. نه یک معامله بد.

سر و صدا

بوکس استودیو سر و صدا قصد دارد به میزبان روزانه Instagram زنده فیلم جدید هوازی و تمرینات وزن بدن هر روز صبح در 9 ET.

305 تناسب اندام

305 تناسب اندام رقص’-تمرینات هوازی در میان نیویورک تناسب اندام junkies. با ورزشگاه بسته در شهرستان موسس آن Sadie Kurzban را نگه قلبی رقص تمرینات دو بار در روز بر روی آن کانال یوتیوب در ظهر و 6 p. m. ET.

Lululemon

مد روز لباس ورزشی با نام تجاری Lululemon میزبانی رایگان Instagram Live جلسات تمرین و هفت روز هفته در انواع تناسب اندام موضوعات از جمله یوگا در خانه, آموزش مدیتیشن و مهمتر از همه در طول این بار تلاش خود مراقبت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im