خرید یک اجاق گاز است که نه فقط در خرید لوازم خانگی دیگر. می توان آن را کاملا روند و شما ممکن است تعجب که چه اجاق های همرفت است و یا اگر شما نیاز به گاز و یا برق. شما باید برای تصمیم گیری بر اساس اندازه که خود را متناسب با آشپزخانه, طراحی, امکانات, اگر شما می خواهید فر با یک محدوده و یا فقط یک فر, اگر شما نیاز به یک ساخته شده در اجاق گاز و یا ایستاده آزاد واحد, و غیره. وجود دارد بسیاری از عوامل در نظر گرفتن قبل از اینکه شما حتی شروع قیمت مارک های مختلف.

این که آیا شما در نظر خودتان را یک آشپز با تجربه و یا شما فقط می خواهید برای پخت برخی از جعبه کیک های شکلاتی, ما باید انجام مشق شب برای شما و بهترین معاملات در تمام انواع کوره بنابراین شما قادر خواهید بود به انتخاب یکی که متناسب با نیازهای شما.

امروز بهترین معاملات فر

  • GE 30 اینچ استیل مستقل طیف برق$547شد $759
  • اجلاس لوازم خانگی 24-اینچ, تک گاز فر دیوار$707بود $711
  • فریجیدر 30 اینچ گاز مستقل محدوده با 5 شعله اجاق$547شد $749
  • Danby 20 اینچ طیف برق با فر $510شد $650

  • گرداب 30 اینچ ساخته شده در واحد دیواری برقی فر$1,000شد $1,700

نوع فر شما نیاز دارید احتمالا دیکته چگونه آشپزخانه خود را تنظیم است. مگر اینکه شما در حال بازسازی آشپزخانه خود را و یا ساخت یک خانه جدید تصمیم گیری خواهد شد و بیش از احتمال زیاد در حال حاضر برای شما ساخته شده. برخی از خانه ها در حال راه اندازی اجاق گاز و برخی از آنها برای کوره های الکتریکی. همسر آشپزخانه معمولا طراحی شده به صورت مستقل کوره های که ساخته شده اند در محدوده. بسیاری جدیدتر آشپزخانه دیوار کوره های جداگانه با طیف تاپ که در واقع در یک جزیره و یا بخش دیگری از آشپزخانه.

با طراحی آشپزخانه خود را محدود کردن انتخاب های خود را وقتی که می آید به فر می توان آن را دشوار برای پیدا کردن تعادل بین آنچه شما می خواهید در فر و آنچه شما باید متناسب با فضای خود را. خبر خوب این است که وجود دارد بسیاری از رنگ های مختلف و اندازه و سبک از کوره در دسترس بنابراین شما احتمالا قادر خواهید بود برای پیدا کردن یکی که دوست دارید و در واقع با این نسخهها کار برای آشپزخانه خود را راه اندازی. صرف نظر از خواسته ها و نیازهای امروز اجاق پر از فناوری که زندگی شما را آسان تر مانند تایمر خودکار به نوبه خود و آف ها, اطلاعیه ها و بیشتر. خرید یک اجاق گاز جدید ممکن است کمک به شما را که درونی بیکر است که شما همیشه می دانستند که در جایی پنهان شده.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im