شما می توانید راه اندازی یک باشگاه بدنسازی خانگی با مقدار زیادی از با کیفیت بالا و تجهیزات بنابراین شما می توانید زیادی در تمرینات. آیا این اولین بار است که شما راه اندازی تجهیزات ورزش در خانه و یا اگر شما در حال راه اندازی نهایی خانه, جای بدنسازی, مطمئن شوید برای بررسی از NordicTrack را قلب و عروق و تمرین کل بدن دستگاه. NordicTrack کامل خطوط تجاری و صفحه اصلی تناسب اندام دستگاه. در علاوه بر این به اصلی کلاسیک اسکی ماشین NordicTrack باعث می شود به طور منظم تردمیل شیب تردمیل بیضوی ماشین نشسته و خوابیده ورزش دوچرخه پاروزنان با صفحه نمایش تعاملی و چند سطوح مقاومت و قدرت تمرین ایستگاه و چند اندازه دمبل قابل تنظیم که به شما اجازه تغییر وزن مقدار سرعت و صرفه جویی در فضای ذخیره سازی و تمرین منطقه درهم و برهمی. اکثر NordicTrack مدل های متعدد روال تمرین خود را یکپارچه کنترل کنسول و می تواند رابط با iFit تمرینات تعاملی برای آموزش و تمرین.

امروز معاملات بالا

  • NordicTrack GX 2.7 U ورزش دوچرخه – نور خاکستری/خاکستری تیره/نقره ای599 دلاربود $799
  • NordicTrack RW200 پارو زن800 دلاربود $1,299
  • NordicTrack سلامت کل بدن آموزش RW900 پارو زن$1,599شد 1800 دلار
  • NordicTrack تجاری تردمیل 2950 w/1 سال iFit اشتراک$2,999 شد $3,999
  • NordicTrack تجاری X32i تردمیل – سیاه و سفید/خاکستری – با 1 سال iFit عضویت$3,999شد $4,999

NordicTrack را iFit جهانی تمرینات

ترس شما از دست مشترک انرژی از گروه تمرینات و یا شخصی مربیگری از مربیان? NordicTrack را مبتنی بر اشتراک iFit تعاملی شخصی آموزش برنامه کارشناس بین المللی مربیان و مربیان با انگیزه تمرینات در بسیاری از سبک های. iFit عضویت نیز شامل نکات تغذیه ای و خواب مشاوره.

بر اساس یک کاربر تناسب اندام مشخصات از جمله تناسب اندام در دست iFit برنامه می فرستد سه شخصا طراحی تمرینات هر روز. برخی از Nordictrack تجهیزات شامل یک تا سه سال iFit اشتراک عضویت در قیمت خرید. این برنامه iFit ایجاد شده توسط همان شرکت است که صاحب NordicTrack, Bowflex و چندین مارک های دیگر است. داشتن NordicTrack لازم نیست برای یک iFit عضویت. اگر شما خود NordicTrack تجهیزات, اما, iFit انتقال تمرینات به طور مستقیم به دستگاه و کنترل سرعت و مقاومت در شیب و عوامل در طول ورزش. یک iFit عضویت یک ایده عالی برای هر کسی که می خواهد با نامزدی در حالی که آموزش و در طول جلسات تمرین اما نمی خواهید را به زمان برای مسافرت به یک جای بدنسازی یا تناسب اندام استودیو.

به دنبال بزرگ تر تناسب اندام معاملات? پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de