محصولات اپل نیست اولین چیزی که به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم “پرنیان.” که گفت:, مکینتاش هنوز هم می تواند به رخ کشیدن برخی از عملکرد چشمگیر با وجود مشخصات پایین تر از مشابه قیمت off-the-shelf عدد (ما به راحتی کردم Fortnite در حال اجرا بر روی انواع اپل ماشین آلات). وجود دارد هیچ کمبود عالی بازی هایی که از MacOS یا. در این راهنما ما قصد داریم برای پوشش بهترین Mac بازی های که شما می توانید خرید در حال حاضر.

مطالعه بیشتر

دیسکو Elysium

دیسکو بهشت نه تنها یکی از بهترین بازی PC, آن را یکی از بهترین بازی ها تا کنون ساخته شده است. خوشبختانه, آن را در دسترس در MacOS. شما به عنوان یک مصرف الکل و مواد مخدر معتاد پلیسی که از خواب بیدار در یک سطل آشغال اتاق متل با هیچ حافظه از چگونه او وجود دارد. مرد حلق آویز از یک درخت در پشت را ندارد وضعیت هر آسان تر است ، همانطور که شما بازی شما ایجاد مسیر خود را بررسی قتل چگونه شما را مشاهده کنید مناسب و تعریف هویت خود را در روند.

دیسکو بهشت است که یک بازی در مورد انتخاب. شما می توانید رویکرد هر برخورد در راه شما می خواهید. شاید شما می خواهید به اسلحه را sarcastically مهربان متل کارمند یا بحث شیرین او را به باز کردن یک درب در عقب. مهم نیست که چگونه شما را انتخاب کنید به رویکرد هر وضعیت دیسکو بهشت را پیچ و تاب بازی جهان اطراف گیری شما ساخته شده است, ایجاد یک منحصر به فرد و تجربه فراموش نشدنی برای هر playthrough.

چه گلف ؟

در دسترس به عنوان بخشی از اپل, گذرگاه طاقدار, سرویس اشتراک و یا حماسه, بازی, فروشگاه, آنچه گلف ؟ نیست عادی خود را در این ورزش است که می تواند آرامش حتی یک کافئین دار توله سگ به خواب. هر دوره است که اساسا یک نسخه دیگری از گلف اعم از سطوح که شبیه به بازی ها بازی های کلاسیک به فیزیک مبتنی بر پازل. آن هنر زرق و برق دار سبک است که مناسب برای آن هتاک حس شوخ طبعی و همیشه وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از تعجب در انتظار شما است.

بهترین از همه, آن را حتی شامل دعوا رئیس — بله در یک گلف بازی ویدیویی. شما محدود به گلف استاندارد توپ, بنابراین اگر شما در خلق و خوی برای مبادله آنها را به صورت یک ماشین و یا کل یک خانه است که کاملا یک گزینه است. شما حتی می توانید راه اندازی خود را, است که یا عجیب و غریب استعاره برای برخی از بحران وجودی و یا فقط یک ایده مسخره است که توسعه دهنده Triband فکر در پرواز است. در هر صورت این خنده دار است.

Stardew دره

سال های پس از ناامیدی با Harvest Moon سری او تا به حال یک بار خیلی دوست داشتم, برای اولین بار توسعه دهنده اریک Barone, همچنین شناخته شده به عنوان “ConcernedApe” در آن زمان بر خود برای ایجاد نسخه خود را از این بازی شبیه سازی کشاورزی. آن را وارد کامل با زرق و برق دار یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از جن, جذاب, شخصیت, ازدواج, مبارزه با, و مقدار زیادی از پس از راه اندازی پشتیبانی.

ConcernedApe وعده داده شده چند نفره آنلاین که در این بازی در ابتدا تن به تن برای طرفداران. در اوایل سال جاری از ویژگی های وارد بر روی کامپیوتر و به زودی به نینتندو سوئیچ. Co-op اجازه می دهد تا سه بازیکن دیگر به پیوستن به شما به عنوان farmhands برای کمک به کار مزرعه خود را. آنها همچنین می توانید بازی را از طریق داستان و ازدواج در بازی خود را.

Stardew ولی بیش از فقط یک farming simulator. این هم یک بازی نقش بازی شخصیت های تراز بالا در زمینه هایی مانند ماهیگیری و معدن سفارشی خود را, حرفه ای, باز کردن مناطق جدید و کاوش در غار خطرناک پر از هیولا و مصنوعات — همانطور که در حیوانات عبور از بازی شما می توانید پس از اهدا این موزه محلی اما باید به جای آن شما می خواهید به تمرکز توجه خود را بر خود و اموال شخصی شما می توانید به طور کامل سفارشی کردن صفحه اصلی خود و اطراف مزرعه به ایجاد یک روستایی در بهشت.

کتانا صفر

Best Indie games on Switch

چه اتفاقی می افتد اگر شما ترکیب دقت علامت نینجاخشونت از تدریس خصوصی در خانه میامیو داستان سرایی از دید دومو سپس آن پیچیده شده همه در ’90s cyberpunk پوشه ؟ شما می خواهم تا پایان با کتانا صفریکی از مهمترین فوقالعاده خوبی متوجه مفاهیم دیده ایم از یک توسعه دهنده مستقل و یا در غیر این صورت در سال است.

مجموعه چندین سال پس از پایان جنگ که چپ جدید مکه در آستانه سقوط, بازی cryptic ریشه روایت ستاره یک قاتل وظیفه از بین بردن اهداف در جهت روانپزشک خود. آن را تنها پس از او در حال حاضر متصلب بدن تعداد که او شروع به کشف توطئه در مرکز کار خود را.

کتانا صفر یک-آمار-مرگ بازی اکشن 2D نیاز به شما را به سطح پخش چندین بار (در بازی شما در واقع با داشتن دلهره از نتایج ممکن است) به کشف یک راه برای از بین بردن تمام اهداف و بدون ضربه. چه شروع می شود به عنوان ساده قدرت فانتزی تکامل می یابد به یک چالش و مغزی بازی مرز گیج کننده خود را برای آزمایش مهارت های حل مسئله آنجا که رفلکس خود را.

Starcraft II: Wings of Liberty

تبادل نظر تبدیل به یک پدیده جهانی پس از انتشار آن در سال 1998 و عاقبت Starcraft II: Wings of Liberty در سنت انجام در سال 2010. این بازی خیلی در کره جنوبی بسیاری از آنها خود اعلام کرد این ورزش ملی کشور است. که ستایش بالا برای بلیزارد استراتژی زمان واقعی, حماسه, اگر این شرکت سزاوار هر بیت از آن.

در این بازی شما قادر به کنترل جداگانه جناح: Terran Zerg و Protoss. هر چند بال آزادی را اصلی داستان است شما فرض فرمان Terran شما قادر خواهید بود به بازی به عنوان هر یک از سه جناح که در چند نفره.

شما می خواهید به بازی Starcraft II اگر شما رشد زمانی که micromanaging و دستکاری بسیاری از مسئولیت های مختلف. نگه داشتن چشم مشتاق خود را از منابع در دسترس خود را واحد و دشمنان خود را’ محل تمام کلید برای داشتن یک شانس مبارزه در هر مسابقه است. اگر شما فقط چشمک زدن در زمان اشتباه هزاران Zerglings را پایگاه خود را توفنده به زمین. برای کسانی که در حال حاضر Zerg-با عجله راه خود را از طریق بالدو تحسین بسط — قلب از ازدحام و Legacy of the Void — منتشر شده است پس از.

ما به عنوان خوانده شده کامل StarCraft II: Wings of Liberty, نقد و بررسی

پورتال 2

پورتال 2 بازگشت بازیکنان به دیافراگم علم در این بازی اعتیاد آور اول شخص بازی پازل. شما در بازی به عنوان شخصیت Chell به عنوان او تلاش برای شکستن غول دیافراگم مرکز تحقیقات و ادعای آزادی او. وظیفه کار را از طریق اتاق های مختلف مجهز پازل منحصر به فرد شما در حال مسلح با چیزی بیشتر از یاد تفنگ پورتال. شما با استفاده از محیط های مختلف و اشیاء در کنار زمان و فضا برای پیشرفت از طریق تسهیلات.

Portal 2 در گسترش سلف خود موفق فرمول و افزود: یک داستان عمیق به بوت. بازیگران Stephen Merchant و J. K. Simmons, صدای شخصیت های تکراری و کار خود را در این بازی است در نقطه. هر چند طرح معاملات با یک تضاد جدی بازی مملو بهنگام کمدی در هر نوبت. پورتال 2 یکی از منحصر به فرد ترین تجربه های گیمینگ و همچنین یکی از مهمترین و کمدی.

جزئیات کامل ما Portal 2 نقد و بررسی

Sid Meier s Civilization VI

پس از یک تا حدودی ولرم فن پذیرش به بازی های قبلی در سری — تمدن: فراتر از زمین — توسعه دهنده Firaxis بازگشت و در نیروی کامل است. تمدن ششم بر اساس آنچه ساخته شده 2010 Civilization V بزرگ, اما آن را می افزاید: بیشتر قوی فرهنگ و علم درختان پویا تر انتخاب و بینش بیشتر به همین دلیل است که رهبران جهان در حال اقدام در یک راه خاص. این اوج سال توسعه و تجربه قبلی ایجاد تمدن و آن را نشان می دهد.

پس از راه اندازی آن تمدن ششم دریافت مقدار قابل توجهی از تمدن به کنترل از جمله آزتک, ایرانیان Nubians و استرالیا. آنها هر یک led توسط یک شخصیت تاریخی مانند Montezuma برای آزتک و با مطالب جدید انتشار هر چند ماه سابق بازیکنان باید مقدار زیادی از دلایل به بازگشت و شروع یک بازی جدید.

جزئیات کامل ما تمدن ششم نقد و بررسی

سنگ پهن کف اجاق

بلیزارد چند نفره بازی با ورق , سنگ پهن کف اجاق منفجر کردن در دستگاه های تلفن همراه است, اما آن را نیز مناسب برای صفحه نمایش بزرگتر بر روی مک خود را. با ساده و آسان برای یادگیری گیم پلی مکانیک و سریع playtime شما می توانید به راحتی از طریق چندین جنگ در یک نشسته است. بازی عالی خواستگاری سیستم کمک می کند تا به جفت شما با همین بازیکنان ماهر بنابراین هر بازی نزدیک خواهد بود و شدید است.

این کمک می کند که سنگ پهن کف اجاق تساوی از بلیزارد بهترین و شناخته شده اموال وارکرفت با بسیاری از معروف ترین شخصیت ها و توانایی تبدیل شدن به کارت های قابل پخش. اگر شما همیشه می خواستم برای ارسال یک Murloc ارتش در حریف خود را با پوشیدن آنها به پایین به نوبه خود پس از به نوبه خود با ضعیف حملات قبل از اینکه در نهایت مدعی پیروزی وجود دارد هیچ بازی بهتر از سنگ پهن کف اجاق.

ذبح Spire

چرا توسعه roguelike بازی و یا یک طبقه-ساختمان بازی استراتژی که شما می توانید از خمیر آنها را هر دو با هم برای ایجاد چیزی حتی بهتر است ؟ ذبح منار وظایف شما با بالا رفتن از عنوانی منار مخروطی است که تغییرات در کلاسیک roguelike مد با هر اجرا را به شما و کارت شما جمع آوری به عنوان شما سعی می کنید و موفق به تکمیل آن منجر به بهتر عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و شانس بهتری برای پیروزی مجموع. در حال حاضر بازی می آید با بیش از 250 کارت و 150 مورد و همچنین به عنوان یک حالت سفارشی و گزینه های ویژه آثار بیشتر به افزایش عرشه خود را.

این کمک می کند که مکانیک بازی در ذبح منار لازم نیست برای انجام همه بلند کردن اجسام سنگین — بازی این است که تماشاچی واقعی با درگیر شدن انیمیشن ها هر زمان که به شما حمله و زرق و برق دار سبک هنری که تداعی کلاسیک ’70 و ’80s, کارتون. با وجود چنین رمان مفهوم آن را احساس می کند آشنا در تمام راه راست.

رفته خانه

خانه رفته است یکی از کسانی که نادر بازی که میله بازیکن به محیط زیست و فقط اجازه می دهد تا آنها را کشف. شما به عنوان یک دانشجو از بازگشت به خانه از یک سال در خارج از کشور و پس از ورود در خانواده خود و مستغلات کسی در خانه است. آن را تا به شما برای تمیز کردن خانه برای هر و همه سرنخ در مورد که در آن خانواده خود رفته است و آنچه آنها انجام داده ایم.

رفته خانه آهسته اما داستان های باور نکردنی ساخت برجسته آن شدید جو است. آن التماس بازیکنان به کشف و فاش کردن رمز و راز از یک بزرگ خالی خانه تاریک و غم انگیز داستان برای گفتن. با سبک منحصر به فرد از گیم پلی رفته خانه شما چسب را به کامپیوتر خود را از ابتدا تا انتها.

جزئیات کامل ما رفته خانه نقد و بررسی

کمیته مبارزه با سانسور

وجود دارد هیچ انکار فوتبال محبوبیت بسیار زیاد تا کنون پس حتی نسخه اولیه موجود شد در سال 2009. مسلح با چیزی بیش از یک جفت دست در هنگام شروع بازی شما با توجه به آزادی مطلق بیش از یک تصادفی نقشه.

شما شروع به جستجوی غذا برای خاک و قبل از شما آن را بدانید شما عمیق در زیر سطح زمین استخراج از معادن الماس و طلا. سازمان دیده بان خود را به دلیل چند دشمنان مانند زامبی ها و یا خزندگان هستند به انتقام ویران کردن بر روی شخصیت خود و حتی منفجر کردن خود مناظر.

بسیار اعتیاد آور و در عین حال بسیار ساده آخرین ارسال خواهد شد که شما ساختمان آسمان خراش های قوی و دخمه پرپیچ و خم-سبک شفت در دقیقه. آن pixelated گرافیک 8 بیتی ممکن است به نوبه خود برخی از مردم دور هر چند گیم پلی بازی به اندازه کافی است به لطفا هر و همه علاقهمندان به بازی.

برنامه فضایی کربال

برنامه فضایی کربال ارائه عجیب و غریب ترکیبی از عناصر است. با وجود گرافیک کارتونی و مسخره شخص یا جانور سوگلی-esque موجودات است که جمعیت این بازی KSP هیچ شوخی است. شبیه سازی پرواز بوده است هرگز خیلی عمیق پس از درگیر شدن یا به اعتیاد و Kerbal فراهم می کند و یک زمین بازی برای هر دو گاه به گاه و جدی فیزیکدان متعادل جدی موشک-ساختمان ملاحظات — چگونه بسیاری از Kerbals باید بمیرد قبل از اینکه شما در نهایت رسیدن به ماه ؟ — با آمرزنده گیم پلی بازی است که اجازه می دهد تا به صورت بی پایان آزمایش.

این عنوان نیز اجرا می کند هموار بر روی تقریبا هر کامپیوتر داده می شود آن را ساده به نظر می رسد و سود حاصل از لذت بخش حس حال پیشرفت است. شما می توانید صرف ساعت های بی شماری یادگیری چگونه برای ساخت یک موشک قادر به رسیدن به ماه را تنها به تحقق بخشیدن به قمری مرزی است که به سختی نهایی یکی است. با ارزش پخش KSP یکی از معدود بازی هایی که اثبات هر دو آموزشی و سرگرم کننده است.

Firewatch

تصویری تنظیمات بازی به عنوان یک کل قابل ملاحظه ای شبیه به یکدیگر رسیدگی به تمرکز در جبهه و مناطق درگیری که گودال مردم در برابر هر یک از دیگر. توسعه دهنده کامپو سانتو نبود محتوا با کاوش در همان محیط و ایجاد یک بازی در مجموعه متراکم وایومینگ بیابان از اواخر 80s.

به عنوان یک جدید آتش مواظب شخصیت هنری فکر می کند که کار خود را خواهد بود خسته کننده و پیش پا افتاده اما همه چیز نیست به عنوان آنها ظاهر می شود. از تماشای جهان سوختگی از برج خود را به کشف دلسرد کننده اکتشافات در بیابان هنری کار جدید است چیزی جز کسل کننده است.

چه کمک می کند تا جداگانه Firewatch از دیگر “راه رفتن و صحبت کردن” بازی است که آن هنر زرق و برق دار که می آمیزد شخصیت واقعی نسبت با کمی زبر ویژگی های و رنگ های روشن. آن را فورا تشخیص و حتی اگر کامپو سانتو انتخاب برای انجام یک شدت های مختلف پروژه در آینده ما امیدواریم که تصاویری در اینجا به ماندن بگیرید.

جزئیات کامل ما Firewatch نقد و بررسی

لیگ از افسانه و Dota 2

بازی ضد شورش’ لیگ از افسانه است که چیزی کمتر از یک پدیده جهانی با میلیون ها نفر از بازیکنان مبارزه با آن را آنلاین در هر روز به عنوان آنها در ساخت استراتژی های خاص با قهرمانان و هماهنگ با تیم های خود و با نسبتا پایین سیستم مورد نیاز این بازی است که به طور کامل قابل پخش بر روی مک. آن را نیز به طور کامل رایگان به بازی اگر شما مایل به چوب با چند قهرمان در اولین بنابراین وجود دارد هیچ آسیبی در تست آب برای دیدن اگر این بازی برای شما مناسب است.

برای بازیکنان علاقه مند به چیزی کمی بیشتر, هاردکور, Dota 2 تا به شما پوشانده شده است. سلف خود شروع زندگی خود را به عنوان یک mod برای Warcraft IIIاما عاقبت به دست آورد تا خود را زیر اختصاص داده شده MOBA بازیکنان که بازی تقریبا هیچ چیز دیگری. فقط هشدار داده می شود که این بازی خواهد شد را به بسیاری از وقت آزاد خود را اگر شما می افتد پایین سوراخ خرگوش.

هابیت: نبرد برای Azeroth

درگیری بین گروه ترکان و مغولان و اتحاد در جهان وارکرفت شده است مواج برای سال, اما آن را تبدیل به یک جنگ تمام در هابیت: نبرد برای Azeroth. با معشوق مناطق نابود شده و دشمنان قدرتمند و تهدید کل سیاره مخاطرات هرگز بالاتر و کولاک بیرون کشیده و تمام توقف برای آخرین گسترش است. تعاونی جدید “Warfronts” شما را مجبور به کار به همراه 19 بازیکن دیگر به شما به عنوان تلاش برای تاخت و تاز یک هدف جدید حملات خود را به من بدهید صنفی از این فرصت برای اثبات خود را به کل جامعه است.

فن دیگر ویژگی های درخواستی را نیز راه خود را به بازی با نبرد برای Azerothاز جمله ویژه “متفقین مسابقه” جدید و قابل پخش مناطق به شما این فرصت را برای تکمیل هیجان انگیز جدید بده و حتی کشف گنج پنهان است. اگر شما می خواهید برای دریافت یک شخصیت جدید به کلاه سطح در عجله و شما حتی می توانید افزایش به 110 – فقط 10 سطح به دور از 120 حداکثر.

ما به عنوان خوانده شده کامل هابیت: نبرد برای Azeroth نقد و بررسی

شاهد

Jonathan Blow متفکر پشت تحسین indie در بازی بهم تابیدن و بافتندر زمان شیرین خود را در زمان حال توسعه پیگیری بازی شاهدبود اما به خوبی به ارزش صبر کنید. جفت منحصر به فرد و زرق و برق دار جهان پر از پازل به طور فزاینده دشوار فلسفی و تفکرات آن را یک بازی است که تنها کسی که به عنوان تخیلی به عنوان ضربه همیشه می تواند امید به ایجاد ساختمان در بنیاد زودتر ماجراجویی کلاسیک مانند Myst و Riven.

در مقایسه با کسانی که بازی شاهدپازل به ندرت احساس منفرجه اجبار بازیکنان به تکیه قبلا آموخته تاکتیک در جهت تکمیل هر یک از این جزیره تابلوهای برق. آن نیاز به یک چشم مشتاق و مقدار زیادی از اکتشاف اما این بازی هرگز سعی در نا امید کردن شما تنها به آن را به نظر می رسد بیشتر به چالش کشیدن و یا دشوار است.

جزئیات کامل ما شاهد نقد و بررسی

Diablo III

بلیزارد ساخته شده ثروت در حال توسعه اعتیاد آور بازی های رایانه ای و Diablo III متفاوت است. هر چند Diablo II وفاداران به حال به صبر 12 سال برای عاقبت آن را نمی نا امید پس از اولین. پس از انتشار آن بلیزارد است ثابت قدم باقی مانده در تعهد خود را به گوش دادن به کاربران آن و به روز رسانی این بازی بر این اساس است.

این برنامه شامل یک منحنی یادگیری کوچک — هر چند دشوار است به استاد — Diablo III نمی خواهد دور تازه وارد به این سری. هک و بریده بریده راه خود را از طریق زمین از پناهگاه به شما به عنوان دفع کردن های مختلف انبوهی شیطانی و سطح تا شخصیت خود را. Diablo III است که سیاه چال خزنده در بهترین و در عین حال هرگز احساس تکراری با آن کلاس و غارت سیستم. آن را دور از ذهن به تخلیه کل آخر هفته را به این بازی و احساس می کنید مثل شما فقط شروع به بازی.

جزئیات کامل ما Diablo III نقد و بررسی

دونات شهرستان

چند بازی های indie شده اند قادر به ایجاد به عنوان فوری از تصور به عنوان شیرینی County, زرق و برق دار بازی پازل که در آن قرار می دهد تاکید قوی بر داستان از بسیاری از همسالان خود. این هیچ جای تعجب است که این برتری به شدت در روایت و طراحی بصری به عنوان بازی ایجاد شد و به عنوان یک پروژه توسط بن اسپوزیتو توسعه دهنده پشت تحسین چه باقی می ماند از Edith Finch.

در شیرینی County, شما به معنای واقعی کلمه به عنوان یک سوراخ و یا یک راکون کنترل یک سوراخ است که همه چیز از جمله ساکنان و دوستان است. Gobbling تا آیتم های تصادفی نیست بی فکر ، دقت در انتخاب موارد که شما می خواهید به مصرف می های جدید ایجاد دروغ و حل پازل. آن را ساده و سرگرم کننده و طنز آمیز بازی به بازی متناسب با شایان ستایش مجموعه ای از شخصیت های سرگرم کننده و (اما کوتاه) داستان.

شب در جنگل

شب در جنگل‘ فرض لعنتی خیلی افسرده – پس از ترک تحصیل شخصیت مای Borowski را برمی گرداند به زادگاه خود به سر او بی هدف زندگی سابق. زمانی که او می رسد, اگر چه او در می یابد که شهر تغییر کرده است: دوستان او نیست همان مردم او را به یاد می آورد و این شهر دارای مرموز راز است.

یک شب در جنگل فوق العاده کتاب داستان آثار هنری ایجاد یک نگاه منحصر به فرد برای متمایز خود را از شخصیت ها و تنظیمات. با حمایت از بازیگران که احساس می کند مانند آن را ساخته شده از املاک مردم — حتی اگر آنها به معنای واقعی کلمه حیوانات — شب در جنگل نشان می دهد که چگونه بسیاری داستان فوتی و فوری نیاز نمی شود گفت: با تصاویری واقعی.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: نبرد رویال بزرگترین بازی در این سیاره در حال حاضر, و دلیل خوب است. رایگان-به-بازی بازی تیرانداز مخلوط با هم و زمان آخرین مرد ایستاده shootouts با بازی اصلی ساختمان مکانیک ایجاد چیزی است که آسان به انتخاب کنید تا اما فوق العاده سخت به استاد است. با سریع تر دعوا نسبت به رقبا مانند PlayerUnknown را Battlegrounds, آن موفق به خراش های مختلف خارش و شما می توانید به راحتی سینک ساعت به آن را در یک نشسته است.

بهترین بخش ؟ شما محدود نیست به بازی با دیگر کاربران مک. Fortnite است cross-play سازگار با پلی استیشن 4, Xbox One, PC و حتی دستگاه های iOS. پس از حساب خود را همراه با شما در سراسر سیستم عامل شما حتی می توانید شروع به بازی در گوشی خود را قبل از آمدن به خانه و شلیک کردن بازی بر روی مک خود را به جای.

جزئیات کامل ما Fortnite نقد و بررسی

The Banner Saga 3

این نتیجه به یکی از بهترین نقش تاکتیکی-بازی مجموعه ای از تمام زمان, بنر حماسه 3 چیز از حماسه. آن را می سازد در تصمیم گیری متمرکز داستان از پیشینیان خود با انتخاب شما ساخته شده است در دو مورد قبلی نوشته های حمل و مؤثر final chapter — این یک بازی است که شما می خواهید به بازی در حال حاضر پس از رفتن را از طریق این دو بازی بر روی مک.

مبارزه نیز افزایش یافته است این زمان در اطراف, با جدید “امواج” سیستم وجود دارد گزینه های اضافی برای ارتقا قهرمانان خود را. چه چیزی تغییر نکرده است, زرق و برق دار انیمیشن که hearkens به دیزنی و Don Bluth کار در ’70s و 80s در. یک تن از زمان و مراقبت قرار داده بود به وضوح به شخصیت و جهان و این که همیشه قدردانی است.

سلول های مرده

به عنوان indie در بازی ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در سراسر نه فقط مک اما همچنین کنسول های این نسل دیده ایم یک تن از “rogue-lite” بازی با تمرکز بر رویه تولید شده کلمات و دشوار اجرای گیم پلی مبتنی بر حلقه. آن عهد به سلول های مرده’ با کیفیت است که با وجود منتشر شدن در دریایی از بازی های مشابه آن موفق به ایستادگی کردن از بسته. زرق و برق دار آن صفحه بر اساس آثار هنری ارائه می دهد و مدرن را در طراحی معروف ساخته شده در اواخر 80s و 90s و مقدار زیادی از گزینه های سفارشی سازی در دسترس به هنر و صنعت خود را کامل اجرا بسیار زیاد است.

با وجود اینکه یک بازی بسیار دشوار است که نگه می دارد در راستای ژانر سلول های مرده را احساس نمی کند خسته کننده به دلیل مبارزه است تا به خوبی گردد. وجود دارد چهار کارفرمایان مختلف به نبرد علیه و مایع سیستم احساس می کند فوق العاده در برابر حتی کوچکترین دشمنان است. طرفداران Wii-بازی های سبک نیز پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های برای پیمایش.

Mark of the Ninja: Remastered

خفا بازی ها اغلب برای اولین بار به استفاده از پیشگامانه جدید ویژوال تکنولوژی, اما شما لازم نیست مسخره دقیق شخصیت ها و محیط برای ایجاد یک پاداش خفا تجربه. Klei را علامت نینجا از اثبات است که با آن 2D چشم انداز و صبح روز شنبه گرافیک کارتونی جفت کاملا ساده و رضایت بخش رخنه. با چند ابزار مختلف در اختیار شما و توانایی به سرعت دارت در اطراف محیط برای جلوگیری از خال خال توسط امنیت شما واقعا احساس می کنم مثل یک نینجا و خود را نسبت به شکنندگی را تشویق می کند در حال حرکت در اطراف و یا پشت دشمنان به جای تلاش برای آنها را در.

Mark of the Ninja: Remastered به بازی اصلی بصری تعمیرات اساسی تعویض 720p رزولوشن 4K با دارایی دوباره به طوری که آنها نگاه زرق و برق دار بر روی صفحه نمایش خود را. آن را در دسترس به عنوان یک $5 ارتقا دهید اگر شما خود نسخه اصلی است. هنگامی که شما مورد ضرب و شتم اصلی داستان شما می توانید سعی کنید از بازی های جدید به همراه حالت و سعی کنید برای پیدا کردن بازی بسیاری از اسرار است. به دور از آسان خفا بازی اما با یک سطح نمایشگاه چالش علامت نینجا مطلق است و شادی را به بازی و Klei را نشاط زیبایی شناسی به عنوان یک فویل برای اغلب حوادث خشونت بار شما شاهد در طول زمان خود را با آن.

به نقض

Into the Breach Review

چند بازی بهتر است برای ماوس و صفحه کلید بازیکنان از نوبه خود مبتنی بر استراتژی و به نقض شده است در میان بهترین های این ژانر تا به حال دیده می شود. کوچک و ساده محیط شما باید به دفاع در برابر هیولا نگاه نمی خواهم خیلی در نگاه اول اما زیر مجموعه ها به زودی نشان می دهد این عنوان به یک زمان عقب و جلو بین دشمنان مهاجم و مکانیک خود را مبارزان. شما لازم نیست که یک شانس برای کشتن تمام دشمنان خود را در اغلب موارد به جای آن نیاز به فکر می کنم روی پای خود را به منظور محافظت از ساختمان خود را قبل از تایمر اجرا می شود قرار دادن چین و چروک جدید سنتی به نوبه خود مبتنی بر گیم پلی مبارزه با حلقه.

بسیار شبیه به زیر مجموعه های قبلی بازی — به همان اندازه عالی و دشوار FTL: Faster Than Light — به نقض با استفاده از یک پیکسل هنر سبک. آن را اجتناب, احساس ساده یکپارچهسازی با سیستمعامل نوستالژی سفر با این حال به جای ارائه تمیز, رنگارنگ و دقیق جن است که متناسب با علم داستانی, داستان. این یک بازی است که خواهد شد نگاه فقط به عنوان خوب در 50 سال آن را به عنوان در حال حاضر ارائه شده است که هیولا های غول پیکر در واقع نمی طوفان از دریا و از بین بردن بشریت — و یا نسخه های بعد از MacOS آن را پشتیبانی نمی کند دیگر. در تنها 15 دلار و حتی کمتر در هنگام فروش آن را مطلق سرقت.

جزئیات کامل ما را به نقض نقد و بررسی

Gris

تصاویری به طور معمول تنها می توانید یک بازی تا کنون, اما در مورد Grisآنها می تواند اساسا حمل حتی دنیوی ترین بازی بدون بازیکنان شکایت. زرق و برق دار, دست کشیده, هنر به سبک همراه عاطفی داستان های شکسته با platforming و پازل حل, اما Gris نیست در نظر گرفته شده بود فوق العاده به چالش کشیدن دستکش بلند در همان شیوه ای به عنوان Ori and the Blind Forest یا حتی در داخل.

با محیط زیست داستان سرایی بصری به جای سنتی متن مبتنی بر گفت و گو و گزینه های ساده کنترل طرح Gris لذت می برد می تواند فقط در مورد هر کسی و آن هنر زرق و برق دار است به اندازه کافی برای توجیه توقف برای چند لحظه و فقط در نظر گرفتن آن همه در. تنها چیزی که نگه داشتن شما را از ماندن در همان نقطه برای همیشه لطفا برای است که مایل به دانستن آنچه در پیش روست.

Total War: Three Kingdoms

کل جنگ حق رای دادن شده است به یک رهبر در نوبه خود مبتنی بر استراتژی و سری سر به چین باستان برای یک داستان حماسی از مبارزه و جنگ در Total War: Three Kingdoms. در سال 190 ویژگی های بازی 12 جنگ سالاران مختلف از کلاسیک چینی حماسه عاشقانه سه پادشاهیو گیم پلی آن ساخته شده است در پشت یک رابطه, سیستم است که به رسمیت می شناسد قهرمانان است که به شکل کلاسیک ادبیات چینی. داستان خود را می توانید تغییر دهید و بر اساس شخصیت خود را روابط با یکدیگر و همچنین به عنوان متحدان آنها به دست آوردن یا از دست دادن در طول راه.

در کلاسیک 4X استراتژی مد شما قادر خواهید بود برای رسیدن به پیروزی با استفاده از عوامل مختلف از جمله قدرت نظامی و اقتصادی و شما را مجبور به انتخاب هر تصمیم گیری با دقت اگر شما امیدواریم که برای نجات مردم خود را. فقط با آرامش سر و ثابت رهبری می تواند به شما متحد چین است.

Divinity: Original Sin 2

تحسین به نقطه که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین نقش بازی کردن بازی ها در تمام زمان لاریان را Divinity: Original Sin 2 ویژگی های یک واکنشی جهان تغییر خواهد کرد که بر اساس تصمیم شما را با توانایی ارتباط برقرار کردن با هر شخصیت و حتی کشتن آنها را بدون از دست دادن توانایی برای پیشرفت رو به جلو است. به نوبه خود مبتنی بر مبارزه با گسترش یافته است به نقطه از جمله بیش از 200 مهارت های مختلف و شما در برابر پیشرفته دشمنان است. اگر شما می خواهید که همه چیز را آنلاین وجود دارد پشتیبانی از چهار بازیکن چند نفره و همچنین به عنوان یک تقسیم صفحه نمایش گزینه است. حتی وجود دارد که بازیکن در مقابل بازیکن, بنابراین شما می توانید اثبات ارزش خود را در برابر دوستان خود را.

هنگامی که شما تکمیل محتوای ایجاد شده توسط Larian خود را, شما می توانید دانلود بازیکنان خود مبارزات و مدها روی بخار کارگاه وجود دارد و حتی یک بازی در حالت استاد به طوری که شما می توانید داستان را به عنوان به خوبی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net