زیبا نازک و شیک LG مخملی دارای 6.8 اینچ صفحه نمایش است که شما می خواهید برای محافظت از آن می آید در یک آرایه خیره کننده از گزینه های رنگ از شفق قطبی سبز به توهم غروب آفتاب. نگه داشتن گوشی جدید خود را ابتدا رایگان و محافظت از قطره و برجستگی است که ساده تر زمانی که شما یک مورد محافظ و بنابراین ما برداشت برخی از بهترین موارد را پوشش می دهد و در دسترس برای LG مخملی در حال حاضر.

Anccer سازگار فوق العاده نازک مورد

برای کسانی که نمی خواهند برای اضافه کردن فله به مخملی باریک خطوط این مورد برای به دست آوردن. این یکی از باریک ترین موارد در اطراف و در عین حال سخت پلی کربنات پوسته گوشی خود را محافظت از قطره ضربه و خش. مطرح 0.3 mm لب در اطراف لنز دوربین لمس خوب است اگر شما یک پرتاب-را-تلفن-در-خود-نوع کیسه نگه داشتن لنز دوربین امن از کلید ها و دیگر اشیاء تیز. آن را آسان برای دسترسی به تمام تلفن را به پورت ها و دکمه تشکر به دقت cutouts. صاحبان شفق قطبی سبز مخملی را دوست دارم عمیق فلزی سبز نسخه اما این مورد نیز موجود در سیاه و سفید.

Spigen ناهموار زره مورد

LG Velvet phone in Spigen Rugged Armor Case

هیچ کس نمی ناهموار کاملا مانند Spigen و به همین دلیل آنها یکی از مورد علاقه ما برای درجه نظامی برای حفاظت از تلفن خود را. خود را ناهموار زره مورد فقط در مورد سخت ترین حالت شما می توانید با فن آوری هوا کوسن برای جذب شوک قطره و برجستگی است. آن را ساخته شده از TPU با مطرح لب برای حفاظت از صفحه نمایش اضافه شده و می آید در براق و مات سیاه و سفید فیبر کربن به پایان برسد.

Ringke Fusion مورد

اگر شما برداشت کرده ام تا ال جی مخملی در یکی از رنگ های چشم نواز مانند توهم غروب, شما می خواهید به آن را نشان دهد. این شفاف پلی کربنات و لاستیک مورد از Ringke آیا این کار کاملا. با ضد لغزش گریپ و درجه نظامی و حفاظت از آن را سازگار با اکثر محافظ صفحه نمایش و ویژگی های مطرح شده لب به حفاظت اضافی به صفحه نمایش تلفن. آن را واقعا آسان برای نصب و حذف و آن را در دسترس در روشن یا دود سیاه.

$16 از MobileFun

Leychan باریک انعطاف پذیر TPU

LG Velvet phone in Leychan Slim Flexible TPU Case with yellow sunflowers on it

برای کسانی که به دنبال یک مورد واضح و روشن است که ترکیبی از سبک و حفاظت Leychan طیف وسیعی از نرم سیلیکون موارد کنه تمام جعبه. موجود در انتخاب های رنگارنگ گل و سنگ مرمر طرح — های مورد علاقه ما است و آفتابگردان version — این فوق العاده باریک و سبک وزن است که فقط 1.5 mm ضخامت دارد. آن TPU مواد بی رنگ نمی خواهد در نور خورشید فراهم می کند انعطاف پذیر برای حفاظت از گوشی خود را با دقیق دکمه cutouts و مطرح ناهنجاری خود را برای محافظت از صفحه نمایش و دوربین. این هم کیف پول دوستانه گزینه در لیست ما است.

BANZN باریک مناسب مورد

Photo of LG Velvet phone in Banzn Slim Fit Blue Case

وجود دارد هیچ چیز بدتر از خرید یک گوشی جدید پوشش تنها به آن smudged با اثر انگشت تقریبا بلافاصله. Banzn را متناسببا باریک و فوق العاده سبک وزن مورد دارای پوشش ویژه ای برای به حداقل رساندن اثر انگشت و ضد محو پایان نگه داشتن آن به دنبال دوست داشتنی برای دیگر — و از آن می آید در طیف وسیعی از گزینه های رنگارنگ از جمله آبی و سبز و گل رز طلا (یا کلاسیک سیاه و سفید). این همه در مورد به نظر می رسد هر چند این مورد ارائه می دهد برتر برای حفاظت از گوشی خود را با ضد لغزش حفاظت برای به حداقل رساندن خطر قطره و مطرح 0.4 mm ناهنجاری در اطراف صفحه نمایش و دوربین برای محافظت در برابر خش.

Foluu بوم فلیپ برگ مورد

Foluu Canvas Flip Folio Case in black on LG Velvet phone

ترجیح می دهند خود را در مورد تلفن به عنوان یک کیف پول ؟ این نرم بوم برگ مورد از Foluu دارای سه اسلات کارت و پول جیب برای پول, بنابراین شما می توانید خود را متناسب ID کارت های اعتباری و گواهینامه رانندگی خود را با سهولت. حق بیمه TPU داخلی محافظت از صفحه نمایش خود را از خراش, در حالی که افزایش ناهنجاری در اطراف صفحه نمایش و دوربین ارائه حفاظت اضافی. چیزی که مورد علاقه ما در مورد این مورد آن است kickstand ویژگی برای دست-رایگان مشاهده فیلم و یا کار از خانه تماس تصویری با رئیس خود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im