اگر شما هنوز هم افتخار صاحب یک آیفون 6S — گذشته از آن نژاد کامل با یک جک هدفون — قدیمی خود را مورد ممکن است کمی سبز در اطراف آبشش. مثل همه گوشی های هوشمند 6S ظریف است و حتی اگر آن را, شما می خواهید برای حفظ آن پوشش و شیشه ای برای ادامه استفاده شما و یا شاید یک مالک جدید است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از 6S موارد بود و ما گرد کرده ام تا بهترین آنها را به شما دست می دهد با انتخاب شما. اوه, و راه, اگر شما هنوز هم با تکان دادن آی فون 6 این همان موارد را متناسب با این مدل بیش از حد.

اگر شما در حال حاضر به روز رسانی به نسخه های جدیدتر آیفون اتمام راهنماهای ما برای بهترین آیفون SE (2020) موارد بهترین آیفون XS موارد بهترین آیفون XS حداکثر موارد بهترین آیفون XR موارد بهترین آی فون 11 مورد بهترین آی فون 11 Pro موارد و بهترین آی فون 11 Pro Max موارد است.

Speck CandyShell مورد گرفتن

Speck Candyshell Grip

آن را تقریبا تضمین شده است که با ذره را CandyShell مورد گرفتن شما را هرگز رها کردن آی فون خود را هرگز دوباره. نوار لاستیکی در رنگ متضاد ارائه بدون لغزش گرفتن که تقریبا مغناطیسی. فراتر از آن مورد نظامی-کلاس قطره-تست شده به طوری که حتی اگر گوشی شما موفق به پیدا کردن راه خود را به بتن پیاده رو نباید رنج می برند از هر گونه آسیب. اختراع طراحی دو لایه از حفاظت در یک ساخت و ساز بدن. نرم داخلی تقویت شده گوشه به جذب شوک در حالی که مطرح قاب محافظ شیشه ای از ضربه و ضربه. یک پوشش لاستیکی سپر حجم و دکمه قدرت. این مورد است که شادی مطلق.

J. west, iPhone 6S, مورد, قدیمی, گل

J.west iPhone 6S & iPhone 6 Case Vintage Floral

گاهی اوقات از آن زمان به مجسمه نیم تنه از گل آفتابگردان. با J. west, آیفون, قدیمی, گل مورد شما هرگز از دست دادن آی فون خود را در هر نقطه و یا هر کسی اشتباه آن را با تلفن خود را. اما اجازه ندهید که سرگرم کننده الگوی شما احمق. این واضح در مورد آن براق ساخته شده است و با انعطاف پذیر ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) و در-قالب-دکوراسیون (IMD) فن آوری. قطع جریان طراحی ظرفیت سخنران صفحه نمایش و دوربین و پورت ارائه دسترسی آسان به تمام کنترل. مطرح جلو و دوربین لب حفاظت از ظریف و شیشه ای از ضربه و خش.

Otterbox مدافع

شاید بزرگترین نام در تلفن شخصی حفاظت چند مورد لیست خواهد احساس را بدون حضور حداقل یکی از Otterbox این موارد است. اگر شما نگران خود را به آی فون 6S نمی خواهد آن را در یک قطعه و سپس Otterbox مدافع است آنچه شما نیاز دارید. مدافع ارائه می دهد حفاظت کامل با تشکر از سختی کربنات پوسته زوج با یک grippy slipcover در خارج. ساخته شده در محافظ صفحه نمایش نگه می دارد و جلوی گوشی خود را امن در حالی که اختیاری جلد چرمی قرار دادن این نسخهها کار به عنوان یک کمربند-کلیپ و افقی kickstand. اگر شما به دنبال یک نقطه منفی این سبک قطعا می تواند بهتر شود. اما اگر شما قرار نیست با مطلوب نگاه کنید و سپس Otterbox مدافع بسته کامل است.

Caseable مورد سخت

را انتخاب کنید عکس خود را و یا طراحی و چاپ در این مورد سخت ساخته شده از بازیافت بطری های آب. این موارد تابع به عنوان باریک پوسته با cut-outs برای دسترسی به گوشی خود را, بسیاری از ویژگی های. وجود یک پد نرم در داخل برای کمک به محافظت از آی فون خود را بیش از حد, اما آن را بیش از حد, حداقل, ارائه ناهموار حمایت می کند. میزبان از گزینه های سفارشی سازی هستند, جاذبه های واقعی همراه با این دسته از سهام گزینه های بسیاری است که طراحی و توسعه در همکاری با هنرمندان با استعداد.

دوازده جنوبی SurfacePad مورد

این شیک چرم پوشش احساس لوکس. این یک نمونه برگ به سبک با یک زن و شوهر از شکاف در پوشش برای نگهداری کارت های اعتباری و یا شناسه. شما همچنین می توانید در برابر آن را به عنوان یک چشم انداز ایستاده است. آی فون 6S به طور کامل در دسترس به دلیل غیر منتظره ای وجود دارد بدون پوسته در داخل. شما متناسب با آی فون بر روی یک پشتوانه چسب و وجود دارد یک برش در گوشه ای پشت به دوربین را باز کنید. این یک باریک نور مورد و آن را محافظت در برابر خراشیدگی اما ما نمی خواهد با تکیه بر آن به صورت افت حمایت می کند. شما می توانید انتخاب کنید از شش رنگ مختلف.

Spigen Neo Hybrid Ex مورد

این مورد از Spigen ترکیبی از انعطاف پذیر و روشن TPU پوسته سخت پلی کربنات سپر. همه از cut-outs سخاوتمند هستند و با وجود فلزی دکمه را پوشش می دهد که برای پیدا کردن آسان و بدون به دنبال. آن را فراهم می کند و بطور دنج قرار گرفتن مناسب مطرح ناهنجاری در مقابل کمک به محافظت از صفحه نمایش و ارائه معقول قطره حفاظت با توجه به باریک خود را ساخت. اگر چه سخت سپر می آید در رنگ های مختلف, ما به خصوص مانند گل رز طلا و طلا شامپاین گزینه های.

Vesel چوب سری مورد

اگر شما به دنبال چیزی مینیمالیستی محافظ و لوکس سپس Vesel زرق و برق دار ضربه گیر می تواند برای شما. دقیقا برش از جنس آلومینیوم و با کیفیت جنگل, این دست, به پایان رسید, ضربه گیر, چشم نواز, اما آنها نمی گرفتگی عضلات خود را به سبک آیفون 6S. شما دریافت لحظهای پیچ گوشتی در جعبه به شما کمک کند ایمن مناسب خود را سپر و گسترش آن از جلو به عقب به محافظت از تلفن خود را. برش outs دقیق هستند و با وجود آلومینیوم دکمه را پوشش می دهد چسبیده به قاب های چوبی که هر کدام آثار با یک کلیک ساده. علاوه بر این شما می توانید طیف وسیعی از اتمام مختلف و جنگل یخ زده تیتانیوم خاکستری و گردو که مورد علاقه ما است.

Noreve سنت B مورد چرم

اگر شما به نفع یک کیف پول چرم-سبک مورد و سپس این طراحی زیبایی باید در رادار خود. دست گردد مورد به پایان رسید با چرم با کیفیت بالا و شما می توانید در انتخاب بافت و رنگ شما می خواهید. آن باز می شود مانند یک کتاب دارد و دو اسلات کارت اعتباری با یک بزرگتر جیب مخفی در پشت در پوشش. کوچک kickstand میآید از پشت propping آی فون خود را 6 در نظر چشم انداز و همچنین امن بسته شدن مغناطیسی بنابراین در این مورد نمی خواهد پاپ باز ناخوانده. آیفون استوار است داخل ظرف های کوچک گهواره یکی مجهز با cut-outs که به شما دسترسی به آی فون خود را و پورت دکمه ها و دوربین.

MagBak مورد

در اینجا یکی دیگر از آیفون 6S مورد مغناطیسی با یک لمس. این MagBak به عنوان نام آن پیداست دارای یک نوار مغناطیسی در داخل آن و کشتی آن را با دو MagSticks که کوچک نوار مغناطیسی با چسب پشت که شما می توانید بر روی ماشین خط تیره و یا آشپزخانه کاشی برای نصب آی فون خود را. مورد خود را می آید در چهار رنگ مختلف احساس نرم و قابل انعطاف و نرم به لمس و یک میکرو پوشش داخل. وجود دارد cut-outs برای پورت سوئیچ و دوربین و ظریف دکمه را پوشش می دهد. آن را بسیار باریک و پس از آن ممکن است ارائه مقدار افت حفاظت, اما مغناطیسی اسکله به طور بالقوه بسیار مفید است.

Speck CandyShell مورد روشن

وجود حداقل دو دلیل خوب یک نگاهی به این مورد جدید از ذره: این شفاف بنابراین شما می توانید لذت بردن از آی فون 6S, طراحی و آن را مطابق نظامی قطره-آزمون استاندارد 810G بنابراین آن را به زنده ماندن از سقوط. این اولین بار است که پاک کردن صورت ذره ارائه کرده است اما آن را نمی باید به سازش کسانی که محافظ اعتبار. بر خلاف دیگر روشن TPE موارد وجود دارد یک لایه ویژه برای جلوگیری از زردی در طول زمان پس از آن باید در حفظ آن کامل و شفاف نگاه کنید. برش outs دقیق هستند و به اندازه کافی بزرگ است که در این مورد دخالت نمی کنیم با استفاده روزمره. دکمه را پوشش می دهد برای پیدا کردن آسان و بدون اجمالی در مورد. نیز وجود دارد یک مطرح قاب برای محافظت از صفحه نمایش.

Griffin Survivor اجلاس مورد

هر کسی که به دنبال برخی از جدی برای حفاظت از گوشی جدید خود را در حال رفتن به می خواهید به اتمام اجلاس مورد. این بخشی از گریفین را Survivor series و قادر به تحمل تمام آزمایشات از یک ناهموار, هوای آزاد, ماجراجویی. این می تواند قطره از بالا به 10 پا در حالی که هنوز نگه داشتن آی فون خود را 6S امن در داخل. آن را نیز غیر قابل نفوذ باران به شن و ماسه و گرد و غبار. در پایان بافت را فراهم می کند اضافه گرفتن وجود دارد را پوشش می دهد برای دکمه ها و پورت و وجود دارد ساخته شده است در محافظ صفحه نمایش. آن است که بسیار دلپذیری پس از آن ماسک اپل طراحی زیبا; اما فکر می کنم از آن به عنوان یک پالتو برای گوشی خود با یک جلیقه ضد گلوله در داخل.

ابریشم PureView مورد روشن

در اصل ارزان ترین مورد در این لیست است باریک سپر داخلی آج است که وعده برای جذب شوک. آن را روشن است به اجازه می دهد اپل آیفون 6S طراحی به درخشش را از طریق. دکمه را پوشش می دهد بسیار بزرگ هستند و با وجود دهانه بزرگ برای پورت ها و دوربین. به نظر می رسد کاملا خوب برای چنین ارزان مورد و باید اساسی حمایت می کند. شما می توانید آن را انتخاب کنید تا در طلا, سیاه و سفید, شفاف, فراست یا خاکستری. آن را آسان به سفارشی کردن این مورد توسط لغزش یک تصویر به پشت روشن بخش — حتی یک الگو ارائه بنابراین شما می توانید تر و تمیز تصویر برای مناسب کامل. شما همچنین می توانید یک محافظ صفحه نمایش در جعبه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im