گوگل صفحه 4 یکی از بهترین گوشی های آندروید را در حال حاضر بسیار عالی دوربین, نرم افزار هوشمندانه و بسیار عملکرد سریع. این شهر همچنین دارای یک زیبا زرق و برق دار, صفحه نمایش لمسی است که ارائه تیز تصاویری و بزرگ به نظر می رسد با وجود کمی منسوخ شده پیشانی قاب. اما حتی اگر شما خریداری یک صفحه 4 مورد, شما ممکن است بخواهید برای محافظت از صفحه نمایش گوشی با یک محافظ صفحه نمایش. به شما کمک کند جمع آوری کرده ایم پنج بهترین صفحه 4, محافظ صفحه نمایش در حال حاضر.

صرف نظر از بودجه خود را به این لیست باید سمت راست صفحه 4 محافظ صفحه نمایش برای شما. از ارزش برای پول به فوق العاده سخت ما تمام پایگاه های خود را پوشش داده است.

Omoton محافظ صفحه نمایش

OMOTON Google Pixel 4 screen protector

یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی که به دنبال کیفیت صفحه 4 screen protector در بودجه Omoton محافظ صفحه نمایش می آید در دستی بسته از چهار. ساخته شده از 9H hardness tempered glass (بالاترین سطح از سختی) آن را به محافظت از خود را در صفحه 4 صفحه نمایش از همه شیوه ای از خش و ضربه. در ضمن آن مواد نیز ضد اثر انگشت خواص است که حفاظت از آن از لکه های ناخوشایند. بهتر است محافظ آسان است به جا بیش از خود را در صفحه 4 صفحه نمایش با حباب رایگان چسب و یک راهنمای قاب.

Zagg InvisibleShield شیشه ای نخبگان محافظ صفحه نمایش

ZAGG - InvisibleShield Glass Elite Screen Protector for Google Pixel 4

اگر شما به سادگی می خواهید با دوام ترین صفحه 4 محافظ صفحه نمایش و سپس Zagg را InvisibleShield شیشه ای نخبگان محافظ صفحه نمایش است که به احتمال زیاد انتخاب برای شما با فرض اینکه شما از ذهن نیست هزینه های بیش از حد معمول است. آن را همراه با تقویت لبه برای جلوگیری از پنوماتیک و با استفاده از آن چه Zagg اشاره به عنوان “تبادل یونی تکنولوژی” است که در اصل باعث افزایش protector قدرت فشرده سازی سطح آن است. در نهایت سطح آن درمان شده با oleophobic پوشش, که بدان معنی است که آن را مانع از اثر انگشت و لکه ها از خراب آن در غیر این صورت ظاهر براق.

ArmorSuit MilitaryShield محافظ صفحه نمایش

ArmorSuit MilitaryShield Screen Protector for Google Pixel 4

ساخته شده از ضد خش درجه نظامی و زرد-مقاوم در برابر مواد ArmorSuit MilitaryShield محافظ صفحه نمایش یکی از بهترین صفحه 4, محافظ صفحه نمایش زمانی که آن را می آید به حفاظت از. نه تنها آن را دشوار است, اما آن را قادر به ترمیم خراش جزئی به لطف خود شفا فن آوری است. آن را نیز دفع لکه و روغن. در بالای این, آن را بسیار نازک و انعطاف پذیر به این معنی است که آن را متناسب با صفحه 4 خیلی خوب و آسان به درخواست است.

LK محافظ صفحه نمایش

 LK [3 Pack] Screen Protector for Google Pixel 4

یکی دیگر از صفحه 4 محافظ صفحه نمایش برای آمدن در یک multipack (این سه) این LK محافظ صفحه نمایش ارائه می دهد ارزش برای پول و حفاظت بسیار عالی. آن شیشه ای می آید در 9H در مقیاس سختی که بالاترین امتیاز قادر به حفاظت از اکثریت قریب به اتفاق می افتد و خش. علاوه بر این, آن است که HD روشن و بسیار پاسخگو به تماس های خود را, به این معنی که آن را حفظ نرمال تجربه خود را با استفاده از صفحه 4. آن را نیز مورد-طراحی دوستانه و ساده برای نصب ساخت یک انتخاب بزرگ همه در اطراف.

Skinomi مات کامل بدن محافظ

Skinomi Matte Full Body Protector for Pixel 4

در مقایسه با دیگر صفحه 4, محافظ صفحه نمایش در این لیست Skinomi مات کامل محافظ بدن نه تنها شامل یک محافظ صفحه نمایش را پوشش می دهد که بسیاری از صفحه 4 به بالا گودی اما همچنین پوشش پشت گوشی باید به شما نیاز دارید و یا می خواهید آن را. دو راه اصلی محافظ صفحه نمایش ساخته شده است با مات درجه نظامی مواد پلیمری است که انجام یک کار خوب از حفاظت از خود را در صفحه 4 صفحه نمایش در برابر ترک خوردگی و خش. این مواد همچنین طراحی شده برای کاهش تابش خیره کننده در محیط های روشن تر در حالی که گارانتی مادام العمر از تولید کننده باید به شما صلح از ذهن است که نمی توان آن را شکستن بر شما در هر زمان به زودی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im