با عنوان Warframe هموار کردن راه, رایگان-به-بازی بازی های ژانر منفجر شده در طول چند سال گذشته. رفته اند روز از دانلود یک, به احتمال زیاد, مخرب, بازی رایگان بر روی کامپیوتر خود را تنها برای پیدا کردن آن را با آشغال microtransactions. در حال حاضر وجود دارد کامل آلاینده های است که شما می توانید دانلود بدون صرف یک سکه. از مدیریت یک زیر زمین طاق در خرید اینترنتی سرپناه برای مصرف در 150 مخالفان در Call of Duty: Warzone, در اینجا بهترین بازی ها در ایکس باکس یکی از.

مطالعه بیشتر

برکت انداخته

A player stands down a dragon in Bless Unleashed
BANDAI NAMCO

جانشین برکت آنلاین که جان سالم به در فقط یک سال بر روی کامپیوتر قبل از گرفتن تعطیل برکت انداخته جدید رایگان-به-بازی بازی های MMORPG گزینه بر روی Xbox One برای اولین بار از Bandai Namco کنسول. بازیکنان شروع به بازی به عنوان یک بخش قدرتمند priestess که جزیره است توسط یک نیروی شیطانی شناخته شده به عنوان بیچهره. حمله به این جزیره صلح آمیز فقط یک قطعه از یک مخرب تر طرح هر چند آن را تا بازیکن را به باز کردن رمز و راز از طریق یک ماجراجویی فانتزی.

نظر اولیه خود را به نام توجه به clunky مبارزه با سیستم و تکراری NPCs و ماموریت های جانبی, اما دیگران را ستایش از آن برای به چالش کشیدن آن و در عین حال آسان به انتخاب کنید تا سیستم درست و مخلوق طراحی بازی است که هنوز هم جدید برای ایکس باکس و توسعه دهندگان به طور منظم به روز رسانی آن — انتظار پیشرفت های دیگر این بازی این است که با مقدار زیادی از ورودی از بازیکنان.

Call of Duty: Warzone

اگر ندای وظیفه: جنگ های مدرن را فوق العاده رقابتی چند نفره حالت نیست به اندازه کافی برای برآوردن شما در شانس هستید. با Warzoneتماس از سری وظیفه وارد نبرد رویال آرنا است و یکی از داغترین تجربه های چند نفره در بازی در حال حاضر. اصلی نبرد رویال حالت معمولی است — چتر نجات بر روی نقشه لوت تا با تیم ملی خود را و نبرد آن را با دیگر تیم های, همه با ندای وظیفه مکانیک سلاح و مبارزه با تاکتیک. چه جدا Warzone از دیگر battle royale بازی در حال حاضر آن را غارت حالت. هدف از این حالت این است که به جمع آوری 1 میلیون دلار با تیم ملی خود را با غارت و چپاول در اطراف نقشه و گرفتن بازیکنان دیگر. دریافت خارج شده و شما respawn اما یک درصد از پول خود را گرفته شده است. به یاد داشته باشید به رها کردن برخی از خود را جمع آوری پول در سپرده هلیکوپتر پد پراکنده بر روی نقشه و یا با واریز وجه نقد بالن. سه تیم برتر نشان داده شده در همه, نقشه, پس از حمل بیش از حد خمیر قرار می دهد یک هدف بزرگ بر روی پشت خود را.

از نظر گیم پلی Warzone نمی آوردن چیزی جدید به شدت به جدول — تو هنوز به تمرکز بر نبرد رویال اصول اولیه مانند دانستن اسلحه خود را بسته شدن درب پشت سر شما و گوش دادن به صورت قدم به قدم در اطراف هر گوشه. اما طرفداران Call of Duty خواهد بود پمپ برای اضافه کردن یک فعال نبرد رویال حالت به سری در حال حاضر جدی استخر چند نفره و غارت قطعا می افزاید: جالب جایگزین حالت بازی به مخلوط.

ما به عنوان خوانده شده کامل Call of Duty: Warzone نقد و بررسی

داروین پروژه

در وسط یک نبرد رویال بوم است که با تمرکز بر مشخصات بالا در بورس مانند Fortnite و PlayerUnknown را Battlegrounds, داروین پروژه پیوست یک under-the-رادار اما پیچیده علاوه بر این به این ژانر است. در حالی که اکثر بازی نبرد رویال زیادی ندارد از یک داستان پشت آنها داروین پروژه در یک بازی گرسنگی-esque آینده dystopian که در آن ازدیاد جمعیت منجر به عمل reality TV-سبک نبرد رویال مسابقات به نگه داشتن توده ها قابل کنترل است. در این مبارزه به مرگ چیزی است که به شما تحویل داده. بازیکنان باید ریز ریز کردن درختان جمع آوری منابع طبیعی و غارت ساختمان برای ساخت سلاح و ابزار. محیط زیست یک عامل جدی و همچنین مطمئن شوید که به ریز ریز کردن چوب برای ساخت خود را در یک آتش سوزی در آب و هوای سرد و یا شما ممکن است بمیرد قبل از اینکه شما حتی یک بازیکن دیگر.

بخش منحصر به فرد از این بازی این است که تلویزیون واقعیت زاویه — این دعوا در حال تولید است. هر کسی که طول می کشد در نقش مدیر یک ربات گیری استاد از مراسم معلق در هوا بالای سر. این بازیکن می تواند التیام بازیکنان تغییر محیط رها غارت تنظیم منطقه امن و غیره را نشان می دهد جالب تر اگر بازیکنان در حال گرفتن منفعل.

یک بازی سوم شخص با ورود به کارتون-سبک هنر, داروین پروژه ممکن است همه در فنجان چای. اما آن را قطعا ارزش چک کردن اگر شما یک فن از نبرد رویال نوع و می خواهید برای کشف گذشته تیتر بورس های نظامی است.

جزئیات کامل ما داروین پروژه بررسی

Dauntless

Dauntless monsters

اگر شما از طرفداران جمع آوری یک گروه از دوستان به صورت آنلاین با استفاده از سلاح های مختلف و مقابله با lumbering جانوران Dauntless ممکن است این عنوان برای شما. شبیه به شکارچی هیولا: جهان, اما, رایگان-به-بازی بازی و با یک Fortnite سبک شخصیت و نبرد با تصویب این آرپیجی اقدام است همه چیز در مورد ردیابی کردن و قتل گسترده هیولا. هیچ آسیاب دور در موجودات کوچک و کار راه خود را به لیگ های بزرگ هر چند — این بازی است که همه در جنگ و رئیس در همه زمان ها.

مبارزه در این بازی این است که بسیار مورد استراتژی. شما نمی خواهد بود پاداش برای اجرا به نبرد هرزه نگاره دکمه حمله بدون برنامه. مبارزه با هیولا حول محور چیدن سلاح مناسب برای کار و یادگیری خود را از حمله دشمن طرح حق دانستن حمله combos و گریزان مانور به ذبح بیت آمده و زنده است.

داشتن یک مجموعه استراتژی و مطمئن شوید که حزب خود را مجهز شده است درست است که کلید موفقیت در شکار هیولا, بنابراین مطمئن شوید که شما تمام تیم ملی را در همان صفحه قبل از عجله به نبرد.

سرنوشت 2

Destiny 2 Crimson Days

سرنوشت 2 است sci-fi, open-world, تیرانداز اول شخص طراحی و توسعه توسط Bungie. بازی می گیرد در آینده ای دور هنگامی که یک کنگلومرا از بیگانه ارتش حمله کرده اند سیستم های خورشیدی و تهدید آخرین بقایای بشریت است. بین داستان بازی و رقابتی چند نفره حالت سرنوشت 2 به بازیکن مقدار زیادی از مطالب به صورت کاملا بدون هیچ هزینه. بازیکنان نیاز به ایجاد شخصیت خود و سفارشی کردن آن را به نقاط قوت خود را در حالی که جمع آوری غارت و ساختمان سلاح برای حمایت از کلاس های خود را از انتخاب موفق باشد.

سرنوشت 2 تنها گسترش پس از راه اندازی آن را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از کاهش ساخت آن را به یک بزرگ جهان برای پیوستن به اگر شما به دنبال تجربه بازی همهجانبه و یک جامعه بزرگتر. Bungie علنا اظهار داشت که آن را به دنبال آوردن کراس پلت فرم بازی به بازی اما به نظر نمی آید مانند به روز رسانی است که در آثار منتشر خواهد شد در هر زمان به زودی.

خرید اینترنتی پناهگاه

Bethesda را Fallout 4 و خرید اینترنتی 76 بزرگ, کامل, قیمت, تجربه, Xbox One, اما اگر شما به دنبال صرفه جویی زیادی از درب بطری شیک مستعمره مدیریت شبیه سازی خرید اینترنتی سرپناه یک جایگزین بزرگ است. وظیفه با رشد یک جامعه از خرک-خانه بازماندگان پس از آخرالزمان هسته ای شما باید با مدیریت منابع و ساخت اتاق جدید سرمایه گذاری به ناشناخته برای تکمیل quests و دفاع از خانه خود را از مهاجمان در حالی که همه در تلاش برای افزایش جمعیت است. بسیاری از اقدامات خود را در تایمر پس از آن یک بازی بزرگ به بازی در بین جلسات چند نفره و یا به عنوان شما در حال تماشای Netflix بکشد خود را در ایکس باکس یکی از. این هم بخشی از ایکس باکس بازی در هر نقطه برنامه بنابراین شما می توانید انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش در ویندوز 10 PC.

Fortnite

یکی از محبوب ترین بازی ها در سراسر جهان Fortnite زیادی لازم نیست از یک مقدمه است. بالا نبرد رویال تیرانداز از بازی حماسی است که همیشه در حال تحول از طریق نقشه تغییرات سلاح شده و دیگر در محتوای بازی پس از آن یک عنوان بزرگ را در خود چرخش است. فصل جاری است در راه خود را خارج کرده اند جاسوسی مضمون از یک روز و شامل کشت در بازی ماموریت ها و چالش های تحویل داده شده به شما توسط یک تیم عجیب و غریب از عوامل است. در این فصل همچنین شامل یک آرزو بازشدنی Deadpool پوست از طریق همکاری با مارول. در فصل سوم از فصل جاری بود که به تازگی تحت فشار قرار دادند تا ژوئن و طرفداران می بینی در چه قسط بعدی را به جدول به ارمغان بیاورد.

در حالی که Fortnite همواره در حال تغییر است اصول اولیه بازی همان باقی می ماند. هر کسی که بازی رو قبلا گرفته است که در آن یک استراحت را پیدا خواهد کرد خود را به نوسان از چیزهایی است. با وجود محبوبیت این بازی است بیش از گذشته چند سال هنوز هم وجود دارد یک جامد تعادل رقابتی. معرفی عرصه رقابتی حالت تقسیم کرده است و این بازیکن استخر تا کمی پس از بازی به طور منظم حالت نیست که پر از بازیکنان.

Hawken

Best Free to Play Games

اگر شما فکر Titanfall سرد بود اما مفهوم دلسرد شد توسط این واقعیت است که نیمی از این بازی می گیرد در پا (و یا اگر شما یک Gundam Wing فن), Hawken فقط ممکن است برای شما. این بازی بی رحم به بازیکنان جدید اما برخی از صرف زمان با آن و شما پیدا کنید که چند چیز به عنوان لذت بخش به عنوان خلبانی یک مکانیک به پیروزی. بازیکنان را انتخاب کنید از بیش از 30 مختلف mechs هر کدام با توانایی های مختلف و سوله برای پر کردن و — البته — بسیاری از سلاح های مختلف.

گرافیک کمی دانه دار و framerates های وارد قطره مناسبت, اما برای سال 2012 عنوان منتقل شده به ایکس باکس یکی از آن نقش بسیار خوبی است. عدم وجود هدف کمک (یک جزء اصلی در اکشن مدرن) به معنی شما نیاز به سنگ تیز کردن مهارت های خود را, اما و mechs’ فرار از توانایی ها می تواند منجر به درگیری شدید بین پایین-واحد بهداشت. Hawken نیز احساس می کند بسیار سنگین هنگام مرور منوها و چنین اما این شکایت جزئی.

Neverwinter

اگر آوردن MOBA برای کنسول دشوار بود و سپس انجام همین کار را برای یک MMO است که در واقع به چالش کشیدن در تلاش است. هنوز هم این اتفاق افتاده است و بیشتر و بیشتر در سال های اخیر با بازی های مثل این کتیبه ها بزرگتر آنلاین و DC جهان آنلاین اثبات این است که این ژانر می تواند زنده ماندن در یک گیم پد, حتی اگر آن را ارائه نمی دهد همان آزادی به عنوان یک صفحه کلید-ماوس دسته کوچک موسیقی جاز. Neverwinter نبود ما مورد علاقه MMO عنوان برای PC, اما آن کوتاه اکشن بار و خطی طراحی سطح ترجمه بسیار خوبی برای یک Xbox One controller, و شما می توانید تقریبا تمام بازی به صورت رایگان. این مجموعه در Dungeons & Dragons Forgotten Realms جهان و شما را انتخاب کنید از D&D-الهام گرفته از شخصیت آرکه تایپ خود را برای ایجاد ماجراجو.

بازی فاقد ویژگی های MMO — یعنی گروه محدود به پنج و با وجود چند گزینه برای برقراری ارتباط در-بازی — اما مبارزه با احساس سنگین و رضایت بخش, قابل توجه یک تعادل خوب بین عمق و سادگی.

Phantasy Star Online 2

از سال 2012 سگا منتشر کرده است Phantasy Star Online 2 در سراسر انواع سیستم عامل, اما این بازی هرگز آن را به راه به آمریکا تا زمانی که این ماه است. ایکس باکس یکی از نسخه شامل به روزترین نسخه از فضا-عصر ایران. در حالی که این بازی شده است در اطراف برای مدتی و قطعا نشان می دهد که سن آن هر کس فقط هیجان زده برای به دست آوردن یک فرصت به آن بازی است.

در PSO2, شما یک عضو از ARKS یک نیروی کار اختصاص داده شده به اکتشاف و حفاظت از جهان در برابر بدخیم نیروی به نام Falspawn. شما می توانید سفر خود را با یک حزب از چهار تا سایر بازیکنان وجود دارد و منحصر به فرد چندحزبی مناطق که در آن تا 12 بازیکن می تواند بازی به طور همزمان.

خبر بد برای PS4 و سوئیچ صاحبان آن را برای تلفن های موبایل مانند بازی باقی خواهد ماند و یک ایکس باکس منحصر به فرد. اما یک PC انتشار این بازی انتظار می رود که زمانی در اوایل ممکن است.

قلمرو رویال

قلمرو رویال ممکن است مانند نگاه Fortniteاما این دو بازی اصلا در حد معمول است. آن است که یک spin-off از قهرمان تیرانداز Paladins: قهرمانان عرصهکه در آن سرچشمه به عنوان یک حالت بازی شناخته شده به عنوان Paladins: Battlegrounds. آماده برای یک ترکیب مدرن و فانتزی عناصر است. بازیکنان آن را از نبرد و دسترسی به سلاح های مانند تیرانداز از خفا تفنگ و تفنگ ساچمه ای اما بازیکنان نیز ورزش طولانی شمشیر و تیر و کارکنان. یک سیستم گر چه هنر اجازه می دهد تا موارد یافت به پایین شکسته شود برای مواد برای ایجاد آیتم های بهتر و یا توانایی های ثابت در مکان های موجود در نقشه به نام Forges که اغلب تبدیل به رقابت با بسیاری از بازیکنان.

بر خلاف اکثر نبرد royales در حال حاضر بازیکنان باید انتخاب کنید بین یکی از پنج کلاس در هنگام پریدن به بازی: شکارچی, جنگجو, قاتل, مهندس یا mage را. هر کلاس دارای مهارت های خود را در میدان جنگ. برای مثال Assassins توانایی دوربری بین فواصل کوتاه و مهندسین توانایی استقرار یک سپر قدرتمند برای جذب ورودی آسیب.

Roblox

در حالی که تا حد زیادی به عنوان یک صورتحساب کودکان و نوجوانان عنوان Roblox is a free-to-play مطلب است که سرگرم کننده برای تمام سنین است. Roblox یک پلت فرم جهانی که در آن میلیون ها نفر از مردم جمع آوری با هم تصور کنید و ایجاد کنید و با یکدیگر در همهجانبه کاربر-تولید شده در جهان 3D. بازیکنان می توانید ثبت نام برای پیوستن به Robloxایجاد یک آواتار برای خود و توسعه و یا بازی میلیون ها نفر از بازی های 3D آنلاین. پلت فرم شبیه به فوتبال و از مد افتاده پس از لگو هر چند نه به طور مستقیم متصل به هم.

پس از ایجاد بازی در اینجا بسیار ساده وجود دارد که تقریبا بیش از حد بسیاری از بازی ها را انتخاب کنید. محدوده بازی از غواصی شبیه سازی پارک تفریحی سازندگان مشترک پیتزا پخت و پز بازی ها و حتی زندان فرار. امکانات اساسا بی پایان. این بازی شامل مقدار زیادی از, انفرادی, تجربه, اما آن است که همیشه بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما تیم با یک دوست برای همکاری در توسعه یک بازی جدید و یا لذت بردن از در کنار هم.

ذلیل

ترجمه MOBA نوع برای کنسول های همیشه دشوار است بپرسید اما ذلیل توسعه دهنده Hi-Rez Studios موفق به آن را بکشید و در نتیجه احتمالا بهترین رایگان بازی های شما در ایکس باکس یا پلی استیشن 4. در شکست دادنشما را کنترل خدا است. وجود بیش از 100 را انتخاب کنید از نقطه از هشت متفاوت “Pantheons” (یونانی, چینی, نورس, et cetera) و متعلق به یکی از پنج کلاس: نگهبان, مگه, شکارچی, جنگجو یا آدمکش. مانند لیگ از افسانه یا DOTA 2شما کنترل خود را انتخاب خدا از دیدگاه سوم شخص هر چند در اینجا دوربین است که کمی نزدیک تر است.

دانش سطحی از نوع بازی های مختلف را به بازیکنان فرصت بازی در تیم های سه چهار و یا پنج و سنتی lane-بازی مبتنی بر نوع کنتراست خوبی با حالت مانند عرصه که در آن تیم کار تحویل عوامل از طریق دشمن پورتال. ذلیل سرگرم کننده بزرگ است اما هشدار داده می شود: مهارت آستانه بالا است بنابراین آن را بسیار به چالش کشیدن را انتخاب کنید تا و بازی بدون کمک از دوستان.

Warframe

Best Free to Play Games

Warframe است crafter رویای. بازیکن را کنترل تنو (دفعات بازدید: فضای نینجاها) از دیدگاه سوم شخص, گام گذاشتن بر ماموریت های سراسر کهکشان به مبارزه با چندین شوم جناح. نور در طرح و سنگین در سفارشی سازی بازی سریع ء و طراحی شده برای تعاونی بازی به عنوان بازیکن را انفجار را از طریق سطوح با اهداف معمولی از جمله ترور و خرابکاری. T

Eponymous “Warframes” — نام مستعار زره مناسب است که عمل به عنوان کلاس های شخصیت — آیا قرعه کشی اصلی در اینجا. وجود دارد بیش از 30 فریم را انتخاب کنید از هر یک از چهار مهارت های منحصر به فرد و شما می توانید سوئیچ بین آنها را در یک بار آنها را کلیک کنید. هر فریم در عمل متفاوت اجازه می دهد به صورت بی شمار سبک بازی و شما می توانید همه چیز را سفارشی کنید — سلاح فریم و غیره. — با مدها که خیاط مهارت های و حتی بیشتر به طور خاص. بازی احساس می کند کمی بازی های آنلاین-y و تکراری در زمان, اما c’mon آن را رایگان!

جهانی از مخازن

هر کسی به یاد داشته باشید مخازن? شما می دانید که 2D بازی فلش است که همه در مورد زاویه? خوب, جهانی از مخازن است کمی قوی تر هر چند همان اصول اساسی اعمال می شود. در گرم 15-در-15 درگیری که در سراسر وسیع نقشه های شما را انتخاب کنید یک تانک و انفجار راه خود را از طریق دشمنان با استفاده از محیط به نفع خود و باز کردن ارتقاء در این فرآیند است. متنوع نقشه طراحی کمک می کند تا نگه داشتن جنگ و بازیکنان نیاز به مانور با دقت به زنده ماندن داده می شود که چگونه به آرامی به تانک نوبه خود و سرعت بخشیدن به.

همانطور که با بسیاری از بازی ها در لیست ما پیشرفت آهسته است و شما ممکن است به خودتان پیدا کنید خارش به صرف برخی از زندگی واقعی پول نقد در یک مخزن جدید پس از دمیده تا چند صد بار. هنوز جهان از مخازن یک عنوان منحصر به فرد و یکی که ارائه می دهد یک تن از سرگرم کننده برای صفر سرمایه گذاری پول.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de