تقریبا همه با استفاده از فن آوری در برخی از شکل از زندگی روزمره ما است. برنامه های در حوزه های بسیاری از استفاده با بسیاری از آنهایی که بزرگ با تمرکز بر آموزش و پرورش است. برنامه های آموزشی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دسترسی به منابع ارزشمند و مواد آموزشی در لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه.
یکی از مزایای این نوع از برنامه های است که آنها می توانید نگه داشتن دانش آموزان متصل به کلاس درس حتی در حالی که آنها دور از مدرسه.

از منابع اضافی به راه هایی برای کمک به آموزش از راه دور وجود دارد هیچ کمبود گزینه های. اگر شما یک معلم هستید که می خواهد به استفاده از این نرم افزار چک کردن بهترین از بهترین.

مطالعه بیشتر

زوم بدون شک تبدیل عزیزم برنامه و ارتباطات مرکز با بسیاری از بیشتر مردم در حال حاضر کار مطالعه و یا به سادگی حلق آویز کردن در خانه. از آن شده است که پوشش نقره ای اتصال ما به پدر و مادر ما و دوستان ما و خانواده ما و ما دانش آموزان و معلمان. اگر شما شروع به پریدن در ارابه موسیقی در نظر گرفتن انجام این کار در حال حاضر.

زوم قدرتمند ابر ویدئو کنفرانس پلت فرم است که اجازه می دهد تا شما را به میزبان “جلسات” با صدها نفر از شرکت کنندگان است. با استفاده از زوم مربیان می توانند به اشتراک گذاری طرح درس به آموزش مبادله فایل ها با دانش آموزان و برقراری ارتباط مستقیم با این گروه و یا افراد از طریق چت و همه در درون برنامه. نسخه رایگان از نرم افزار پشتیبانی از نامحدود 1 به 1 جلسات و 40 دقیقه زمان محدود در جلسات گروه. پایه نسخه پرداخت می شود هر چند با شروع در فقط 15 دلار در ماه ارائه می دهد جلسات به 100 شرکت کننده در حال اجرا تا 24 ساعت ،

iOS اندروید

معلمان به نوبه خود یک درس خسته کننده به یک بازی برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان خود را, اما نه همه مهارت های لازم برای ایجاد یک بازی از ابتدا. خوشبختانه GetKahoot وب سایت باعث می شود آن را آسان به نوبه خود کلاس به gameshow. همه شما باید انجام دهید این است را وارد کنید و خود را آماده پرسش و پاسخ به سایت برای ایجاد یک فورا قابل پخش بازی. دانش آموزان خود را می توانید پس از دانلود Kahoot برنامه برای استفاده به عنوان زنگ برای پیوستن به در در سرگرم کننده است. شروع کردن با کارهای ساده بر روی صفحه نمایش خود را و مشاهده و آمار کلیدی خود را در مشخصات خود را در منطقه.

iOS اندروید

پدر و مادر می خواهید به جشن های خود را برای کودکان دستاوردهای هر مرحله از راه بنابراین مهم است که به نگه داشتن آنها را در حلقه در پیشرفت بچه های خود در طول سال تحصیلی. با بالا و پایین رفتن یک دانش آموز نمونه کارها, برنامه بچه ها می توانید به فروشگاه و پست بهترین کار خود را برای به اشتراک گذاشتن با پدر و مادر خود را. معلمان از سوی دیگر می تواند با ارائه نمونه های بتن از دانش آموزان خود را’ نقاط قوت و زمینه های بهبود به پدر و مادر خود را در طول معلم-والد جلسات. بهبود فعالیت های آن کاری که با سهولت برای به اشتراک گذاشتن فعالیت های خود را با کلاس های کپی دستورالعمل های صوتی و پیدا کردن دیگر معلم-کمک به فعالیت در کتابخانه.

iOS اندروید آمازون

اگر مدرسه شما در حال حاضر با استفاده از G مجموعه آموزش و پرورش (که قبلا شناخته شده به عنوان برنامه های گوگل برای آموزش و پرورش) شانس شما در حال حاضر در مورد درس. نه تنها شما می توانید توزیع و درجه تکالیف از طریق نرم افزار و همچنین سازماندهی تمام مواد کلاس در گوگل درایو شما همچنین می توانید به دانش آموزان خود را بیشتر به راحتی — یا به اطلاعیه و یا به آنها را به شرکت در بحث. معلمان می توانند در حال حاضر افزایش تعامل با دانش آموز انتخاب که به طور تصادفی انتخاب دانش آموزان از فهرستی بنابراین شما می توانید ایجاد انگیزه کامل کلاس درس مشارکت.

iOS اندروید

یادآوری می سازد آن را آسان برای معلمان برای برقراری ارتباط با دانش آموزان و پدر و مادر خود را در زمان واقعی و در خارج از کلاس درس. شما می توانید کلاس اطلاعیه ها آغاز گروه چت و یا تماس با مردم و بخش خصوصی از طریق برنامه. پیام های خود را که می تواند شامل تصاویر و لینک ها حتی می تواند ترجمه به بیش از 90 زبان, ساخت این امکان را برای برقراری ارتباط با پدر و مادر که با زبان مادری غیر انگلیسی.

iOS اندروید

جمع آوری کسانی که مزاحم والدین, فرم رضایت از خود دانش آموزان برای سفرهای یک کابوس می باشد اما Classtree باعث می شود فرآیند بدون درد و بدون کاغذ. بر خلاف یادآوری می کنند که به سادگی به اطلاع والدین از تدارکات آینده سفر زمینه Classtree در واقع به شما امکان ضمیمه کردن یک فرم رضایت نامه برای پدر و مادر به e-sign به همراه اعلام خواهد شد. این برنامه به شما امکان اضافه کردن اختیاری سوالات تسهیل فوری نمایش داده شد و مدیریت نظرات از پدر و مادر است. این نرم افزار حتی به شما نشان می دهد دقیقا همان است که دیده می شود توجه داشته باشید خود را و که شما را مدیون یک امضا فرم.

iOS اندروید

این نه فقط کسب و کار است که تکیه بر شل برای حفظ کارکنان متصل: اساتید و دانشجویان به طور فزاینده ای تبدیل به ابزار پیام برای در تماس ماندن فراتر از ساعات مدرسه. نه تنها برخی از مدرسان میزبانی وب مبتنی بر متن “ساعات اداری” بر روی پلت فرم, اما آنها نیز حتی هل دادن مهم یادآوری از طریق برنامه به دانش آموزان خود را فقط در مورد. شما هم اکنون می توانید با استفاده از تنظیمات سوئیچ تیره حالت روشن یا خاموش و آپلود تصاویر متعدد به طور همزمان از جعبه پیام و در کانال ها و موضوعات.

iOS اندروید

پروژه های گروه می تواند مشکل هنگامی که هر کس عامل در برنامه های مختلف و صفحه. خوشبختانه Trello اجازه می دهد تا دانش آموزان ماندن سازمان یافته ارائه ابزار دستی طراحی شده برای نگه داشتن آنها را در کار. این برنامه اجازه می دهد تا آنها را برای ایجاد چک لیست ها تصاویر و تعیین وظایف به دیگر کاربران در میان دیگر اقدامات در حالی که به راحتی همگام سازی محتوا در سراسر دستگاه از طریق ابر. محتوای نمایش داده شده در یک کارت-فلفلی رابط با گزینه های به راحتی حذف وظایف یک بار به پایان رسید. شما می توانید اضافه کردن خارج عناصر مانند عکس و یا لینک به طور مستقیم به Trello برای مشاهده فوری. نرم افزار افتخارات گذشته خود را کارت به طوری که در هنگام بازگشت به برنامه شما حق بازگشت به گذشته هیئت مدیره و یا کارت شما مشاهده شد.

iOS اندروید آمازون

Addito

وجود دارد یک راه بهتر از نگه داشتن حضور نمرات و یادداشت های کلاس از در به راحتی نابجا و نوت بوک و یا در تصادفی تکه کاغذ. به عنوان یک دیجیتال کلاس کتاب و کلاس درس مدیریت برنامه Additio اجازه می دهد تا شما را به حضور در محاسبه نمرات و برنامه ریزی جدول زمانی خود, همه در دستگاه تلفن همراه خود را. نسخه های اخیر ترکیب یک سیستم جدید برای محاسبه به طور متوسط بر اساس دسته ها و زیر شاخه ها. برای ویژگی های اضافی مانند عملکرد تجزیه و تحلیل و توجه داشته باشید نگه داشتن شما نیاز به انتخاب کردن برای $8 در هر ماه به همراه نسخه.

iOS اندروید

Doceri

با استفاده از اپل صفحه نمایش لمسی و قابلیت حمل این Doceri برنامه فقط برای iOS, تبدیل دستگاه تلفن همراه را به یک قابل حمل تخته سفید تعاملی. شما می توانید حاشیه نویسی هر چه مواد شما باید بر روی صفحه نمایش به عنوان شما یاد می دهد که باعث می شود برای بیشتر تعاملی درس. علاوه بر اجازه دادن به شما دستنویس معادلات ریاضی پیچیده و یا اشفتگی فکری موقتی نمودارهای ون در پرواز برنامه همچنین می توانید ضبط کلاس و ارسال آن به صورت آنلاین به طور مستقیم از iPad خود را.

iOS

مدرسه ابتدایی معلمان هستند که همیشه در lookout برای کتاب جدید برای دانش آموزان خود را اما نگرانی در مورد هزینه های بیش از حد از پول خود را در کلاس های درس خود را. با حماسه نامحدود کتاب برای کودکان و نوجوانان برنامه معلمان در ایالات متحده و کانادا دسترسی رایگان به بیش از 15000 بچه دوستانه کتاب اعم از National Geographic Kids به سری Goosebumps. این مربی نسخه از این نرم افزار همچنین شامل ایده های درس و ویدئوها به آسانتر کردن زندگی برای معلمان است. آخرین به روز رسانی شامل ویژگی های است که کمک به بچه ها انتخاب کتاب بعدی خود در سری های مورد علاقه و حماسه! اصل ارائه می دهد که داستان از بچه های مورد علاقه نویسندگان.

iOS اندروید

شانس هستند شما در حال حاضر آشنا با Dropbox. سرویس و همراه با نرم افزار فوق العاده وقتی که می آید زمان برای ها و فروشگاه های ارائه عکس, تکالیف, فیلم ها و هر چیز دیگری شما ممکن است نیاز به دسترسی در حالی که در خانه و یا در کلاس درس. اختصاصی برنامه همچنین به شما اجازه ایجاد و ویرایش فایل های آفیس در دستگاه تلفن همراه خود را و به اشتراک گذاری فایل, لینک, با دانش آموزان خود را بنابراین شما لازم نیست که به درهم و برهمی صندوق خود را با فراوانی زیاد فایل های. شما هم اکنون می توانید کنترل کنید که چگونه مردم می توانند دسترسی به محتوای با لینک تنظیمات مانند مخاطبان رمز و انقضا و همچنین غیر فعال کردن دریافت. بیشتر تصفیه شده پارامترهای اطراف camera uploads اجازه دهید شما را انتخاب کنید هنگامی که دوربین اتوماتیک ارسال شروع و اینکه آیا برای آپلود کل خود را رول دوربین و یا تنها تصاویر جدید و همچنین ویرایش عکس ها.

iOS اندروید

آموزش و پرورش صورت می گیرد در داخل و خارج از کلاس درس و جیبی به شما می دهد یک راه را به سرعت ذخیره مقالات ویدئوها و دیگر محتوای وب مربوط به خود را در حال حاضر یا در آینده کلاس سخنرانی. این نرم افزار همچنین به شما اجازه مشاهده هر چیزی که شما ذخیره آفلاین در حالی که ارائه مقالات خود را با آسان-به-مشاهده طرح است که باعث افزایش تجربه خواندن بدون در نظر گرفتن دستگاه خود را. های که روشنگر مقاله در رونوک استعمارگران با دانش آموزان خود را نمی تواند آسان تر است. نسخه های جدید معرفی, گوش دادن آنلاین به طوری که حتی بدون اتصال به شبکه جیب به طور خودکار با استفاده از دستگاه خود را با متن به گفتار صدای.

iOS اندروید

ClassDojo نیست خود نوعی کلاس درس-مدیریت پلت فرم. در حالی که بسیاری از نگرانی های خود را با ستاره های طلا و, نمودار این برنامه اجازه می دهد تا معلمان تاکید بازخورد مثبت شما اجازه می دهد به استادانه درست شده در رفتار دانش آموزان خود را با نظرات مانند “کار سخت” و یا “شرکت است.” شما حتی می توانید ارسال والدین عمومی و پیام خصوصی در مورد پیشرفت کودک خردسال خود را و اگر آنها تمایل آنها می توانید فرزند خود را بازخورد در زمان واقعی است. هیچ مدرسه خبرنامه مورد نیاز است.

iOS اندروید

سازمان کلیدی است در کلاس درس, اما آن را همیشه آسان نیست. Teacher’s Assistant Pro اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن مجموعه ای از رفتار سوابق برای هر دانش آموز در کلاس ارائه یک روش سریع برای دنبال کردن و با اشاره به رفتار بد و اجازه دادن به شما ایمیل خاص از حوادث به طور مستقیم در داخل برنامه رابط اصلی. نرم افزار جمع آوری خود را وارد اطلاعات فروشگاه های تخلف و یا ستایش از تاریخ و زمان و محل, تصاویر, کلاس, دوره, جزئیات, معلم اقدام صورت گرفته و هر گونه دخالت والدین.

iOS

هر کسی در دانش حرفه ای را پیدا خواهد کرد WolframAlpha مفید در بررسی حقایق انجام محاسبات کشف اطلاعات جدید و تحقیق در زوایای جدید در عملا هر موضوع به تقویت آموزش و یادگیری است. این WolframAlpha موتور دانش محاسباتی را پوشش می دهد آرایه وسیعی از موضوعات ارائه اطلاعات متفاوت افراد مانند ریاضیات, فیزیک, ستاره شناسی, علوم زمین, علوم زندگی, آب و هوا, جغرافیا, تاریخ, موسیقی, زبان شناسی, ورزش, سرمایه گذاری, socioeconomics — شما نام آن را. این منابع عالی برای هر دو معلمان و دانش آموزان در هر رشته تحصیلی.

iOS اندروید

Groovy Grader

آیا شما هنوز هم درجه بندی راه قدیمی از مد افتاده? برروی گریدر شما اجازه می دهد خود را به روز رسانی روش برای محاسبه مهم است که همه خط پایین برای دانش آموزان, پدر و مادر شما. برروی گریدر جایگزین کاغذ خود را درجه بندی ماشین حساب به ارائه انعطاف پذیری بیشتر در فهمیدن دقیق ترین و عادلانه درجه شما می توانید ببخشد. شما می توانید آن را پیکربندی برای صدها نفر از سوالات و آن را نمایش نمرات به عنوان تعداد کل یا با اضافه محل دهدهی. این برنامه به شما امکان مشاهده نمرات به صورت عدد صحیح تعداد اشتباه و نیم امتیاز با مناسب رنگ-برنامه نویسی. شما می توانید بیش از 50 نمرات بر روی صفحه نمایش در یک بار. هر چند برنامه را دریافت نکرده یک به روز رسانی عمده در تقریبا یک سال بررسی های اخیر نشان می دهد که آن را هنوز هم یک مورد علاقه در میان مربیان است.

iOS

Educreations App

Educreations یک تخته سفید تعاملی برنامه است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد آسان به دنبال آموزش برای دانش آموزان است. شما می توانید ضبط صدا به روایت اقدامات خود اجازه می دهد به شما برای ایجاد نمودار, تفسیر, انیمیشن های ساده و یا دستورالعمل همراه با صوتی پوشش هر موضوع. به علاوه شما می توانید به اشتراک گذاری ویدیو از طریق ایمیل Facebook و یا توییتر. آخرین نسخه اولین درس پیش نویس همگام سازی که در آن شما می توانید با استفاده از حساب کاربری شما برای دسترسی به پیش نویس های ذخیره شده خود را در تمام دستگاه های پشتیبانی برای اپل, کلاس درس, مدیریت حساب های iCloud Keychain ،

iOS

مرتبا زمان آزمایش روش مطالعه, اما می توان آنها را آسان به از دست دادن آهنگ از داده خود را در اندازه و flimsiness. با StudyBlue معلمان می توانید دیجیتال مجموعه ای از مرتبا راهنماهای مطالعه و آزمونها با اختیاری صوتی و تصویری. علاوه بر این دانش آموزان می توانید ایجاد و به اشتراک گذاری خود را مجموعه ای از مرتبا مطالعه و ابزار آنها را به یک محل مناسب برای شروع تحصیل در خارج از, ساده, سخنرانی ها و کتاب های درسی. همه دانش آموزان دسترسی نامحدود به بیش از 500 میلیون StudyBlue مواد راهنماهای مطالعه و توانایی برای کپی کردن و تغییر هر فلشکارت عرشه به صورت رایگان.

iOS اندروید

شما نمی توانید به اشتباه با تد. سازمان رسمی برنامه خانه صدها الهام بخش و جذاب TED Talks, این برنامه شامل سخنرانی جذاب از صنعت و موضوع کارشناسان پوشا یک نوار گسترده ای از موضوعات از جمله علوم اعصاب سنتی, موسیقی محلی تکامل انسان و بسیاری از بیشتر. برخی از آنها کاملا مناسب برای جرقه درس و بحث و آنلاین بحث در حالی که دیگران می تواند به عنوان الهام بخش برای مربیان ایجاد جدید طرح درس یا سخنرانی.

iOS اندروید آمازون

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im