این مقاله آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال’ سردبیر جان ولاسکو در 6/2/2020.

ما برای انتخاب بهترین الکسا بلندگو نسل 3 Amazon, الکسا به دلیل قیمت مناسب, punchy, صوتی, عملکرد و توانایی خود را برای کنترل های مختلف اسباب بازی های هوشمند در صفحه اصلی. شما نمی خواهد پیدا کردن یک بهتر الکسا سخنران در یک بسته.

در صورتی که نمی برآوردن نیازهای متعددی وجود دارد که شخص ثالث سخنرانان که اهرم الکسا. در حالی که برخی افراد ممکن است مطالب به الکسا محدود در یک tinier بیشتر شخصی بسته دیگران ممکن است ترجیح می دهند چیزی قوی تر. وجود دارد یک آرایه وسیعی از الکسا سخنرانان به از را انتخاب کنید اما در اینجا بهترین.

بهترین الکسا سخنرانان در یک نگاه:

بهترین الکسا سخنران: آمازون اکو

Amazon Echo Plus with Philips Hue Bulb

ترکیب اندازه و عملکرد نسل 3 آمازون اکو است که ما برای انتخاب بهترین الکسا بلندگو. طرفداران موسیقی را درک کیفیت صدا با این ملاحظه بلندگو قادر به بوسیله اسباب گردنده در یک بسته که نه گسسته هنگامی که آن را قرار داده در میان سایر دکور. در حالی که سهام آن مشابه استوانه طراحی به عنوان پیشینیان خود این نسل 3 مدل مخلوط به بیشتر مناطق به دلیل پوشش پارچه. به علاوه وجود دارد که با پنج رنگ مختلف به از را انتخاب کنید.

در صوتی سمت اکو بلندگوهای مجهز به صدای دالبی با 360 درجه صوتی در حالی که ارائه ترد خواننده و punchier باس لطفا فقط در مورد هر عاشق موسیقی. شما پرداخت بیشتر برای آن بیش کوچکتر اکو نقطه اما در $100, it’s a wonderful محور. پرتاب در همه الکسا تخصص و توابع کنترل شما یک الکسا سخنران ارائه می دهد که بسیاری بدون شکستن بانک.

بهترین بودجه الکسا سخنران: آمازون اکو نقطه با ساعت

Amazon Echo Dot 3rd Gen Clock angle
جان ولاسکو / Digital Trends

اگر شما به دنبال یک ژنرال الکسا بلندگو است که می تواند گسسته در هر کجا آن را قرار داده و سپس شما می خواهید برای بررسی از آمازون اکو نقطه با ساعت. اما شما ممکن است بخواهید به موقعیت آن در منطقه ای که ارائه می دهد یک خط دید به این دلیل آن را با افتخار نمایش زمان با آن ساخته شده در Led ها.

عملکرد آن نیست و بسیار متفاوت از مدل قبلی اما هنوز همه الکسا ویژگی های در یک بسته جمع و جور. علاوه بر آن می توانید صفحه نمایش دمای بیرون و یک تایمر شمارش معکوس. قیمت 60 دلار آن را یک سرمایه گذاری کوچک به سرعت به خانه خود را تبدیل به یک خانه هوشمند.

ما کامل آمازون اکو نقطه با ساعت نقد و بررسی

بهترین الکسا اسپیکر برای موسیقی: استودیو آمازون اکو

آمازون برتر الکسا بلندگو اکو استودیو. تا دندان مسلح با آرایه ای موثر از سخت افزار و شامل در مجموع از پنج بلندگو طراحی شده توسط Dolby Atmos تکنولوژی آن را تضمین عملکرد صوتی پویا برای فقط در مورد هر وضعیت. آنچه واقعا باعث می شود آن را منحصر به فرد است که توانایی برای تنظیم خود را برای انطباق با هر اتاق با تجزیه و تحلیل آکوستیک اتاق, ارائه, بهینه سازی صوتی استثنایی برای پخش موسیقی است.

با وجود این بلندگو که با بسته بندی بسیار گرما از سخت افزار بسته بندی شده است از آنجاییکه به آن استوانه ای شکل و بدن — ساخت آن کامل محور به فضل هر مرکز سرگرمی. شما هنوز هم همان غنی خانه هوشمند کنترل به عنوان هر الکسا بلندگو. شما در حال پرداخت یک پنی برای اکو Studio, اما شما در حال دریافت یک حق بیمه سخنران در بازگشت.

ما کامل Amazon Echo Studio نقد و بررسی

بهترین قابل حمل الکسا سخنران: Ultimate Ears Megablast

Ultimate Ears UE Megablast Blue Steel

مطمئن شوید که آن را ممکن است یک زن و شوهر از سال در حال حاضر, اما Ultimate Ears Megablast یکی از چند الکسا فعال سخنرانان به معنای برای خارج از منزل بزرگ.

این بلندگوی قابل حمل مناسب برای سفرهای جاده ای و فعالیت در فضای باز به دلیل آن را طراحی شده برای آب و رها کردن حمایت می کند. شما قطعا می توانید نگاهی به غوطه دادن در استخر بدون نگرانی در مورد آسیب به ویژه هنگامی که آن رتبه IP67 اجازه می دهد تا آن را به صورت غوطه ور در زیر آب به مدت 30 دقیقه. حتی اگر آن را تا حد زیادی به معنای یک حزب بلندگو شما هنوز هم می تواند اهرم همه الکسا توانایی های در حالی که شما خارج است. این بدان معناست که شما هنوز هم می توانید بگویید الکسا برای خاموش کردن چراغ در آشپزخانه از خارج و یا حتی روشن کردن چراغ در خارج از وقتی که خورشید پایین می رود. آن را نیز همراه با فوق العاده صوتی و همچنین شامل 360 درجه صوتی با فرکانس پایین رانندگان و رادیاتور منفعل به ارائه باس فوق العاده.

بهترین شیک الکسا سخنران: مارشال آکس صدای

Marshall Uxbridge

سخنرانان می توانید نگاه کسل کننده و مطلوب. که نه مورد با مارشال آکس صدای که ویژگی های متمایز زیبایی شناسی مارشال آمپر گیتار. برای کسانی که به ویژه در مورد ظاهر و طراحی های مورد علاقه خود را, اسباب بازی, مارشال آکس صدای حمل همراه یک طراحی کلاسیک — بدون افت صدا. معاصر ویژگی های طراحی فلزی لهجه های تشخیص مارشال نام و پارچه پنجره مشبک است.

پس از آن فعال الکسا, شما قادر خواهید بود به فرمان این هوشمند بلندگو به انجام فقط در مورد هر چیزی. نیز وجود دارد امضا صدا که خاصلی در چنین جمع و جور و شیک طراحی شده است. موسیقی خود را سزاوار توان از چیزی جذاب بنابراین مارشال آکس صدای متناسب با این لایحه!

بهترین الکسا Soundbar: بوز Soundbar 500

اگر شما یک سینمای خانگی از چرم گاومیش و سپس شما می دانید ارزش یک soundbar وقتی که می آید به تکمیل تجربه در خانه. بوز Soundbar 500 تا به همه چیز شما نیاز به در راه اندازی خود را متصل تبادل نظر صحبت کردن به یک دیگر با الکسا را کمک کند. باریک و براق در طراحی شما پیدا کردن یک نقطه در جایی در مرکز سرگرمی برای آن — در حالی که روشن و متعادل تن با عملکرد صوتی اطمینان خواهد داد که مکالمات بین بازیگران مورد علاقه خود را طرفداران نخواهد بود غرق نمره.

با الکسا در هیئت مدیره شما هرگز نمی خواهد نیاز به پیدا کردن کنترل از راه دور برای تنظیم حجم. همه شما باید انجام دهید این است که بپرسید الکسا. همچنین شما می توانید درخواست خود را به انجام دیگر خانه هوشمند روال به حالت آماده برای تماشای یک فیلم. بله وجود دارد در قیمت اما آنچه به شما پرداخت می کند و مانع شما استثنایی صوتی با کیفیت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im