خرید رپورتاژ

LONDON, ENGLAND - AUGUST 02: In this photo illustration, the BBC iPlayer app is displayed on a laptop screen on August 2, 2016 in London, England. The BBC has announced that iPlayer users will have to pay a 145GBP TV licence fee from 1 September. (Photo Illustration by Carl Court/Getty Images)
کارل دادگاه via Getty Images

سال گذشته بی بی سی اعلام کرد که کار خود را در آن دستیار صوتی به نام “Beeb” طراحی شده برای کمک به مشتریان را به استفاده از دستیار صوتی تکنولوژی بدون در نظر گرفتن لهجه. موجود دستیاران هنوز هم مسائل را درک لهجه و هیچ جا این حقیقی تر از انگلیس است که طیف گسترده ای از لهجه با وجود آن جغرافیایی کوچک در اندازه. در حال حاضر Beeb در حال رفتن به بتا بر روی کامپیوتر.

نسخه اولیه این نرم افزار در دسترس خواهد بود تا بر اساس UK-اعضای مایکروسافت Windows Insider program (دانلود برنامه از فروشگاه مایکروسافت در اینجا). مایکروسافت در واقع این بازی یک نقش محوری در توسعه Beeb با آن لاجوردی AI خدمات استفاده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک برای ساخت زیرساخت های پشت پلت فرم. در نسخه اول کاربران قادر خواهد بود به زندگی می کنند و بر روی تقاضا رادیو مخلوط موسیقی و پادکست و همچنین اخبار و آب و هوا به روز رسانی. و آن را نمی خواهد یک دستیار صوتی بدون چند تخم مرغ عید پاک در پرتاب. درخواست Beeb برای شوخی و شما از بی بی سی کمدی نویسندگان. درخواست Beeb برای چی واقعیت است و شما یکی از میزبان Sandi Toksvig خودش.

Beeb Beta

BBC

آن روزها هنوز زود برای Beeb بنابراین شما احتمالا می تواند انتظار می رود در چند اشکالات در این مقطع. بی بی سی این است که مشتاق برای بازخورد از کاربران می گوید که ویژگی های بیشتر اضافه خواهد شد در هفته های آینده و ماه. این یک مجموع پروژه بلند پروازانه اگر آن را در امثال الکسا یا سیری اما با صدای دستیاران شدن فزاینده ای از ویژگی های محبوب در خانه های بریتانیا و بی بی سی احترام به نهاد آن است — آن را به خوبی می تواند پیدا کردن به نفع کاربران که در کنار برکه.

در این مقاله: Beeb, BBC, دستیار صوتی, منطقهای, لهجه, سیری, مایکروسافت, لاجوردی, Alexa, اخبار, سرگرمی, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im