حدس من معرفی کرده است حدس من هوشمند محدوده متشکل از چهار صفحه نمایش لمسی ساعت های هوشمند با هر دو گرد یا مربع مورد. گرد مدل شهری R که شما را در تصاویر خود را و بر روی مچ دست من را در اینجا مربع-سربار شهری S. دو هزینه $179 هر یک دارای یک صفحه نمایش لمسی در جلو کار با iOS و Android, track تناسب اندام خود را نشان می دهد اطلاعیه و یک باتری است که باید تا دو هفته قبل از نیاز به شارژ مجدد.

اندی Boxall/Digital Trends

من صرف یک زمان کوتاه با شهری R پیش از آن اعلام شده است زمان کافی برای تدوین و فرموله کردن برخی از برداشت اولیه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد حدس من آخرین تاخت و تاز متصل به تماشای.

طراحی

شهری R دارای یک جمع و جور 42mm دایره مورد با قاچاقچیان در سمت راست. آن را ساخته شده از بافت فلز آلومینیوم با یک براق قاب و پلاستیکی مورد برگشت. این قاب دارای یک ورزشی, الت سنجش فواصل زمانی سبک طراحی اما نمی چرخد. واقعا نگاه سرد هنگامی که همسان با یک سیاه و سفید دیده بان صورت هر چند سازمان دیده بان اندازه متوسط به معنی آن نیست و غالب شدن مچ دست خود را.

اندی Boxall/Digital Trends

این نور فقط در 39 گرم با بند و بسیار باریک بیش از حد. شما نگاه کنید در یک 1.2 اینچ AMOLED لمسی است که به نظر می رسد روشن و آسان به خواندن. این پشتیبانی از هر دو همیشه بر روی صفحه نمایش و جمع آوری-to-wake تابع بسته به چه مقدار عمر باتری شما می خواهم برای صرفه جویی در زمانی که پیدا کردن زمان.

باریک قهوه ای, 20mm چرم و بند سیلیکون متصل است به نظر من مدل و آن را بسیار نرم و قابل انعطاف حق خارج از جعبه معنی شهری R راحت دقیقه شما آن را قرار داده است. سیلیکون نشسته بعدی را به پوست خود را به آن را متوقف کند از گرفتن عرق و یا از اذیت نمودن چرم. دکمه بالایی در مورد استفاده می شود به عنوان یک خواب/ویک کنترل یا دکمه برگشت در حالی که یکی از پایین باز می شود ساعت را تمرین کنید. احساس است و نه ارزان با مجزا tinny-صدایی “کلیک کنید” زمانی که هر یک تحت فشار قرار دادند. آن را در تقابل با کیفیت بالا و احساس مورد.

اندی Boxall/Digital Trends

حدس من نیست با استفاده از گوگل WearOS در شهر سری به جای متحده دیده بان سیستم عامل و نرم افزار اختصاصی هستند. این نرم افزار دارای حدس من نام تجاری وجود دارد و یک لیست طولانی از حدس من چهره دیده بان بیش از حد, اما همه چیز بسیار آشنا احساس به آن. دلیل روشن می شود که در هنگام ثبت نام برای این برنامه آن را به عنوان لینک به Huami راه اندازی صفحه. Huami است که این شرکت در پشت Amazfit سری از ساعت های هوشمند. من قبلا با استفاده از Amazfit GTS و Amazfit T-Rex مدل.

حفاری کمی عمیق تر و حدس من شهری R است که از لحاظ فنی یکسان به 42mm Amazfit GTR و به نظر می رسد شهری S مسابقات Amazfit GTS به عنوان به خوبی. من حدس من برای روشن شدن وضعیت و به روز رسانی خواهد شد وقتی که من شنیدن.

اگر معلوم Huami ساخت شهری R تحت مجوز برای حدس من آن را نمی خواهد از حد از تعجب. حدس من است و تجربه با انواع مختلف همکاران اخیرا از جمله غیر معمول Teslar و Huami بسیار با تجربه در wearables جهان است.

با استفاده از این شهری R

اگر چه آن را اجرا نمی کند WearOS بسیاری از سیستم عامل این نسخهها کار در راه همان است. کش رفتن به سمت چپ و روزانه خود را گام شمار, مسافت طی شده و کالری سوزاندن نشان داده شده است. کش رفتن دوباره به ضربان قلب خود را. ضربه تند وشدید زدن بر روی صفحه نمایش برای دیدن منو با دسترسی به اطلاعیه آلارم کنترل موسیقی و تمرین خود را برنامه. در نهایت یک ضربه تند وشدید زدن به پایین را نشان می دهد سریع-دسترسی به منوی تنظیمات.

اندی Boxall/Digital Trends

وجود دارد برخی از لکنت هنگام زدن از طریق این صفحه نمایش و انیمیشن بین آنها است متلاطم بیش از حد, اما آن را دریافت نمی کند آنقدر جدی است که هر چیزی را مسدود. به دنبال از طریق تمرین برنامه شما می توانید بین گزینه های از پیش تعیین شده برای پیاده روی, شنا, دوچرخه سواری و حتی اسکی و کوهنوردی. هنگامی که شما شروع به یک فعالیت سازمان دیده بان آغاز عملیات جستجوی یک سیگنال GPS. سازمان دیده بان مقاوم در برابر آب تا 30 متر پس از آن باید خوب اگر شما برنامه ریزی برای شنا با شهری R ،

این نرم افزار به سادگی ارائه شده و همگام سازی پخش سریع و آسان در حالی که به روز رسانی نرم افزار تکمیل شد فقط در چند دقیقه. نه تنها این سریعتر از همه WearOS ساعت, اما آن را نیز به مراتب بهتر از زمانی که من بررسی Amazfit GTS. تغییر تماشای چهره آزاردهنده long-winded, اما وجود دارد مقدار زیادی از واقعا خوب به دنبال حدس من چهره ها در دسترس است.

این نرم افزار همچنین collates همه از تناسب اندام خود را داده و به عنوان دیده بان آهنگ خواب وجود دارد نمودار برای که بیش از حد. من صرف زمان کافی با نرم افزار و بررسی قابلیت اطمینان آن, اما باید اشاره کرد که شما نیاز به حفاری را از طریق منوهای مختلف برای دسترسی به اطلاعیه, به علاوه تنظیم آندروید تند و تیزی به قرار دادن برنامه های به خواب و است که طول می کشد زمان و تلاش است. در زمان نوشتن من نه دریافت اطلاعیه ها در تماشای, بنابراین من به وضوح چیزی از دست رفته.

مشخصات

حدس من نشان داد این پردازنده و یا مقدار RAM تأمین شهری R یا اندازه باتری. آن را به عنوان ذکر شده, مدت 12 روز با یک شارژ هر چند متهم شده است با استفاده از یک رابط مغناطیسی که اينجا آوندها به پشت پخش. این ساعت دارای GPS اما هیچ گزینه ای برای تماس با ما پرداخت با استفاده از NFC. میدان های شهری, S کمی بزرگتر داخل باتری که آن را به 14 روز استفاده کنید.

اندی Boxall/Digital Trends

من با پوشیدن شهری R در مفرغ با قهوه ای و سیاه و سفید بند, اما شما همچنین می توانید گل رز طلا نسخه با کمتر ورزشی گودی و صورتی سرخ رنگی بند. این گزینه نیز موجود است در شهری S و آن را به پیوست یک نسخه سیاه و سفید با بند سیاه و سفید. صرف نظر از این که مدل شما خرید آن هزینه خواهد شد $179.

ما در حال انتظار برای نهایی, تاریخ انتشار و در دسترس بودن اما این طرح برای آن به فروش 16 ژوئن از طریق حدس من خود وب سایت. Amazfit را ساعت به فروش می رسد از طریق آمازون در ایالات متحده پس از این نیز ممکن است در نهایت یکی از گزینه های بیش از حد.

نتيجه گيری

ریزه اندام مدرن smartwatch استانداردهای جذاب در طراحی آن و با یک باتری طولانی مدت این حدس من شهری R بر روی کاغذ حل چندین نقاط درد قرار داده است که مردم smartwatch مالکیت. این شهر همچنین دارای تناسب اندام جامع ردیابی با GPS و ضربان قلب سنسور در پشت ساخت آن را به همان اندازه قادر به مدل های گران تر.

علامت سوال آمده است هنگامی که ما به این نرم افزار و نرم افزار است که بر اساس تجربه خود من از Amazfit را ساعت — یک شرکت به شدت درگیر با حدس من ساعت های هوشمند به نظر می رسد — نبوده است ، وجود دارد به نظر می رسد شده اند برخی از پیشرفت ها در اینجا, اما تنها تمدید تست را نشان می دهد اگر آن ساخته شده است یک تفاوت قابل ملاحظه.

هنوز هم آن صدا بد نیست برای $179 ، این حدس من نام یکی قابل توجهی horological تاریخ است. در نگاه اول وجود دارد مقدار زیادی در مورد شهری R از طراحی به قیمت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im